Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466

karolla

Potansiyel olarakta güç olarakta Law daha üstündür.
Hatta o süpernovaların hepsi aşağı yukarı potansiyel olarak aşmış durumdalar. En aşağı dof ayarı olurlar ilerde hatta amiral seviyesini bile zorlar en ezikleri bile.
Fakat Kid,Law ve Sabo Direk Yonkou potansiyelinde Luffy ve Ace ise KK potansiyelindedir bence. Zoro ise dediğim gibi amiralden üstün yonkoudan aşağı bir seviyede olacak bence seri sonunda.
Rayleigh genç hali shanks yonkou ediyor da rayleigh neden edemiyor? Yani kknın sağ kolu rayleigh yonkou etmez mi? Zoro da kknın sağ kolu olacağına göre? Rayleigh kendisi genç olsaydım kizaruyu da kumayı da alırdım diye ima etti.

karolla

Bence Shanksin güncel hali rayın zirvedeki halinden güçlüdür. Ray eskiden maximum Akainuyu yenicek fakat Kaidouya yenilecek seviyede bir korsandır.
Rayleigh kendisi hem kizaruyu hem kumayı alıp luffylere yardım ederdim dedi genç olsaydım diye. Bunu anca bir yonkou yapar. 1 amiral + amirale yakın kumayı hangi adam alabilir başka? Hemi de meyvesiz.

Neyse konumuz bu değil.

Benim oyum zoro tabiki. Nedenlerini de yazdım. Yok o yonkou olacak bu bilmem ne olacak mantığıyla bakmıyorum olaya. Mevcut gösterilenlerden, lawın meyvesi yüksek haki karşısında çöpten başka bir şey değil.

Zoro Rayleigh

Law WB

Konu kilit.
Law, Beyazsakal olamaz.. Süpernovalar arasında biri Wb olacaksa, o kişi Kid olur.. Her ne kadar Mom'un dört komutanından birini Urouge almış olsa da Kid başka, adam dayak yiye yiye atmayı öğrenecek..
Potansiyel olarakta güç olarakta Law daha üstündür.
Hatta o süpernovaların hepsi aşağı yukarı potansiyel olarak aşmış durumdalar. En aşağı dof ayarı olurlar ilerde hatta amiral seviyesini bile zorlar en ezikleri bile.
Fakat Kid,Law ve Sabo Direk Yonkou potansiyelinde Luffy ve Ace ise KK potansiyelindedir bence. Zoro ise dediğim gibi amiralden üstün yonkoudan aşağı bir seviyede olacak bence seri sonunda.
İşin doğrusu o bahsettiğin potansiyeli ben Law'da göremedim. Bi kere adamın vizyonu yancı olmak, neden? Tayfasına bir baksana, Zoro hepsine birden tek atar. Yani öyle zayıf bir tayfa ile yonkoumu olacak bu adam? Ha ilerde gider uber adamlar bulur ya da tayfasına gökten P-up yağar bilemeyiz ama bu haliyle bi yonkou potansiyeli çok uzak. Kaldı ki adam hayalini gerçekleştirdi, Doflamingo'yu indirdiler, adamın yaşama gayesi buydu.. Peki ya Zoro? Adamın amacı en iyi olmak. En iyi olmaktan da öte kaptanı için bir şeyler yapmak istiyor ve tayfasına da bağlı. Kaptanı, yonkou ve hukumetle savastığı sürece, bu adam güçlenecek ve en iyi de olacak.

Sonuç olarak Zoro'nun idealleri, Law'ı aşar..

Bir de Law ve Zoro Wano'ya gitti orada görürüz..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık