Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Beyazbıyık Neden Savaştı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk

Luffy ile alakası yok zira Luffy'nin dönemi farklı. Bu adamlar ölmüş gitmiş. Roger'ın amacının kral olmak olduğu nerde yazıyor? Ayrıca devlerde de fizik var olay fiziğe mi bakıyor? Yani şurda söylediklerinden hiçbiri Roger'ın önüne koymamız için veri olabilecek şeyler değil.
Fizik derken onu kastetmemiştir. :) Hani güç falan.

Roger ve fetih meselesi gevşek çıkmamış mıydı ? Sonuçta Roger de Luffy gibi fetih yapmak istemeyen biri değil mi ?

Bence bu konu ile beraber Fetih ile ilgili bir konu açılsa çok güzel olur. Bigmom'u fetih etti mi mesela ? Kadın hiçte öyle fethedilmiş gibi bahsetmiyordu olaylardan :bilmem:

Sen WB'nin gençliğindeki gücünü, Shanks ile gördüğümüz gücünün aynı olduğunu nereden biliyorsun?
Adam tek koluyla WB'nin iki kolundan aldığı güçle abandığı bisentoyu karşılıyor. Ne bekliyorsunuz gençliğinde fiziksel olarak 10 kat daha mı güçlü olmasını? İyi Shanks'in iki kolu olsa oda bu açığı doldururdu diyelim biz de. Sana da kabul etmek kalsın.

Mihawk

Adam tek koluyla WB'nin iki kolundan aldığı güçle abandığı bisentoyu karşılıyor. Ne bekliyorsunuz gençliğinde fiziksel olarak 10 kat daha mı güçlü olmasını? İyi Shanks'in iki kolu olsa oda bu açığı doldururdu diyelim biz de. Sana da kabul etmek kalsın.
Shanks kolu gittiği için güç kaybetmiş miydi?

Ben sana gençliği ile farkı var mı yok mu diye soru soruyorum sen halen iki kol falan diyorsun. Evet ama azdır falan desen daha güzel bir tartışma olurdu.

Bu konu baya tartisilacak bir konu. Benim yorumum, bence karasakal wb ye shanks gibi cok genc yasta katildi ama shanks la roger in idamindan sonra tanisti. Bence bb ailesiz buyudu wb gibi. ( onunda ailesiz buyudugunu dusunuyorum o yuzden hep aile istedi. ) Wb bir gun gezinirken buna rastliyo isminde d. Harfi oldugunu ogreniyo, rogerin da d. Lerden oldugunu ogrendigi siralar, bunu sevip tayfasina aliyo. Shanks taki yara izi bence shanks yonkou olmadan onceki zamanlarda oldu bi yerde rastlastilar mevzu cikti bb kelebekle 3 hareket shanks in gozunde yara. Roger ile wb nin kapismalarida roger kafasina gore takilan bir adamdi wb nin kontrolundeki bi yerde olay cikarmistir o yuzden savasmislardir ama olumune savaslar oldugunu dusunmuyorum.

O simgesel bişey Hasan, hakiler çarpıştırılıyor ve o hep övülen Shanks'ın hakisinin WB'den bir santim bile daha önde olmadığı gösteriliyor :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık