Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
dost düşman öğrenek :D
Saflarını çok yanlış tuttun.Düşmanın çok dost'un az oldu.Dua et ki karşılaşmayalım.
Tayfamızdan birine zarar verildiğinde, olacakları bütün okyanus bilmeli. Seni bu şekilde koruyabilirdik ama yanlış yola saptın artık dönüşü yok.
Evet sınavlar yüzünden.:D

@gyjbsch

Benim iradem bana yeterdi gibi. Ama yine de çıkacak büyük fırtına da sana da gemimde yer verebilirim..:D Ama ebedi dost iyiydi.:D
Bizde de var sınav dediğim gibi zaten finaller bitene kadar başlamaz.Ondan sonra herkes yavaş yavaş ısınır. :)

Saflarını çok yanlış tuttun.Düşmanın çok dost'un az oldu.Dua et ki karşılaşmayalım.
Tayfamızdan birine zarar verildiğinde, olacakları bütün okyanus bilmeli. Seni bu şekilde koruyabilirdik ama yanlış yola saptın artık dönüşü yok.

Bizde de var sınav dediğim gibi zaten finaller bitene kadar başlamaz.Ondan sonra herkes yavaş yavaş ısınır. :)
Aynen o zaman olabilir.:D

emir bence o kadar emin olma kendimle
beraber sizide götürecek saldırım vardı hani hatta gm de onaylamıştı :D

siz benim peşimde değilmiydiniz emir ben niye sizin peşinizden geleyim bir adada oturur beklerim :D sen ayağıma gelirsin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık