Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 493 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    539
Sanji'yi kaçırmışlar umarsamamış bir karakter.
Yediği içtiği adamı hatta yemeğini yediği adamla arası iyi olmayabilir ama zor durumda olduğunda boşverin demesi hiç olmadı.

Valla Sanji'ye hak verdim. Zoro, şans balonu içinde gezen bir adammış. Mangada Oda'sı var, forumda fanları var. Bu adamdan beklentiye girmek için yeterli sebep :D

Hahaha yahu bu Sanji, ellerim kopacak diye korkan ezik değil mi? :D
Bir de kaptanını dövmüştü.
He bir de Pudding ile evcilik oynuyordu.
Bırak Zoro kaybolsun ezik olmasından iyidir :D :a:
Yok canım seviyoruz da abartmadınız mı son 2 haftadır? :D
Ama şöyle düşün; Bütün Zoro fanları bu arc'ın adamı'nın Zoro olduğunu düşünüyor, o yüzden bence beklentiler normal :D Bir de Son 2 haftadır, Zoro boş geziyor diye ezenler de sence abartmadı mı? :D

Ama şöyle düşün; Bütün Zoro fanları bu arc'ın adamı'nın Zoro olduğunu düşünüyor, o yüzden bence beklentiler normal :D Bir de Son 2 haftadır, Zoro boş geziyor diye ezenler de sence abartmadı mı? :D
Sanji fanlarını düşün o zaman ? Onlar hiç abartmıyorlar,gayet makul düşüncedeler ve ona göre yorum yapıyorlar .. Bende dedim onu boş geziyor diye de ... Biz sadece yazıyoruz kimisi geyiğine yazıyor ya da kimisi ciddi yazıyor. Orası tartışılır ama şu anda olmayan şeyler için bu kadar fantastik şeyler söylemek abartı bence .s beklenti başka bir şey sizin kafanızda ki fantastik kurgu ayrı bir olay. :D

Sanji fanlarını düşün o zaman ? Onlar hiç abartmıyorlar,gayet makul düşüncedeler ve ona göre yorum yapıyorlar .. Bende dedim onu boş geziyor diye de ... Biz sadece yazıyoruz kimisi geyiğine yazıyor ya da kimisi ciddi yazıyor. Orası tartışılır ama şu anda olmayan şeyler için bu kadar fantastik şeyler söylemek abartı bence .s beklenti başka bir şey sizin kafanızda ki fantastik kurgu ayrı bir olay. :D
Fantastik seriye fantastik fanlar yakışır :D
Sanji için beklentiye girenlere lafım yok ben sadece Sanji'ye kıl gidiyorum.
Zoro için geyik yapanlara da lafım yok ama ciddi ciddi bu konuda ezenler varsa saçmalıyorlar :D

Kafasina tek yiyen su adam bile yonko gordu bi bizim Zoro-sama goremedi :(
Görmesi için yeterli güvenlik önlemleri alınmadı daha. Kaido falan insin, ondan sonra görür belki. :D

Sanji korkmakta haklı yav. Zoro gibi Oda'sı yok ki adamım. Zoro'nun kılıçlar gittiğinde Oda yenisini veriyor oğluşuna. Sanji'nin elleri gitse kim ona yeni el verecek? :(

Cunku bb o sira yonko degildi. Odulu felan yoktu. Zoro'da ortada guclu rakip yok deyip kaybolmaya gitmedi. Ondan. Simdi bb kapismaya gitseler yine ortadan kaybolur :d
Shanks'de o sıra yonko olmayabilir.
Oda ezilmesin istiyor.Ezilirse bir daha ciddi p.up nasıl verecek belki de sorun bu.
Wano'da Zoro ile ilgili flashback gelme ihtimali var.Bu dolaşmalar belki de ondan kaynaklanıyor olabilir.Kinemon belli ki Zoro'ya bir görev vermemiş.Sadece yasaklar koymuş.Haliyle kafasına göre takılıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık