Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Orta Dünya'daki En Kötü Karakter

En kötüsü?

• Melkor

Kullanılan: 40 78.4%
  • Sauron

Kullanılan: 5 9.8%
  • Ungoliant

Kullanılan: 1 2.0%
  • Gothmog

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ancalagon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Witch King

Kullanılan: 1 2.0%
  • Glaurung

Kullanılan: 4 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Bilmiyorum, filmde Saruman Orcları getirip tuhaf kara büyü gibi birşeyle Uruk yapıyordu diye hatırlıyorum. Olabilir, gerçi Uruk-hai ne Balroglar ile Ejderlerin yanında :hhh:
Aynen onların yanında hiçbir şey tabi. Zaten Sauron’un o kadar kudreti yoktur o yaratıkları yapacak o kadar. Onun güçlü tarafı daha çok zekası, kurnazlığı. Her türlü fitne fesatlık var kendisinde :D

Sanji'yi kurtarırdım. Feanor kardeşi kardeşe kırdırmış soykırımcı bir ergenden fazlası değil çünkü. "Bubacuğum da bubacuğum. Bumbamın intikamı.." diye gezen rezil, bencil ve aşağılık bir tiptir. Kötü olmak için bile belli bi kalitenin üstünde olmak lazım. Akraba Kıyımı kötülük üstü bi rezillik.
Gene eyyam yapıyorsun, Feanor gidip Teleri ezmelerine durumu gayet güzel bir şekilde açıklıyor ama Analarının kuzuları Valar olmadan nasıl bir halt yeriz diye geri çeviriyorlar.

Feanor'u anlamayanlar Teleri elflerine layıktır :artiz:

Feanor'u ancak Fingolfin'le kıyaslayıp ezebilirim geri kalan bütün elfler Reis'in içine tükereceği kap kadar etmez.

Edit: İlk hali biraz ağır geldi tekrar okuyunca xD

Üye silindi 1004

Gene eyyam yapıyorsun, Feanor gidip Teleri ezmelerine durumu gayet güzel bir şekilde açıklıyor ama Analarının kuzuları Valar olmadan nasıl bir halt yeriz diye geri çeviriyorlar.

Feanor'u anlamayanlar Teleri elflerine layıktır :artiz:

Feanor'u ancak Fingolfin'le kıyaslayıp ezebilirim geri kalan bütün elfler Reis'in içine tükereceği kap kadar etmez.

Edit: İlk hali biraz ağır geldi tekrar okuyunca xD
He kıyım yapmasını aklıyor öyleyse Feanor'u anlamak...

He kıyım yapmasını aklıyor öyleyse Feanor'u anlamak...
Bu fikre katılmıyorum bir kere madem akrabalar o zaman aralarından bir soyun kralını katletmişler üç beş gemi için hikaye uydurmayacaklar. Feanor gidip bunlar önümüze çıktı hepsini katledelim mi demiş ? Aklı fikri olmayan bir avuç valar kölesine kıymıştır doğru :artiz:

Üye silindi 1004

Bu fikre katılmıyorum bir kere madem akrabalar o zaman aralarından bir soyun kralını katletmişler üç beş gemi için hikaye uydurmayacaklar. Feanor gidip bunlar önümüze çıktı hepsini katledelim mi demiş ? Aklı fikri olmayan bir avuç valar kölesine kıymıştır doğru :artiz:
Yanlı bakış açısı bu tümüyle. Sonuçta katletti.

melkor kıskançlığından dolayı yaptıklarını yaptı ne yaptıysa
ungoliant açlığından dolayı yapacaklarını yaptı melkorun dolduruşuna geldi yaptı

Sauron sadece güç için yaptı melkor ne kadar sürüklediyse buda okadar sürükedi dünyayı
Glaurung saf kötülük yaptı ne yaptıysa Turinin hayatı yaprak dökümü resmen orta Dünya'nın kesinlikle bu yaratık en kötü benim gözümde

Feanora laf atanlar birşeyi kaçırıyor Melkor affedildiği zaman diger elfler onun iyileştiğini düşünüp ondan yardim alırken Feanor hala ondan nefret ediyordu hatta melkor iftira bile çıkardı Feanorla sohbeti var gibisinden 4 tarafı hainle dolu Feanor dur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık