Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

İyi de zaten görmemiş. Yeni Dünya'ya girdikten sonrasında Jinbei ile savaşıyor zaten Ace. Yeni dünya'ya girmeden önce savaştığı en güçlü isim o vasıfsız Koramiral'di. Yeni Dünya'ya girdikten ne kadar sonrasında Jinbei ile savaştı bilmiyoruz. Ee Luffy Enel'i ta kaçıncı bölümde yeniyor. Bildiğimiz bir şey var

Onu geçtim Ace'e yenilen Jinbei'nin gücü bile belli değil. O kadar Crocodile Luffy'e yenilmemeliydi diyorsunuz e belki de Jinbei olayı da böyle bir şeydi. Onu geçtim avantaj dezavantaj durumları da var olayın içinde. Jinbei Enel'i yenebilir mi? Yenemez. Izgara balık yapar Enel Jinbei'den.:D Ace Yeni Dünya'nın gücünü anlayamadan Yeni Dünya'ya girmiş adamlardan biri. Logia olmasının büyük etkisi var bunda.
Verilebilecek en kötü örnek Enel. Cidden Enel üstünden mi prim yapmaya çalışıyorsun? Mihawk'ı Buggy'i kesemedi diye aşağılamak gibi bir şey. Adam Luffy'e vuramıyor. Enel 500, Luffy Enell'i yendi o zaman Skypiea'da Luffy 600:artiz: ,düz mantık.

Verilebilecek en kötü örnek Enel. Cidden Enel üstünden mi prim yapmaya çalışıyorsun? Mihawk'ı Buggy'i kesemedi diye aşağılamak gibi bir şey. Adam Luffy'e vuramıyor. Enel 500, Luffy Enell'i yendi o zaman Skypiea'da Luffy 600:artiz: ,düz mantık.
Neresi kötü hacı? Ace ateş logiası. Belkide düşünülenin aksina su kullancısına karşı en etkili olabilecek isimlerden biri. Adam Aokiji'nin buzunu eritebiliyor. Gittiği adanın iklimi değişiyor meyveden dolayı. Jinbei dediğimiz adam tsunami kullanmıyor. Su teknikleri kullanıyor. Orda vermeye çalıştığım örnek avantaj dezavantaj örneği işte.

Onu geçtim o sıra Jinbei'nin ne kadar güçlü olduğu da belli değil. Lufffy'nin de yendiği Crocodile görünüşte Mihawk'ı durduruyor. Akainu'yu kesiyor yani.:S

@İllumiuchiha

İyi bir korsan tayfası kuramaz demiş. Biraz oraya kaçmış anlam.

Belli değil mi zaten güçsüz olduğu. Git önceki sayfalarda nasıl dövüşüyorlar diye bir oku. Ace yumruk atıyor hiçbir şey olmuyor. Diğeri tüpten ateş sıkıyor Ace yanıyor. Sonrasında tekme tokat dövülüyor. Ace kızıyor azıcık haki açıyor Koramiral yeniyor.:D Bahsettiğimiz Koramiral'in Bartolomeo'nun tek attığı Maynard gibi biri olduğu açık. Zaten Ace'in ödülünden de azıcık ortaya çıkıyor durum. Ödülü o sıra 100m'yi aşıyormuş. Çamur adam gibi o sıra 200m ödülü vardır büyük ihtimal.

Jinbei'nin o zamanki gücünü nerden biliyon? Bu arada avantaj dezavantaj durumlarından dolayı bile Jinbei'nin yenilmiş olma ihtimali var. Luffy'de 500M'den fazla ödüle sahip olabilecek Enel'i yeniyor.:D
Cok haklisin kardesim. 40 50 yasinda olan jinbei ve belkide senelerdir yeni dunyada takilip shichibukai olan jinbei(seneleri salliyorum da asagi yukari oyledir) son 3 senede hayatinin gelisimini yasayip simdiki gucune gelcekti zaten . Jinbei simdi neyse 3 sene oncede oydu. Ace reis luffyden kat kat gucluymus korsanliginin ilk yilinda. Moria icin herseyini veren adam jinbeiye hicbir sey yapamazdi. Zaten sentomaruyada g2yle 0 hasar veriyordu.

3.bölümü okudum. Jinbei ace'ye sen kimin bayrağını yaktığını biliyonmu salak gibi bir şeyler diyor ace de savaşa hazırım ben falan diyor sonrası malum bu arada 5 gün dövüşürlerken ace'nin adamları yardım etmemiş ace'ye.

Big mom korsanları en güçlü aile .WB en güçlü korsan .Kaido şiddeti seviyormuş.Big mom korsanlığa iş gözüyle bakıyormuş Wb ise klasik korsan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık