Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
Luffy yakalaninca kaptan olacak adamdir. Fanlari asiri olmasa en sevilen karakter olacaktir. Oylamadan dahi Zoro'dan nefret edilmedigi sadece Zoro fanlarina karsi bi savas oldugu belli :d

Merhabalar yeni üye oldum foruma 10 yıldır takip ediyordum bir ara üye oldum ama kpss yüzünden siteye girmeye pek fırsatım olmamıştı. Bu aralar forumda zoroya ve zoroculara olan gereksiz ve yersiz tepkiler yüzünden tekrar üye olma gereği hissettim çünkü çok ayıp ediliyor zorocu arkadaşlara. Genelde teori kasan beyin fırtınası yapan arkadaşlar zorocu arkadaşlar bunu forumu dışardan takip eden biri olarak söylüyorum. Birde lütfen şu ezik sanji ve zoroyu aynı seviyede görme alışkanlığınızdan vazgeçin değiller yani zoro her türlü üstün neyse ilk mesaj için oldukça uzun oldu galiba özür dilerim ıyi günler iyi forumlar.

Bu adam Rayleigh olacak işte. Rayleigh reis adam Zoro keza öyle. Ama Rayleigh bir Roger değil. Zoro da Luffy. Bu çeşit iddialar tabii ki Zoro'ya karşıt yorumlar getirecek. Sonrasında Zoro haterı diyip kendinizi avutmayın. Zoro'ya en büyük darbeyi siz vuruyorsunuz haberiniz yok.
Merhabalar yeni üye oldum foruma 10 yıldır takip ediyordum bir ara üye oldum ama kpss yüzünden siteye girmeye pek fırsatım olmamıştı. Bu aralar forumda zoroya ve zoroculara olan gereksiz ve yersiz tepkiler yüzünden tekrar üye olma gereği hissettim çünkü çok ayıp ediliyor zorocu arkadaşlara. Genelde teori kasan beyin fırtınası yapan arkadaşlar zorocu arkadaşlar bunu forumu dışardan takip eden biri olarak söylüyorum. Birde lütfen şu ezik sanji ve zoroyu aynı seviyede görme alışkanlığınızdan vazgeçin değiller yani zoro her türlü üstün neyse ilk mesaj için oldukça uzun oldu galiba özür dilerim ıyi günler iyi forumlar.
Yeni nesil üyeler fişşek gibi, değil mi? @Densetsu no Samurai

Bu Zoro iyi karakter ama Zoro'cular bilmem ne muhabbeti sıkmadı mı ya?
Ne yapmış Zoro'cular serinin en karizma ve en iyi işlenen karakterinden biri için beklentiye girmiş, bunda ne sorun var?
2y sonra böyle dönen bir adama neden şunu alır bunu alır diyemeyelim?
Her karakterin abartan fanları var, onlar ne kadarsa bizde o kadarız.
Sanji, o kadar şey yapmasına rağmen Queen'i alacak demeler.
Luffy, G4 ile Zoro'yu tekler yada Yonkou ile aşık atar demeler.
Kılıç ustalarında Haki yok demeler.
Bunlar da falan sıkıntı yok tabi değil mi?

Sanji de zaten sıkıntı yok çünkü luffy'e asla yaklaşamaz.
Luffy de sıkıntı yok zaten ana karakter.
Ama Zoro tam tehlikeli bir yerde, gücü belli değil, 2y önce Luffy ile berabere kalmış tabi korkutuyor ister istemez. Adam kaptan olmadığı halde supernova falan filan. Rayleigh,Ryuma ve Mihawk gibi adamlara benziyor.( Yooo benzemiyor bla bla demeyin, hepimz benzediğini biliyoruz).
Kafadan adam Mihawk'ı geçecek bu bile yeter bu adam için hayal kurup, şunla bunla vs. atar dememiz için.

Ama güzel algı yapılmış zamanında Zoro'cular için ve bu algı devam ediyor.

Bir zamanlar Luffy ve Sanji'cilerin birleşip Zoro'yu, Sanji seviyesine çekme ve Zoro'yu gömme iş birliklerini unutmadık yani.

Bence Zoro'cular da hiç bir sıkıntı yok. Biz yeri geldiği zaman karakteri gömmesini de biliriz. Zamanında dedikte hatta Zoro eğer gerçekten böyle bir şey yaptıysa falan filan diye sonra yapmadığı anlaşılmıştı.

Hayır 2y sonra terlememiş bir adam için ve Wano arc'ı kılıç doluyken bırakın da şöyle yapar böyle yapar diyelim.

Son bir şeyde Zoro, boş geziyor diye ciddi şekilde laf atanlara söyleyeyim.

Luffy, ittifak yapıp söz verdiği adam 2vs1 kaldığında, Bellamy malı için bekleyip, Law'ın kolu koparken laf denmiyor.
Sanji o kadar şey yaptı; işte tayfa için yaptı siz anlayamadınız deniliyor.

Ama Zoro'yu gömmek için o kadar açık kolluyorsunuz ki Mihawk'a başını eğdiğinde laf, Kılıçları bırakıp kaçacak yok işte adamlardan kaçıyor falan hep aradınız ama hiç olmadı. Şimdi bunla yetiniyorsanız gerçekten inanarak, devam edin çünkü komik oluyor.

Foruma yeni Zoro fanı gelmiş.Hadi yine iyisiniz :oleyo: Hoşgeldin.

Bu Zoro iyi karakter ama Zoro'cular bilmem ne muhabbeti sıkmadı mı ya?
Ne yapmış Zoro'cular serinin en karizma ve en iyi işlenen karakterinden biri için beklentiye girmiş, bunda ne sorun var?
2y sonra böyle dönen bir adama neden şunu alır bunu alır diyemeyelim?
Her karakterin abartan fanları var, onlar ne kadarsa bizde o kadarız.
Sanji, o kadar şey yapmasına rağmen Queen'i alacak demeler.
Luffy, G4 ile Zoro'yu tekler yada Yonkou ile aşık atar demeler.
Kılıç ustalarında Haki yok demeler.
Bunlar da falan sıkıntı yok tabi değil mi?

Sanji de zaten sıkıntı yok çünkü luffy'e asla yaklaşamaz.
Luffy de sıkıntı yok zaten ana karakter.
Ama Zoro tam tehlikeli bir yerde, gücü belli değil, 2y önce Luffy ile berabere kalmış tabi korkutuyor ister istemez. Adam kaptan olmadığı halde supernova falan filan. Rayleigh,Ryuma ve Mihawk gibi adamlara benziyor.( Yooo benzemiyor bla bla demeyin, hepimz benzediğini biliyoruz).
Kafadan adam Mihawk'ı geçecek bu bile yeter bu adam için hayal kurup, şunla bunla vs. atar dememiz için.

Ama güzel algı yapılmış zamanında Zoro'cular için ve bu algı devam ediyor.

Bir zamanlar Luffy ve Sanji'cilerin birleşip Zoro'yu, Sanji seviyesine çekme ve Zoro'yu gömme iş birliklerini unutmadık yani.

Bence Zoro'cular da hiç bir sıkıntı yok. Biz yeri geldiği zaman karakteri gömmesini de biliriz. Zamanında dedikte hatta Zoro eğer gerçekten böyle bir şey yaptıysa falan filan diye sonra yapmadığı anlaşılmıştı.

Hayır 2y sonra terlememiş bir adam için ve Wano arc'ı kılıç doluyken bırakın da şöyle yapar böyle yapar diyelim.

Son bir şeyde Zoro, boş geziyor diye ciddi şekilde laf atanlara söyleyeyim.

Luffy, ittifak yapıp söz verdiği adam 2vs1 kaldığında, Bellamy malı için bekleyip, Law'ın kolu koparken laf denmiyor.
Sanji o kadar şey yaptı; işte tayfa için yaptı siz anlayamadınız deniliyor.

Ama Zoro'yu gömmek için o kadar açık kolluyorsunuz ki Mihawk'a başını eğdiğinde laf, Kılıçları bırakıp kaçacak yok işte adamlardan kaçıyor falan hep aradınız ama hiç olmadı. Şimdi bunla yetiniyorsanız gerçekten inanarak, devam edin çünkü komik oluyor.
Yeter mi ?
Algı çok büyük algı...Herkes her şeyin farkında.Şu altını çizdiğim yer gibi daha 10 tane olay sayarım böyle :D Çok kişinin kellesi gitmişti bir zamanlar Luffy fanları yüzünden, kendi luffy fanlarıda dahil :D Luffy'cilerin nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız Luffy fanlarına gerçek bir tehdit olun ve yeraltı şebekesini o zaman görün :D

Luffc'cilere ölüm :D

Yeter mi ?
Algı çok büyük algı...Herkes her şeyin farkında.Şu altını çizdiğim yer gibi daha 10 tane olay sayarım böyle :D Çok kişinin kellesi gitmişti bir zamanlar Luffy fanları yüzünden, kendi luffy fanlarıda dahil :D Luffy'cilerin nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız Luffy fanlarına gerçek bir tehdit olun ve yeraltı şebekesini o zaman görün :D

Fan savaşlarında ya kazanırsın ya ölürsün.Ortası yoktur :oleyo2:

Yeter mi ?

Luffy fanlarına tepki vermek için üye oldum ben de foruma.Sonra zoro fanlarını gördüm ve dedim ki el elden üstünmüş kardeş.

Yeter mi ?

Hahaha vallahi saygı da duyuyorum, temeli daha yıllar önce atılmış Zoro'cular şöyledir algısı gerçekten bu forumun en sağlam işi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık