Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Beyazbıyık Neden Savaştı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silver Axe’i değil ama Çinli olanı çok merak ediyorum. Umarım Oda kerizlik yapıp onları filmlere saklamaz.
Bi iki sene önce eskilerden efsane göstericem falan dedi tık yok, WB ölü Roger ölü Rocks ölü, geriye bi bu ikili kalıyor. Çinli bi figürü de güçsüz yapacağını sanmam. Yüksek ihtimalle o dayı çıkabilir, bizimkilere destek bile olabilir. Filmde gösterirse Odanın ta...

Bi iki sene önce eskilerden efsane göstericem falan dedi tık yok, WB ölü Roger ölü Rocks ölü, geriye bi bu ikili kalıyor. Çinli bi figürü de güçsüz yapacağını sanmam. Yüksek ihtimalle o dayı çıkabilir, bizimkilere destek bile olabilir. Filmde gösterirse Odanın ta...
Oden'den bahsediyor olmasın bu o_O.Alın size efsane dedim diye.

Günün sonunda istediğini alan Roger olmuş gibi duruyor. Ayrıca Great Pirate farkı var o zamanlarda.:D

Roger yaşadığı dönemde WB'den daha büyük bir korsandı.
Gayet normal.
1- Roger çok daha eski kaptan. WB kaç tane tayfa değiştirmiş, en son çoluk çocukla yola çikmış, Roger gibi dünyayı ters düz edeyim amaci yok.
2- WB de deprem meyvesi yok. Çook eskilerden beri Roger öldükten sonra yedi bu adam meyveyi diyordum, öyle çıkacak gibi, hala deprem gösterilmedi. :)

Silver Axe’i değil ama Çinli olanı çok merak ediyorum. Umarım Oda kerizlik yapıp onları filmlere saklamaz.
İkisi Bakkin ile Shakkydir. Çok umutlanmamak lazım. :)

Gayet normal.
1- Roger çok daha eski kaptan. WB kaç tane tayfa değiştirmiş, en son çoluk çocukla yola çikmış, Roger gibi dünyayı ters düz edeyim amaci yok.
2- WB de deprem meyvesi yok. Çook eskilerden beri Roger öldükten sonra yedi bu adam meyveyi diyordum, öyle çıkacak gibi, hala deprem gösterilmedi. :)

İkisi Bakkin ile Shakkydir. Çok umutlanmamak lazım. :)
Aslında Guragura diye gülmesi beni bir şaşırtmadı değil.

Roger bahsini Şenks'a oynadı, Wb ise Tiç'e... Olay bundan ibaret kanımca. Tabii iki korsanın savaşması için fazla neden aramaya da gerek yok, sadece korsan oldukları için kapışmışta olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık