Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece SBS Cilt 71

O: Oda
D: Dokusha (Okur)

Sayı 701, Sayfa 26

O: Selam millet! Bu cilte de enerjik bir başlangıç yapayım dedim. - "SBS BAŞLASIN!!"
D: Düzelt şunu. SBS-san olacaktı. - Gönderen: Kimurin
O: Oh!! Ü... Üzgünüm... SBS-san... Başlasın...

D: Soru. Odacchi, bir sorum var. Franky ne zaman sapık oldu? Ve Shichibukai'nin yeni üyesi bu (aşağıdaki resimde) mu? - Gönderen: Doğranmış Sosis
O: Um, hayır?? Ve Franky önceki yaşamından beri sapık.

İmparatoriçe Doncock - Aokiji, Kizaru, Akainu ve Sengoku seviyesinde gücü vardır.

D: Odacchi, onu buldum!!! Beklenmedik şekilde kolay oldu. Bu adam Candre mi?! Cilt 57, sayfa 108, panel 3, soldan ikinci. O olması lazım!! Eğer yanlışsa, sende bir problem var demektir Odacchi. Değil mi? Kesin o!!!! - Gönderen: Teagwecheikei
O: Evet, işte orada. Geçen ciltte canı sıkılan kişilere bu adamı bulmalarını söylemiştim, Candre'yi. Bu o.

D: Selam!! 70. Cilt SBS'sinde bahsedilen saygıdeğer kardeşler Andre ve Candre Inoue Yosui-san'ın 40 yıl önce ilk çıkışını yaptığı dönemlerdeki halinden mi esinlenildi? Onun saçı da o zamanlar afroydu. - Gönderen: Eski Gitar-çocuk
O: Evet, aynen öyle. İsimleri ondan almış olsam bile işin gerçeği "Andre Candre" hakkında pek bir şey bilmiyorum. Bu ismi sadece televizyondan biliyorum. Sen biliyor olmalısın çünkü 56 yaşındasın. Bu arada, Andre ismini veriş sebebim onun görünüş olarak profesyonel güreşçi Andre the Giant'a benzemesi. Evet... fazla düşünülmeden verilmiş bir isim (*güler*).

Sayı 703, Sayfa 62

D: 700. sayıda... Oops...! İyi akşamlar, Odacchi! 700. sayıda Luffy ve diğerleri Dress(rosa)roba yolundayken deniz tavşanlarına benzer hayvanlar görüyoruz. Law, onigiri dışında ne yemeyi seviyor? - Gönderen: Hasumomo
O: Şey, ummm, balık ızgara! Pekala, sıradaki soru.

D: Robin hep korkunç şeyler söylüyor, ama düşünce balonlarında sık sık eğlenceli şeyler oluyor, "kediler" ve "dressroba" gibi. Robin neden bu eğlenceli düşüncelerini tayfayı güldürmek için kullanmıyor? Robin'i her türlü seviyorum. - Gönderen: Y.O.
O: Anladım, bu doğru. Punk Hazard Arc'ta Chopper bedenindeki Franky'ye bir daha öyle garip bir yüz ifadesi takınmamasını söylediğinden beri düşünceme göre Robin tatlı şeyleri seviyor olabilir. Ama öyle olsa bile, kişiliği biraz karanlık ve ürpertici, yani bu düşüncelerini paylaştığında yine kulağa korkunç gelebilir. Robin de böyle bir kadın işte.

D: Ani olabilir, ama Hasır Şapka Korsanları'ndan kimler Haki kullanabiliyor? Bu kafamı takıldı ve bu nedenle "aşk kasırgamı" aktifleştiremiyorum.
O: Aşağıdaki üçlü. Haki türlerindeki uzmanlıkları da parantez içinde yazıyor.

Luffy (Haoshoku), Zoro (Busoshoku), Sanji (Kenbunshoku)

Sayı 704, Sayfa 82

D: 701. sayıda Law, gösterdiği haritayı tayfasından birinin çizdiğini söyledi!! Bu kişi bir ihtimal Bepo olabilir mi!!? Çünkü sağ altta bir pati izi var. O, değil mi? - Gönderen: TakaAki・T
O: Evet, tabi ki öyle. Sonuçta Bepo, Kupa Korsanları'nın rotacısı. Haritayı da o çizdi.

D: Odacchi! 70. ciltte 700. sayıda Sanji Law'a onigiri yaptı, ama Law ekmek sevmiyor. Onigirinin içinde ne vardı? - Gönderen: Natsuki
O: İlk onigiride mayonezli ton balığı vardı, ikincisinde ise okaka. Ve sonuncusunda da bol tuzlu umeboshi. Bu arada, Law umeboshiden nefret eder. Bundan birkaç dakika sonra, Sanji'yle bu yüzden tartıştılar.

D: Law'ın kılıcının adı ne ve Law'ın kaç dövmesi var? Odacchi... Law'ın tüm dövmelerini çizer misin?!!!
O: Pekala! İşte çizdim. Kalp temalı dövmeleri var, acaba bunun bir sebebi var mıdır ki? Kılıcının adı Kikoku (Şeytanın Ağlayışı). Özel bir sınıfı yok. O bir "lanetli kılıç".

Sayı 705, Sayfa 102

D: Kuzan'dan kakigori üretmek mümkün mü? - Gönderen: Baka-Inu
O: Evet, bu mümkün. Sonuçta o buz, ama o şeyi yemek ayrı bir mesele. Karnında Aokiji'ye dönüşüp seni kontrolü altına alabilir.

D: Beyazsakal'ı çok seven babam her gece eve sarhoş geliyor. Annem onu azarladığında ise şöyle cevaplıyor: "Sevdiğin bir şeyi içmek nasıl senin için kötü olabilir, gurararara?" Ama ertesi sabah annemin önünde diz çöküyor. Babam nasıl daha havalı olabilir? - Gönderen: Biro & Akke
O: Hmmm, bir yere kadar iyi gidiyor, ama ertesi sabah tam bir rezillik. Annenin de Beyazsakal'a dönüşerek "kocamı hep seveceğim, bir aptal olsa bile." deyip babanı affetmesine ne dersin?

D: Sıklıkla kedim aniden kucağıma atlar ve bu çok hoş. 59 yaşındaki babam da kafasını annemin kucağına koyar ve kulağını temizlemesini ister, ama bu şekilde antipati toplar. BU İKİSİNİ İNSANLARIN KUCAKLARINI YASTIK OLARAK KULLANMAYA İTEN NE? - Gönderen: Neco Robin ("Ni" gitmiş, kanjide uyku anlamına gelen "Ne" gelmiş)
O: Babalar hakkında böyle sorular görmek biraz üzücü. Aslında insanların kucağını yastık olarak kullanmanın da ayrı bir cazibesi var. Bu dağdaki dağcıyı el işaretiyle çağırmaya benziyor.

Sayı 707, Sayfa 136

D: ODACCHİ, BU SABAH TUVALET KAĞIDI MI YEDİN ? - Gönderen: Haribo Monet
O: Ah!!! Ağzımın kenarında tuvalet kağıdı kalmış, özür dilerim. (Vergo göndermesi)

D: Caesar ve Monet'in doğum günlerini düşündüm! Caesar 9 Nisan ve Monet de 27 Ağustos! Doğru mu? - Gönderen: Nakamura Ida (burada kelime oyunu var. 月, 4 demek, yani nisan. 日 da 9 demek. 4月9日 kelimesi "Shinokuni" olarak okunabiliyor. Monet'de de aynı şekilde. 8月27日, "Harpy Günü" olarak okunabilir.)

D: 700. sayıda "Absa" isminde bir muhabir var, bu Absalom değil mi? Ve yakından bakınca orada bir korsan gemisi var. O başka ne tarz erotik yazılar kaleme alıyor? - Gönderen: Makino♡LOVE
O: Evet, o Absalom. Ne kadar nostaljik. Doğrusu o Marineford Savaşı'nda da oradaydı. Savaştan sonra Doflamingo, Moriah'ya garip bir şeyler olduğunu söyledi. Acaba neden? Perona da endişeliydi. Moriah gerçekten öldü mü? Şu anda söyleyebileceğim o kişi Absalom. Absa ismiyle Suke Suke no Mi sayesinde pek çok önemli habere imza atıyor. Bu yetenekle pek çok ilginç fotoğraf da çekiyor. Yazıları şuanda epey popüler.

Pekala, bununla beraber EroBS'yi sonlandırıyorum. Gelecek ciltte görüşürüz!!

Kaynak: http://onepiece.wikia.com/wiki/SBS_Volume_71

D: Beyazsakal'ı çok seven babam her gece eve sarhoş geliyor. Annem onu azarladığında ise şöyle cevaplıyor: "Sevdiğin bir şeyi içmek nasıl senin için kötü olabilir, gurararara?" Ama ertesi sabah annemin önünde diz çöküyor. Babam nasıl daha havalı olabilir? - Gönderen: Biro & Akke
O: Hmmm, bir yere kadar iyi gidiyor, ama ertesi sabah tam bir rezillik. Annenin de Beyazsakal'a dönüşerek "kocamı hep seveceğim, bir aptal olsa bile." deyip babanı affetmesine ne dersin?
Soruya bak :DOda şüphesiz en gereksiz soruları cevaplıyor.
Bepo kalp korsanlarının rotacısıymış demek.
Zoro Busoshoku'da,Sanji Kenbonshoku'da,Luffy ise Haoshoku'da daha ustaymış.Hoş Zoro ve Sanji'de haoshoku yok zaten.
Çeviri için teşekkürler Solid Snake.Eline sağlık.

Monkey :D Luffy

çevirenin ellerine sağlık fakat her sbs de anca bir iki adam akıllı bilgi ya var ya yok şurdan sadece geçmişe dair 10 soru seçip yollasak yer yerinden oynar

çevirenin ellerine sağlık fakat her sbs de anca bir iki adam akıllı bilgi ya var ya yok şurdan sadece geçmişe dair 10 soru seçip yollasak yer yerinden oynar
Bizim aklımıza gelen sorular Japonya'daki milyonlarca One Piece takipçisi içinden birilerinin de aklına geliyordur mutlaka; ama Oda hem SBS'lerde seriye dair fazla bilgi vermek istemiyor, hem de görünüşe göre saçma sorulara ilgi gösteriyor :D.

Monkey :D Luffy

Bizim aklımıza gelen sorular Japonya'daki milyonlarca One Piece takipçisi içinden birilerinin de aklına geliyordur mutlaka; ama Oda hem SBS'lerde seriye dair fazla bilgi vermek istemiyor, hem de görünüşe göre saçma sorulara ilgi gösteriyor :D.
muhakakta bari geçmişe dair soruları cevapla yada gelecekte açıklanacağına dair ipucu ver ilk sbslerde biri D nin anlamını soruyor ilerde öğreneceksiniz diyor 12 yıl geçti üstünden hala tık yok mesela burdada var thriller bark taki arkada yaratıklar gözüküyordu bunu kimse mi sormuyor yada ay halkını veya one piece te niye 5 uydu var ?bunlar seri ile ilgili çok mu derin bilgiler velev ki öyle basit açıkla yada bizi merakta bırak sabah tuvalet kağıdı mı yedin yada saçımı nasıl yürekli bir erkek gibi kestirebilirimden daha amacına uygun sorular ama yapacak bir şey yok tabi:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık