Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Orta Dünya'daki En Kötü Karakter

En kötüsü?

• Melkor

Kullanılan: 40 78.4%
  • Sauron

Kullanılan: 5 9.8%
  • Ungoliant

Kullanılan: 1 2.0%
  • Gothmog

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ancalagon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Witch King

Kullanılan: 1 2.0%
  • Glaurung

Kullanılan: 4 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Baya oldu kitapları okuyalı da Melkor’un amacı olanı bozmak, değiştirmekti diye hatırlıyorum genel olarak. İlk başta daha farklı tabi istekleri. Dediğin gibi sonrasında hıncını öyle alıyor işte. Sauron’un ise tek bir amacı var o da direkt hükmetmek Orta Dünya’ya. Bir Uruk-hailer var sanırım öyle karma bir ırk olarak yaptığı.
Uruk-haileri Saruman yapıyor Sauron'a destek olmak için. Sonra yeniliyor. Doğru diyorsun. Melkor kendini yıkıma harcıyor kral olamayınca.

Birşey değil. Hatta isterseniz kütüphane altında inceleyebiliriz karakterleri. LOTR One Piece'den çok daha iyi ve emek verilmiş bir seridir.
Aslında senin gibi seriyi iyi bilen arkadaşlarla birlikte dediğin gibi önemli ismi anılması gereken her karakteri kütüphanede beraber inceleyebiliriz ben de yardımcı olmak isterim elimden geldiğince.

Aslında senin gibi seriyi iyi bilen arkadaşlarla birlikte dediğin gibi önemli ismi anılması gereken her karakteri kütüphanede beraber inceleyebiliriz ben de yardımcı olmak isterim elimden geldiğince.
Olabilir gördüğüm kadarıya Silmarillion okumuş arkadaşlar da var burada. Neden olmasın.

Üye silindi 1004

O derece bir fanlıksa eğer aman aman, korkulur valla. :D

Feanor ile Sanji boğuluyor olsa kimi kurtarırdın reyiz merak ettim?
Sanji'yi kurtarırdım. Feanor kardeşi kardeşe kırdırmış soykırımcı bir ergenden fazlası değil çünkü. "Bubacuğum da bubacuğum. Bumbamın intikamı.." diye gezen rezil, bencil ve aşağılık bir tiptir. Kötü olmak için bile belli bi kalitenin üstünde olmak lazım. Akraba Kıyımı kötülük üstü bi rezillik.

Uruk-haileri Saruman yapıyor Sauron'a destek olmak için. Sonra yeniliyor. Doğru diyorsun. Melkor kendini yıkıma harcıyor kral olamayınca.
Saruman tarafından tekrarlanıyor yapımı ama öncesinde ilk kez Sauron bir şeyler yapmıştı diye hatırlıyorum sanki.

Saruman tarafından tekrarlanıyor yapımı ama öncesinde ilk kez Sauron bir şeyler yapmıştı diye hatırlıyorum sanki.
Bilmiyorum, filmde Saruman Orcları getirip tuhaf kara büyü gibi birşeyle Uruk yapıyordu diye hatırlıyorum. Olabilir, gerçi Uruk-hai ne Balroglar ile Ejderlerin yanında :hhh:

Sanji'yi kurtarırdım. Feanor kardeşi kardeşe kırdırmış soykırımcı bir ergenden fazlası değil çünkü. "Bubacuğum da bubacuğum. Bumbamın intikamı.." diye gezen rezil, bencil ve aşağılık bir tiptir. Kötü olmak için bile belli bi kalitenin üstünde olmak lazım. Akraba Kıyımı kötülük üstü bi rezillik.
Valla doğru söze ne denir. Ne savaşlar oldu ya şu intikam meselesi yüzünden, adamın içindeki ateş herkese zarar verdi. Ölünce bile bedeni yandı kül oldu adamın yahu nasıl bir ruhu varsa artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık