Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DMC 5'ten yeni video geldi. 2019'un sonbaharında çıkacaktı, şimdi 8 Mart'a alınmış. Askerden döndüğümde hazır olacak gibi görünüyor. :alkis:

3. oyunun trailerlarına bakıyorum, ilk kısmını da oynadım leaving th earth eşliğinde. İnsan içinden sormadan edemiyor, bu oyunun sonunda ne yaptılar da milletin yorumları hep böyle negatif. Ne kadar batırabilirler ki? Cevabını söylemeyin, sonunda görürüm zaten.
O kadar güzel bir oyundu ki sonuç hiç tatmin edici değildi saçma sapan alakasız bir yere bağlanmayan sinematikle bitiyordu oyun.En son birkaç ekleme yaptılar ama genede toparlayamadı.Doğru sonu seçersen ancak biraz tatmin edici olabiliyor

Kitaplarını tavsiye ederim 4 tane çevrilmiş kitabı var bu arada

Dark souls oynayanlar vaati vidya’yı bilirler sanırım. O da demo’sunu oynamış kanalında var. Hem oynanış videosu var hem de oynanış hakkında konuştuğu bi video var.

Dark souls oynayanlar vaati vidya’yı bilirler sanırım. O da demo’sunu oynamış kanalında var. Hem oynanış videosu var hem de oynanış hakkında konuştuğu bi video var.
Deneyen çoğu kişinin yorumu tek sıkıntının yapay zeka olduğu yönünde bakalım umarım yapay zekayı da geliştirirler çıkışına kadar. Gizlilik olayı çok boş deniyor hiç fark etmiyorlarmış seni gizlilik sadece laftan ibaret deniyor.

Deneyen çoğu kişinin yorumu tek sıkıntının yapay zeka olduğu yönünde bakalım umarım yapay zekayı da geliştirirler çıkışına kadar. Gizlilik olayı çok boş deniyor hiç fark etmiyorlarmış seni gizlilik sadece laftan ibaret deniyor.
Bu sadece demo ama şuanki haline bakarsak ben dark souls hayranlarının bu oyunu seveceğini sanmıyorum. Sadece yapay zeka değil sorun.

Gizlilik yok sayılır zaten. Oyuna eğilme koymuşlar eğilince zor görülüyorsun işte. Gizlilik mekaniği değil de görünmüyorken arkadan kritik vurma skill’i koymuşlar. Nioh’ta vardı zaten bu. Souls serisinde de vardı.
Oyunda tırmanma olduğu için düşmanları arkadan yakalamak daha kolay olmuş. Ama düşmanlar sanki gizlilik oyunu düşmanları değil gibiler. Gizlilik adına bi yapay zeka konmamış.

Dövüş mekaniklerine bakarsak souls serisi ve benzerlerine kıyasla şimdilik kötü görünüyor.

Nioh’ta farklı stance kullanma ve sayısız skiller gördük. Update’lerle daha da fazla skill geldi. Başka bi souls benzeri oyunda düşmanın neresine vuracağını seçme ve parçaladığın yere göre loot düşürme gördük, her organın ayrı zırhı vardı. bloodborne’un silahları oynayış tarzını çok değiştiriyordu.
Bu oyun bunları örnek alıp üstüne bişeyler ekler diye bekliyordum. Dark souls’u hızlandırıp ikincil silah yerine multifonksyonel bi kol koymuşlar sadece.

Değişik olacağı kesin ama kötü mü olur onu bilmiyorum. Bu demoydu sonuçta. Ama Nioh 2 ve özellikle ghost of tsushima (yanlış yazdım kesin) varken bu oyunu almam büyük ihtimalle.

Oyun yüksek ihtimalle tutacak gameplayde aşırı değişiklik var. Örneğin Bloodborne souls oyunlarına göre sadece biraz daha hızlı mekaniğe sahip ve korku teması olmasına rağmen aşırı derecede tuttu. Bunda gameplayde çok değişiklik var buda tutacak büyük ihtimalle. Keşke bossu savaşı videosu koysalarmış 2 tane.

Bu arada ekstra sorum var. Dark souls preapere to die indirdim. 2yi bitirdikten.sonra 1e el atmak istiyorum. Dsfix işlerini nasıl halledeceğim ve blighttownda fps düşüş sıkıntısı olur mu

Oyun yüksek ihtimalle tutacak gameplayde aşırı değişiklik var. Örneğin Bloodborne souls oyunlarına göre sadece biraz daha hızlı mekaniğe sahip ve korku teması olmasına rağmen aşırı derecede tuttu. Bunda gameplayde çok değişiklik var buda tutacak büyük ihtimalle. Keşke bossu savaşı videosu koysalarmış 2 tane.

Bu arada ekstra sorum var. Dark souls preapere to die indirdim. 2yi bitirdikten.sonra 1e el atmak istiyorum. Dsfix işlerini nasıl halledeceğim ve blighttownda fps düşüş sıkıntısı olur mu
Torrent çektiysen eğer remastered versiyonunu indir.Fps düşüşleri ve ekstra modlamana gerek kalmıyor.Ben satın aldım remasteredı hiç bir yerde fps sorunu çıkmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık