Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece SBS Cilt 71

Orda herhangi bir kıyaslama yapmamış bence. Aynısını WB korsanları içinde yapabilirdi bence MT'nin hangisi hangi hakide iyi olduğunu yazmış.
Luffy kendisi dedi busoshokum yetersiz diye.Üstünede Oda Zoronun busoshokuda uzman oldugunu belirtiyorsa Zoro busoshokuda Luffy'den daha iyidir.Luffynin zayıf oldugunu söyledigi haki türünde Zoro uzman fakat Luffy'nin busoshokusu daha mı iyi?
D. dedik.Babası Dragon, dedesi Garp egitmeni Rayleigh dedikte o kadarda degildir:)Zaten haki ögrenme egilimle alakalı birsey.Luffynin de Zoro kadar busoshokuya egilimi yoktur.Oldukça normal.

Luffy kendisi dedi busoshokum yetersiz diye.Üstünede Oda Zoronun busoshokuda uzman oldugunu belirtiyorsa Zoro busoshokuda Luffy'den daha iyidir.Luffynin zayıf oldugunu söyledigi haki türünde Zoro uzman fakat Luffy'nin busoshokusu daha mı iyi?
D. dedik.Babası Dragon, dedesi Garp egitmeni Rayleigh dedikte o kadarda degildir:)Zaten haki ögrenme egilimle alakalı birsey.Luffynin de Zoro kadar busoshokuya egilimi yoktur.Oldukça normal.

Neden eğilim olmasın sonuç olarak Luffyin hem daha çok ihtiyacı olan bir haki türü hem de. H.Haki diğer hakileri muhtemelen etkiliyor ve Zoroda bana göre H.Haki yoktur.

Bana desen ki ben Zoro'nun Busoshoku kullanma pontasiyeli Luffy'den fazladır diye düşünüyorum ses etmem. Ama kalkıp dersen Zoro daha iyi kullanıyor siz görmüyorsunuz adam kesik attı Luffy hiç kesik attı mı diye o zaman bu tartışmanın ne kadar komik olduğunu tartışmadan geçemem. Bu zamana kadar Luffy'nin hakiye ne kadar hakim olduğu gösterildiği halde bunları demek ve sanki kanıtmış gibi göstermek lütfen yapmayın.
Luffy kesik atan bi karekter değil Zoro'da koka yapıp adamların ağzına vuran bi karekter değil
Luffy'den zırh hakisi ile adam kesmesini beklemek ne derece anlamsız sa Zoro'dan koka yapmasını beklemek o derece anlamsız değil mi ?
Zoro koka yapmadı bu yüzden hakisini Luffy'e göre daha az kontrol edebiliyor demek tuhaf.
Sadece laf olsun diye böyle bişey yazdın heralde ?
Zoro neden koka yapsın ki ? Zoro koka yapmadı diye neden kontrolu Luffy'den zayıf olsun ki ?

Benim kişisel görüşüm sadece Haki üzerine eğitilen Luffy'nin hertür hakide diğerlerinden daha kontrollü olduğu ama bunu kalkıp falanca koka yapmadı bu yüzden diyerek desteklemiyorum tamamen eğitimlerine bakıyorum.

Zoro'nun kesik olayı tam gösterilmediği için ne desek yalan olur.

mangada olanları söyledim. aksini gördüysen söyle. öyle bol keseden sizin gibi atmıyorum. zoro moneti uzaktan kesmedi mi ? demekki uzaktan haki saldırı yapabiliyor ? bunu anlamamak için senin gibi görmeyen gözlerle okumak lazım. yada anti zoro fanı. luffy böyle birşey yapabiliyor mu hayır ? kimler yaptı gördüğümüz raylegih ve sentamaru. onlar yapınca haki oluyor zoro yapınca haki olmuyor mu ?

bak ne diyorum aksini belirten 1 kare göster yeter bana. gösteremiyorsan susacaksın. birazdan gösteremeyip susacağın gibi. hadi buyur bekliyoruz. göster de görelim. zamanında haki ile adam bayıltıyorsan o haki kral hakidir dediydim herkes yok öyle şeymi olur demişti saçma sapan konuşmuştu. gördükki sadece kral haki ile birini bayıltabilirsin. daha bunu anlayaman üyeler doldu burda. aynı yoldan giderek diyorumki bir logiayı uzaktan temas etmeden kesiyorsan ki sana karşı da haki kullandı deniyorsa bu haki rayleigh file yaptığı ve sentamarunun luffye yaptığı teknik ile aynı temeldedir. bunu anlamak mı zor ? buyur aksini gösteren delil sun. ben mangada olanı söylüyorum yediremiyorsan OKUMAYACAKSIN ONE PİECE. senin gibi işkembeden sallamıyorum. vay luffy kaptan o zaman hakisi en yüksek o. bi bitmediniz ya.. çocuklar bile gülüyor artık.

hadi buyur aksini ispatla. şimdi sen benim uslubumu beğenmeyip tartışmam bile senle diyeceksin ve kaçacaksın. çünkü gösterecek 1 tane dahi delilin yok. tıpkı bu forumdaki herkes gibi :) 1 kişi aksini göstersin foruma bir daha girmem :) hodri meydan kurtulun benden :)
1- kem küm[sebebini biliyorsun(!)]... :/
2- Daha faydalı bir iş yapmıcaksın demek... :/
3- Cevabından ne anladın bilmiyorum[doğru anlamışsındır kesin(!)] ama ben bu sbs yi okuyup böle bir kıyaslama yapıp buradan da Zoro yu Luffy den üstün çıkarma gayretine karşılık olarak sınırları zorlayan birisin dedim. Oda yatkınlık der[gerçi yatkınlık olmayabilir, sen daha iyi bilirsin(!)] sen üstünlük algılarsın. :/
4- Bu üslubundan dolayı sana yazmamak olmaz. Çünkü bu çirkin üslubun farkındasın. Hatta cevap vermeme ihtimalimi bile değerlendirmişsin. Sen farkındasın değiştirmiyorsun bi de sana üslubunu düzelt demek haşa... :/
5- İşten gelince aynı üslubunla cevaplarsın. Ama sakın kem küm deme. Gerçi sen demezsin. Mangadan örnek gösterirsin. :/
6- Bi de böyle bir üslub takınman doğru değil sanırım. Bi de bile bile buna devam etmen... Forum selameti açısından diyorum. :/
7- Bu karşılaştırmana gelirsek; Zoro busoshoku kullandı, hatta Rayleigh, Sentamaru ve Sahnks ın kullandığı tarda kullandı demişsin. Göster mangadan kanıtını da aydınlanalım forumcanak(!). :/
8- Zoro Busoshoku da uzman/yatkın olsun tamam. Yani bu sana göre demektir ki Zoro Busoshoku da uzman olduğu için Luffy den bu konuda üstündür, aynı şekilde Rayleig, Shaks, WB, Garp gibi adamlardan da üstündür. Çünkü neden; Zoro bu hakide uzman. Gayet mantıklı bir çıkarım yaptın sbs den, tebrikler... :/

Luffy kesik atan bi karekter değil Zoro'da koka yapıp adamların ağzına vuran bi karekter değil
Luffy'den zırh hakisi ile adam kesmesini beklemek ne derece anlamsız sa Zoro'dan koka yapmasını beklemek o derece anlamsız değil mi ?
Zoro koka yapmadı bu yüzden hakisini Luffy'e göre daha az kontrol edebiliyor demek tuhaf.
Sadece laf olsun diye böyle bişey yazdın heralde ?
Zoro neden koka yapsın ki ? Zoro koka yapmadı diye neden kontrolu Luffy'den zayıf olsun ki ?

Benim kişisel görüşüm sadece Haki üzerine eğitilen Luffy'nin hertür hakide diğerlerinden daha kontrollü olduğu ama bunu kalkıp falanca koka yapmadı bu yüzden diyerek desteklemiyorum tamamen eğitimlerine bakıyorum.

Zoro'nun kesik olayı tam gösterilmediği için ne desek yalan olur.
Aynen öyle yazmamda bir amaç da buydu. Ama bir diğer anlamı da Luffy'nin hakisi üzerindeki hakimiyetine diğerlerinde bu kadar dikkat çekilmedi ki bir nedeni vardır bu işin.

Üstüne Luffy Haoshoku'da iyiymiş de diğerlerinde iyi değilmiş kısmı biraz komik oluyor kelime anlamı ile. Haoshoku herkes tarafından "diğerlerinde üstte olan" diye tanımlandı zaten. Bu başlı başlına yanındakilerden daha güçlü olduğunun kanıtıdır. En son haoshoku'n var demek ki diğer krallara meydan okuyacaksın deniyorsa ben Haoshoku'su olmayan kimseyi Luffy'e rakip görmem kusura bakmayın.

Neden eğilim olmasın sonuç olarak Luffyin hem daha çok ihtiyacı olan bir haki türü hem de. H.Haki diğer hakileri muhtemelen etkiliyor ve Zoroda bana göre H.Haki yoktur.
Bak, Oda luffynin busoshokusunun yetersiz oldugunu söylettiriyor.
Zoronun busoshokuda daha uzman oldugunu belirtiyor.
Eeee?Çıkan sonuc busoshokuda Zoro>Luffy.Zira Luffynin yetersiz oldugu haki türünde Zoronun uzman olupta luffyden geri kalması sacma olur.Yanlış mı?

Alter, seri busoshoku üzerine kurulu degil.Belki bu arc Luffy Chinjao, Doflamingo falan derken busoshokusunu epey gelistirir.
Bende düsününce kıyaslama olmadıgının farkına vardım.Zoro ve Sanji örnekleri farklılar.Luffy kenbunshokum zayıf/yetersiz dedide ben mi kacırdım?Ancak busoshokuda yetersiz oldugunu kendi söyledi.

Bak, Oda luffynin busoshokusunun yetersiz oldugunu söylettiriyor.
Zoronun busoshokuda daha uzman oldugunu belirtiyor.
Eeee?Çıkan sonuc busoshokuda Zoro>Luffy.Zira Luffynin yetersiz oldugu haki türünde Zoronun uzman olupta luffyden geri kalması sacma olur.Yanlış mı?
Böyle bir ifade yok yatkın deniyor sadece.

Aynen öyle yazmamda bir amaç da buydu. Ama bir diğer anlamı da Luffy'nin hakisi üzerindeki hakimiyetine diğerlerinde bu kadar dikkat çekilmedi ki bir nedeni vardır bu işin.

Üstüne Luffy Haoshoku'da iyiymiş de diğerlerinde iyi değilmiş kısmı biraz komik oluyor kelime anlamı ile. Haoshoku herkes tarafından "diğerlerinde üstte olan" diye tanımlandı zaten. Bu başlı başlına yanındakilerden daha güçlü olduğunun kanıtıdır. En son haoshoku'n var demek ki diğer krallara meydan okuyacaksın deniyorsa ben Haoshoku'su olmayan kimseyi Luffy'e rakip görmem kusura bakmayın.
Zoro'yu Luffy'e herhangi bir konuda rakip olarak gör demedik ki sana hatta bunu ima bile etmedim :)
Neden alındın acaba :bilmem:

Not:Yoksa sen alıngan bir insan mısın ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık