Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece SBS Cilt 71

Eski sbs'lerde de gönderen kısmında nick yazıyormuydu?Ben hatırlamıyorum.
Çoğunlukla yazıyor.

muhakakta bari geçmişe dair soruları cevapla yada gelecekte açıklanacağına dair ipucu ver ilk sbslerde biri D nin anlamını soruyor ilerde öğreneceksiniz diyor 12 yıl geçti üstünden hala tık yok mesela burdada var thriller bark taki arkada yaratıklar gözüküyordu bunu kimse mi sormuyor yada ay halkını veya one piece te niye 5 uydu var ?bunlar seri ile ilgili çok mu derin bilgiler velev ki öyle basit açıkla yada bizi merakta bırak sabah tuvalet kağıdı mı yedin yada saçımı nasıl yürekli bir erkek gibi kestirebilirimden daha amacına uygun sorular ama yapacak bir şey yok tabi:)
Ben de SBS'lerin daha çok One Piece evreni hakkında bilgi vermeye yönelik olmasını isterdim, ama Oda bizimle aynı fikirde değil anlaşılan.

Adam özellikle gereksiz soruları cevaplıyor , sorulara bak ayrıca cevaplara bak , dönde bir bak bune .

D: ODACCHİ, BU SABAH TUVALET KAĞIDI MI YEDİN ? - Gönderen: Haribo Monet
O: Ah!!! Ağzımın kenarında tuvalet kağıdı kalmış, özür dilerim. (Vergo göndermesi)

D: Beyazsakal'ı çok seven babam her gece eve sarhoş geliyor. Annem onu azarladığında ise şöyle cevaplıyor: "Sevdiğin bir şeyi içmek nasıl senin için kötü olabilir, gurararara?" Ama ertesi sabah annemin önünde diz çöküyor. Babam nasıl daha havalı olabilir? -

çok güldüm buna ya :D

Reversi

D: Beyazsakal'ı çok seven babam her gece eve sarhoş geliyor. Annem onu azarladığında ise şöyle cevaplıyor: "Sevdiğin bir şeyi içmek nasıl senin için kötü olabilir, gurararara?" Ama ertesi sabah annemin önünde diz çöküyor. Babam nasıl daha havalı olabilir? -

çok güldüm buna ya :D
Bu çok iyi ya:hhh: eline sağlık solid teşekkürler

burda hancockla dalgam mı geçmiş yoksa gücü hakkında bilgi mi vermiş anlamadım resimde yazanın çevirisi bu dimi
Evet, resimdeki yazıların çevirisi. Soruyu soran kişi dalgasına kafasından yeni Shichibukai uydurmuş, ama hayal gücü fazla yüksek olmadığından olsa gerek fazla uzağa gidemeyip ismini İmparatoriçe Doncock koymuş ve gücünü amiral seviyesinde tutmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık