Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Orta Dünya'daki En Kötü Karakter

En kötüsü?

• Melkor

Kullanılan: 40 78.4%
  • Sauron

Kullanılan: 5 9.8%
  • Ungoliant

Kullanılan: 1 2.0%
  • Gothmog

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ancalagon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Witch King

Kullanılan: 1 2.0%
  • Glaurung

Kullanılan: 4 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Melkor saf kötülük olarak bakınca daha bir önde gibi duruyor. Bitmek bilmeyen bir kini, kıskançlığı var. Dünyada ki her şeyi bozmaya kafayı takmış. Sauron’un amacı ise daha çok halkları kendi boyunduruğu altına almak, öyle her yeri yakıp yıkayım mahvedeyim gibi bir gayesi yok sanki. Tabi onunda yaptıkları az değil, fakat ustasından bir tık geriye koyuyorum bu konuda onu.

Anketteki çoğu karaktere direk etki etmiş biri zaten okuyunca anladığım kadarıyla kendisi diğerlirinin yanında tanrı gibi bu dev örümcekde yalnış bilmiyorsam film serisinde bizim hobbitlerle karşılaşan örümceğin atasıydı dövüş gücü olarak yani savaşçılıkda ungoliant kendisinden daha tehlikeli bir yaratık olabilir sanırım ama en kötüsü Melkordur diye düşünüyorum o yüzden ona oyumu attım.
Evet Ungoliant Shelob'un atasıdır. Ancak Ungoliant hiçbir şekilde bir Vala'yı geçemez. Melkor Valar'ın en iyi dövüşçüsü dahil tüm Valar'a karşı koyabilmiş ve bir bakımda üstün gelebilmiş bir adam. Zaten belirttim aşağıda; orada Melkor, Morgoth'a dönüşmüş hali. Prime halinden 100 kat felan güçsüz. Ungoliant'ın Melkor'u o hale sokabilmesinin sebebi Melkor'un Ungoliant'ı kendi gücü ile beslemesidir. Devasa bir power-up almıştır orada Ungoliant.

Melkor saf kötülük olarak bakınca daha bir önde gibi duruyor. Bitmek bilmeyen bir kini, kıskançlığı var. Dünyada ki her şeyi bozmaya kafayı takmış. Sauron’un amacı ise daha çok halkları kendi boyunduruğu altına almak, öyle her yeri yakıp yıkayım mahvedeyim gibi bir gayesi yok sanki. Tabi onunda yaptıkları az değil, fakat ustasından bir tık geriye koyuyorum bu konuda onu.
Melkor'da aslında en başta kral olmak istiyor. Ama tek kral. Herkes ona hizmet edecek. Tabi Valar kabullenmeyince Valar'ın yarattığı herşeyi yok etmeye adıyor kendisini.

Evet Ungoliant Shelob'un atasıdır. Ancak Ungoliant hiçbir şekilde bir Vala'yı geçemez. Melkor Valar'ın en iyi dövüşçüsü dahil tüm Valar'a karşı koyabilmiş ve bir bakımda üstün gelebilmiş bir adam. Zaten belirttim aşağıda; orada Melkor, Morgoth'a dönüşmüş hali. Prime halinden 100 kat felan güçsüz. Ungoliant'ın Melkor'u o hale sokabilmesinin sebebi Melkor'un Ungoliant'ı kendi gücü ile beslemesidir. Devasa bir power-up almıştır orada Ungoliant.
Cidden şu konuyu okuyunce tekrardan anladım Lotrda en az One piece gibi büyük bir evren yaratmış kitaplarinı okuyasim geldi. Emeklerin içinde çok teşekkür ederim kendi adıma cidden güzel ve çok emek harcanmış bir konu ellerine sağlık.

Cidden şu konuyu okuyunce tekrardan anladım Lotrda en az One piece gibi büyük bir evren yaratmış kitaplarinı okuyasim geldi. Emeklerin içinde çok teşekkür ederim kendi adıma cidden güzel ve çok emek harcanmış bir konu ellerine sağlık.
Birşey değil. Hatta isterseniz kütüphane altında inceleyebiliriz karakterleri. LOTR One Piece'den çok daha iyi ve emek verilmiş bir seridir.

Melkor'da aslında en başta kral olmak istiyor. Ama tek kral. Herkes ona hizmet edecek. Tabi Valar kabullenmeyince Valar'ın yarattığı herşeyi yok etmeye adıyor kendisini.
Baya oldu kitapları okuyalı da Melkor’un amacı olanı bozmak, değiştirmekti diye hatırlıyorum genel olarak. İlk başta daha farklı tabi istekleri. Dediğin gibi sonrasında hıncını öyle alıyor işte. Sauron’un ise tek bir amacı var o da direkt hükmetmek Orta Dünya’ya. Bir Uruk-hailer var sanırım öyle karma bir ırk olarak yaptığı.

Lotr'un evreninin büyüklüğü Op ile kıyaslanamaz :bilmem:

Not: Feanor'u yedirmeyiz :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık