Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Mangada Yonkou'ların ayrı bir seviyede olduğu açıkça belirtiliyor, Yonkou > Amiral. Hala aynı seviyede görüyorum ben diyenler var, mangada yazanı da yok sayıyorlar bunlar...

Yani gerçekten çok ilginç. Sırf "karşı" tarafta diye mi bu kadar ezikleniyor bu adam anlayamıyorum. Böyle kesin yargılar görünce üzülüyorum cidden. Akainu'nun bir Yonko devirdiğini gördük. Yok hastaydı, yok şuydu, yok buydu diye bahaneler bulup wbyi delicesine yüceltip Akainu'yu aşağılamak yerine "Acaba bu adam gerçekten bir Yonko indirebilir miydi? Eskiden olmasa şimdi yapabilir mi ki?" gibi düşünülmüyor. Beni en çok da bu rahatsız ediyor işin aslında.

Yani gerçekten çok ilginç. Sırf "karşı" tarafta diye mi bu kadar ezikleniyor bu adam anlayamıyorum. Böyle kesin yargılar görünce üzülüyorum cidden. Akainu'nun bir Yonko devirdiğini gördük. Yok hastaydı, yok şuydu, yok buydu diye bahaneler bulup wbyi delicesine yüceltip Akainu'yu aşağılamak yerine "Acaba bu adam gerçekten bir Yonko indirebilir miydi? Eskiden olmasa şimdi yapabilir mi ki?" gibi düşünülmüyor. Beni en çok da bu rahatsız ediyor işin aslında.
Karşı tarafta olduğu için değil aslında, karakteri savunurken abartının dibine vuruluyor. Haliyle millette antipati oluşuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık