Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Orta Dünya'daki En Kötü Karakter

En kötüsü?

• Melkor

Kullanılan: 40 78.4%
  • Sauron

Kullanılan: 5 9.8%
  • Ungoliant

Kullanılan: 1 2.0%
  • Gothmog

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ancalagon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Witch King

Kullanılan: 1 2.0%
  • Glaurung

Kullanılan: 4 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Feanora laf atanlar birşeyi kaçırıyor Melkor affedildiği zaman diger elfler onun iyileştiğini düşünüp ondan yardim alırken Feanor hala ondan nefret ediyordu hatta melkor iftira bile çıkardı Feanorla sohbeti var gibisinden 4 tarafı hainle dolu Feanor dur.
Ben dün kitabı açtım öyle birşey tam söz konusu değil. Melkor'u dinlemiyor ama nefrette etmiyor. Sadece gönlündeki ateşi mi dinliyor ne. Zaten sonrasında Melkor diyor buna seni kaçırayım mı diye en başta kabul edecek gibi duruyor sonra Melkor niyetini belli ediyor yüzüne kapıyı çarpıyor. Orada Melkor neden öldürmemiş bilmiyorum ama kendisinin de başı belada diyor kitapta. Zaten daha sonrasında nefret etmeye başlıyor Elfler Melkor'dan.

Isengard Sanayi Odaları Başkanımız Saruman'i bu listede görmemek Isengard Ülkü Ocakları Başkanı olarak bizleri üzmüştür. Sizi Kınıyoruz. O ateşli ve kötülük saçan Balkon konuşmasını nasıl unutursunuz.

Isengard Sanayi Odaları Başkanımız Saruman'i bu listede görmemek Isengard Ülkü Ocakları Başkanı olarak bizleri üzmüştür. Sizi Kınıyoruz. O ateşli ve kötülük saçan Balkon konuşmasını nasıl unutursunuz.
Saruman'ın listedekilerin yanında benim için hiç bir değeri yoktur, fakat istek olursa onu da ekleyebilirim.

Ben dün kitabı açtım öyle birşey tam söz konusu değil. Melkor'u dinlemiyor ama nefrette etmiyor. Sadece gönlündeki ateşi mi dinliyor ne. Zaten sonrasında Melkor diyor buna seni kaçırayım mı diye en başta kabul edecek gibi duruyor sonra Melkor niyetini belli ediyor yüzüne kapıyı çarpıyor. Orada Melkor neden öldürmemiş bilmiyorum ama kendisinin de başı belada diyor kitapta. Zaten daha sonrasında nefret etmeye başlıyor Elfler Melkor'dan.
İstese Feanor'u oracıkta öldürebilirdi ancak alelacele (belki de
Ungoliant'ın da etkisiyle) Beleriand'a kaçıyor. Bir de en güçlü Valaya(Melkor) "Mandos'un zindan köpeği" mi ne diyordu hatta Feanor. O derece ateş var içinde.

"...derler ki Feanor bir gün Dagor Dagorath için geri dönecek. Melkor ile son savaşında onu yenip hakkı olan silmarillerini alacak ve onları kırıp, içindeki ışıkla ağaçları iyileştirecek olan Yavanna'ya teslim edecek. Pelori Dağları tekrar düzleşecek ve iki ağaç Arda'yı ışıklarıyla dolduracak bu yeni sonsuz huzur çağında."

Kendisini sevmem bir Fingolfin değil gözümde orası ayrı.

Melkor=Saf Kötülük.

Son düzenleme:
sorunun cevabı zaten külliyatta belli değil mi? morgoth en kötü diye geçer sauron ise şöyle "morgotun kötülüğünden tek farkı kendisini onun davasına adamış olmasıdır"

İstese Feanor'u oracıkta öldürebilirdi ancak alelacele (belki de
Ungoliant'ın da etkisiyle) Beleriand'a kaçıyor. Bir de en güçlü Valaya(Melkor) "Mandos'un zindan köpeği" mi ne diyordu hatta Feanor. O derece ateş var içinde.

"...derler ki Feanor bir gün Dagor Dagorath için geri dönecek. Melkor ile son savaşında onu yenip hakkı olan silmarillerini alacak ve onları kırıp, içindeki ışıkla ağaçları iyileştirecek olan Yavanna'ya teslim edecek. Pelori Dağları tekrar düzleşecek ve iki ağaç Arda'yı ışıklarıyla dolduracak bu yeni sonsuz huzur çağında."

Kendisini sevmem bir Fingolfin değil gözümde orası ayrı.

Melkor=Saf Kötülük.
Baktım birdaha bu Ungoliant ile buluşmalarından öncesi. Feanor'u Valar çağırıyor ya niye bize laflar söylüyorsun diye işte o dönem. Melkor'un yalanları açığa çıkıyor Valar'dan kaçıyor bu o sırada Feanor'a uğramış belki bunu kandırırım diye başarısız olmuş.

"Ardından nefreti korkusuna galip geldi Feanor'un; Melkor'a lanetler savurarak şu sözlerle gitmesini söyledi ona: Defol git kapımdan, seni Mandos'un hapisane kargası seni!"

Baktım birdaha bu Ungoliant ile buluşmalarından öncesi. Feanor'u Valar çağırıyor ya niye bize laflar söylüyorsun diye işte o dönem. Melkor'un yalanları açığa çıkıyor Valar'dan kaçıyor bu o sırada Feanor'a uğramış belki bunu kandırırım diye başarısız olmuş.

"Ardından nefreti korkusuna galip geldi Feanor'un; Melkor'a lanetler savurarak şu sözlerle gitmesini söyledi ona: Defol git kapımdan, seni Mandos'un hapisane kargası seni!"
Evet öyleydi hatırladım, uzun zamandır okumadıkça kırıntılar kalıyor sadece. :good:

En kötü Melkor olsada bana göre Glaurung'dur .Bilge kral Finrod Felagund'un kalesi Nargothrond'u yağmalamıştır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık