Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
75 farazi bir sayı, çok fazla öldüm demek istedim aslında. Oyuna alışayım, gerisi gelir. God of War'da da karşıma çıkan ilk trole kaç kere ölmüştüm, oyunu 10 saat sonra oynayınca iki trolü darbe bile almadan kesiyordum.
Gow Bloodborne'a göre daha basit kaçıyor.Ama o valkürleri tamamen dışında tutuyorum hele onların ele başı apayrı bir seviyeydi.
Bloodborne'un yapısına alışınca oyun çok basit bir hale bürünüyor zaten tek yapman gereken düşman saldırılarını biliyor olmak.

Gow Bloodborne'a göre daha basit kaçıyor.Ama o valkürleri tamamen dışında tutuyorum hele onların ele başı apayrı bir seviyeydi.
Bloodborne'un yapısına alışınca oyun çok basit bir hale bürünüyor zaten tek yapman gereken düşman saldırılarını biliyor olmak.
Sigrun'u diyorsun. Kestim ben onu, 4 saat uğraştım ama.

Bana göre Kratos halen eski gücünde olan birisi. Tyr'in tapınağını dibinden tutup ters çevireceğini söylediği zaman Mimir'in tepkilerine bakarsan, hala anormal derecede güçlü olduğunu anlayabilirsin. Yine Magni'yi öldürdükten sonra, Magni'nin kardeşi Modi "Nesin sen!?" diyerek şaşırıyor. Hatta ejderhanın üstüne atladığı sırada Baldur bile "Ne zaman pes edeceğini bilmiyor musun?" diyor. Atreus'un, Baldur dövüşüne olan tek katkısı ökseotu ile büyüyü bozması. Kratos eğer Baldur'u öldürmenin peşinde olsaydı, bunu nasıl yapacağını bir şekilde öğrenirdi. Sıradan bir ölümlü iken tüm testleri geçerek Pandora'nın Kutusu'nu açan ve mevcut Savaş Tanrısı'nı yenen bir adamdan bahsediyoruz.
İlk oyunda tamamen ölümlü değildik de yarı Tanrıyız diye hatırlıyorum. Birde asıl sorun üçüncü oyunun sonunda Kratos kendine saplamıştı Olimpos kılıcını. Bu kılıç ile Kratosun içinde ki Tanrısal güçler gökyüzüne akmıştı bildiğin. O yüzden gücün azaldığını düşünüyorum. Aman yazdıkça moralim bozuluyor kim bilir kaç yıl sonra gelecek devam oyunu eve uğramadıysanız oyunda uğramayı unutmayın gene söyleyeyim de.

Mass Effect 1 ve 2'yi bitirmiş bulunmaktayım an itibariyle. İlk oyun yan görevlerdeki tekrarlar yüzünden sıkıyordu biraz(özellikle mekanlar hep tekrar ediyordu) ama ana hikaye bayağı iyiydi. İkinci oyun yan hikayeler ve sadakat görevleri üzerine iyi yoğunlaşmış, çatışmaları da iyileştirmiş yeni ırkları da bize tanıtmış. Justicarlar, Gethler, Göçebe Filo'yu ziyaret, Drelller falan derken evrenin genişlemesi falan iyi olmuş. Ama ilk oyunun ana hikayesi bana daha iyi gelmişti, gizem daha iyi işleniyordu orada. Son görev biraz daha uzun ve karmaşık bir hikayeye sahip olsaydı fena olmazdı yav, ben genelde normal zorlukta oynadığım için pek zorlamadı beni desem yeridir, Toplayıcıların saldırdığı kolonide daha çok zorlanmıştım. Bütün yan görevleri yapıp, gerekli geliştirmeleri de yapınca, bir de uygun bir ek özellik seçince son görevin pek bir zorluğu da kalmıyor, tek yapman gereken işi o işte iyi olana vermek. Ben Köstebek(İnfiltrator) olarak oynadım iki oyunu da, iyiydi. İlk oyunda kurşun olayı da olmadığından İnfiltrator olarak oynamak bayağı iyiydi, yüksek patlayıcılı mermi ve keskin nişancı kritik özelliğini kullanınca en güçlü düşmanlara bile iyi vuruş yapabiliyordun. Burada da Widow'u ele geçirince vuruşun aşırı artıyor ama kurşun insan kısıtlıyor. Gene de aşırı bir zararın oluyor. Bakalım 3. oyun nasılmış? Biraz ara vereceğim 3. oyun için.

3. oyunun trailerlarına bakıyorum, ilk kısmını da oynadım leaving th earth eşliğinde. İnsan içinden sormadan edemiyor, bu oyunun sonunda ne yaptılar da milletin yorumları hep böyle negatif. Ne kadar batırabilirler ki? Cevabını söylemeyin, sonunda görürüm zaten.

3. oyunun trailerlarına bakıyorum, ilk kısmını da oynadım leaving th earth eşliğinde. İnsan içinden sormadan edemiyor, bu oyunun sonunda ne yaptılar da milletin yorumları hep böyle negatif. Ne kadar batırabilirler ki? Cevabını söylemeyin, sonunda görürüm zaten.
Cevabını söylemiş gibi oluyorum ama yazmadan edemedim.
Şahsi olarak ben çok iyi buluyorum ama extended cut çıkmadan önce oyun 2 sonlu ve bazı kısımları yoktu. Extended cut sonrası 2 son daha eklendi. 2 son daha eklenince biraz daha iyi yorumlar yapıldı diye hatırlıyorum. Tabi sonuna kötü denilmesi yüzüğün kartallarla götürülmesine çıkıyor. Sanki kartallarla gidip atmışsın ve başlayıp bitmiş gibi oyunun sonu.

Cevabını söylemiş gibi oluyorum ama yazmadan edemedim.
Şahsi olarak ben çok iyi buluyorum ama extended cut çıkmadan önce oyun 2 sonlu ve bazı kısımları yoktu. Extended cut sonrası 2 son daha eklendi. 2 son daha eklenince biraz daha iyi yorumlar yapıldı diye hatırlıyorum. Tabi sonuna kötü denilmesi yüzüğün kartallarla götürülmesine çıkıyor. Sanki kartallarla gidip atmışsın ve başlayıp bitmiş gibi oyunun sonu.
Bilemedim vallaha. Yani şu trailera bir bakıyorum, çok sağlam olmuş yani. Two Steps From Hell'in müzikleri fragmanlara da cuk oturuyor şimdi, video ona göre de çok iyi hazırlanmış. İnsan coşmaktan kendini alamıyor.

Bilemedim vallaha. Yani şu trailera bir bakıyorum, çok sağlam olmuş yani. Two Steps From Hell'in müzikleri fragmanlara da cuk oturuyor şimdi, video ona göre de çok iyi hazırlanmış. İnsan coşmaktan kendini alamıyor.
Sağlam zaten, sonu yüzünden insanlar laf ediyor ama kalite akıyor. :D Bu arada yan karakterler hakkındaki görüşlerini merak ettim, iyi yazılıp çizilmiş mi sence?

Sağlam zaten, sonu yüzünden insanlar laf ediyor ama kalite akıyor. :D Bu arada yan karakterler hakkındaki görüşlerini merak ettim, iyi yazılıp çizilmiş mi sence?
Oyunun başındayım daha. Mars'a geçtim bıraktım şimdilik, devam edeceğim. 2. oyunu soruyorsan onlar da bayağı iyiydi. Zaeed dlc olduğundan mıdır pek ilgimi çekmedi. Jack desen onu da pek sevmedim. Geri kalanlar iyiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık