Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kratos kimleri gömdü daha önce, Freya'ya da acımaz.
Orası öyle de eski gücümüzün çoğuna sahip olmadığımız da bir gerçek eski oyunlarda olsak tek yumrukta sererdik yere Baldur beyi ölmezdi ama. Yani Balduru bile Atreus ile yendik şimdi bir sonraki oyunda katlarca güçlü düşmanlar ile savaşırken nasıl yeneceğimiz önemli senaryoya iyi yedirmeleri lazım power up falan alacaksak. Eski oyunlarda her güçlü düşmandan bir ekipman alırdık misal. İkinci oyunda da bu tarz olaylar olursa çok güzel olur. Çünkü eve dönünce karşılaştığımız durum sağlam power up olmadan halledilmez.

Ben çok beğendim. Sebepsiz yere bir olay olmuyor. Kratos değişmiş, sadece kendini savunmak için dövüşüyor artık.
Oyun galiba diğerlerine göre daha uzun? Bir de oyun içindeki puzzle ya da bulmacalar bakımından tatmin etti mi seni? Çünkü GoW'un en güzel şeylerinden biri de o gizlenmiş, düşünmeyi, denemeyi gerektiren kısımları.

Edit: Yaptığınız yorumlardan eski hikaye ile bağlantılı olduğunu düşünmeye başladım.:D Güzel olmuş.

Orası öyle de eski gücümüzün çoğuna sahip olmadığımız da bir gerçek eski oyunlarda olsak tek yumrukta sererdik yere Baldur beyi ölmezdi ama. Yani Balduru bile Atreus ile yendik şimdi bir sonraki oyunda katlarca güçlü düşmanlar ile savaşırken nasıl yeneceğimiz önemli senaryoya iyi yedirmeleri lazım power up falan alacaksak. Eski oyunlarda her güçlü düşmandan bir ekipman alırdık misal. İkinci oyunda da bu tarz olaylar olursa çok güzel olur. Çünkü eve dönünce karşılaştığımız durum sağlam power up olmadan halledilmez.
Bana göre Kratos halen eski gücünde olan birisi. Tyr'in tapınağını dibinden tutup ters çevireceğini söylediği zaman Mimir'in tepkilerine bakarsan, hala anormal derecede güçlü olduğunu anlayabilirsin. Yine Magni'yi öldürdükten sonra, Magni'nin kardeşi Modi "Nesin sen!?" diyerek şaşırıyor. Hatta ejderhanın üstüne atladığı sırada Baldur bile "Ne zaman pes edeceğini bilmiyor musun?" diyor. Atreus'un, Baldur dövüşüne olan tek katkısı ökseotu ile büyüyü bozması. Kratos eğer Baldur'u öldürmenin peşinde olsaydı, bunu nasıl yapacağını bir şekilde öğrenirdi. Sıradan bir ölümlü iken tüm testleri geçerek Pandora'nın Kutusu'nu açan ve mevcut Savaş Tanrısı'nı yenen bir adamdan bahsediyoruz.

Oyun galiba diğerlerine göre daha uzun? Bir de oyun içindeki puzzle ya da bulmacalar bakımından tatmin etti mi seni? Çünkü GoW'un en güzel şeylerinden biri de o gizlenmiş, düşünmeyi, denemeyi gerektiren kısımları.

Edit: Yaptığınız yorumlardan eski hikaye ile bağlantılı olduğunu düşünmeye başladım.:D Güzel olmuş.
Ana hikayesi 20 saat falan sürüyor. Yan görevler ile 40 saate kadar uzayabiliyor. Bilmeceler çoktu ve bazıları zordu. Atreus ve Mimir akıl vermese bazılarını çözmekte çok zorlanırdım.

Eski hikaye ile bağları var. Kratos'un namı oraya kadar gitmiş.

Ben en başta zorluk seviyesi olarak Give me God of War'u seçtim, yılların oyuncusuyum diye. Tokat manyağı yaptılar, seviye düşürdüm mecburen. O figüran canavarlar bana üç tane vuruyordu. İçimden savaş tanrısı ben miyim, onlar mı diye düşünmedim değil. Yalnız Kratos harbiden lanetli bir adam. Ölen karısının küllerini dağdan serpmek gibi masumane bir amaçla yola çıktı, üç tane tanrı öldürdü. Gerçi adam haklı, ben kendimi savundum diyor. En sonda Freya bize tehditler savururken istemsiz güldüm ama.
Ben genelde hep orta derece zorluk seçerim oyunlarda. Orta zorluk seçmeme rağmen son
valkyrie beni baya zorladı. Acaba give me god of war ile oyunu bitirip valkyrie yenen birisi varsa o kişinin alnından öpmek lazım. Aynen adam nereye gitse bela onu buluyor yav :) veya adam belanın ta kendisi desek daha doğru olur :D
Freya’nın tehditlerini ben de pek ciddiye alamadım ama bu tehditler freya’nın sonraki oyunlarda geri geleceğinin göstergesi olarak algılayabiliriz en azından.

Ben genelde hep orta derece zorluk seçerim oyunlarda. Orta zorluk seçmeme rağmen son
valkyrie beni baya zorladı. Acaba give me god of war ile oyunu bitirip valkyrie yenen birisi varsa o kişinin alnından öpmek lazım. Aynen adam nereye gitse bela onu buluyor yav :) veya adam belanın ta kendisi desek daha doğru olur :D
Freya’nın tehditlerini ben de pek ciddiye alamadım ama bu tehditler freya’nın sonraki oyunlarda geri geleceğinin göstergesi olarak algılayabiliriz en azından.
Geri gelir tabi. Kadının oğlunu öldürdük.

Normalde kratos’un baldur’a attığı ilk yumrukta baldur baya uzağa uçacakmış zaten:D camera cut koyamadıkları için baldur uçtuktan sonra kratos’un 5 dk yürümesi sıkıcı olur diye değiştirmişler. Cory barlog söylemişti bunu.

Bu mitolojideki en güçlü silah mjolnir. Kratos’un baltası da bu balyoza denk güçte deniyor. Power up geleceğini sanmıyorum.

Bence kratos gereğinden güçsüzdü oyun içinde. Draugr’dan başka düşman bulamayınca karakteri kısmışlar. Azcık süper güçleri olan normal insan gibiydi. Ama cutscene’lerde gücü iyiydi.

Normalde kratos’un baldur’a attığı ilk yumrukta baldur baya uzağa uçacakmış zaten:D camera cut koyamadıkları için baldur uçtuktan sonra kratos’un 5 dk yürümesi sıkıcı olur diye değiştirmişler. Cory barlog söylemişti bunu.

Bu mitolojideki en güçlü silah mjolnir. Kratos’un baltası da bu balyoza denk güçte deniyor. Power up geleceğini sanmıyorum.

Bence kratos gereğinden güçsüzdü oyun içinde. Draugr’dan başka düşman bulamayınca karakteri kısmışlar. Azcık süper güçleri olan normal insan gibiydi. Ama cutscene’lerde gücü iyiydi.
Bifrost köprüsünü yerine koyduğu zaman oğlu bile şaşırıyor kocaman şeyi kaldırmasına. Bana göre en büyük güç gösterisi tapınağı ters çevirmesi ve Thamur'un keskisini yerinden oynattığı kısımdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık