Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

En güçlü korsan,en güçlü yaratık. Ya Kaido WB'den daha güçlü ya da Kaido'nun Shanks'den güçlü olduğu kesin değil. Kaido-Shanks flashbacki gelene kadar çekmeye, direnmeye devam : o)

Ama Shanks'den soğumaya başladım ne böyle durmadan H.Haki salıp duruyor. İyi ki bir kullanmayı öğrenmiş. Biz de mütevazi bilirdik :D

Bu arada Dof vs Luffy ile ilgili son bilgileri sıkıntısız kabul edebilmiş miydin ? :D
Belki shanksin hakisi o kadar güçlü ki adam artık kontrol altında tutamıyor ve hep biraz sızıyor olabilir :D

Nereden biliyorsun yendiği Kor'un güçsüz olduğunu ? Arkadaş kendine bir hülya kurmuşsun herkesi işine gelen güç seviyesine çekiyorsun.

Jimbei'nin o senin çok övdüğün Luffy'nin yendiği Shicbukailer'den birine ne yaptığını gördün mü ? Yok neyse devam et bir şey yazamıyorum gülmekten :oleyo2:
Belli değil mi zaten güçsüz olduğu. Git önceki sayfalarda nasıl dövüşüyorlar diye bir oku. Ace yumruk atıyor hiçbir şey olmuyor. Diğeri tüpten ateş sıkıyor Ace yanıyor. Sonrasında tekme tokat dövülüyor. Ace kızıyor azıcık haki açıyor Koramiral yeniyor.:D Bahsettiğimiz Koramiral'in Bartolomeo'nun tek attığı Maynard gibi biri olduğu açık. Zaten Ace'in ödülünden de azıcık ortaya çıkıyor durum. Ödülü o sıra 100m'yi aşıyormuş. Çamur adam gibi o sıra 200m ödülü vardır büyük ihtimal.

Jinbei'nin o zamanki gücünü nerden biliyon? Bu arada avantaj dezavantaj durumlarından dolayı bile Jinbei'nin yenilmiş olma ihtimali var. Luffy'de 500M'den fazla ödüle sahip olabilecek Enel'i yeniyor.:D

Belli değil mi zaten güçsüz olduğu. Git önceki sayfalarda nasıl dövüşüyorlar diye bir oku. Ace yumruk atıyor hiçbir şey olmuyor. Diğeri tüpten ateş sıkıyor Ace yanıyor. Sonrasında tekme tokat dövülüyor. Ace kızıyor azıcık haki açıyor Koramiral yeniyor.:D Bahsettiğimiz Koramiral'in Bartolomeo'nun tek attığı Maynard gibi biri olduğu açık. Zaten Ace'in ödülünden de azıcık ortaya çıkıyor durum. Ödülü o sıra 100m'yi aşıyormuş. Çamur adam gibi o sıra 200m ödülü vardır büyük ihtimal.

Jinbei'nin o zamanki gücünü nerden biliyon? Bu arada avantaj dezavantaj durumlarından dolayı bile Jinbei'nin yenilmiş olma ihtimali var. Luffy'de 500M'den fazla ödüle sahip olabilecek Enel'i yeniyor.:D
Her şeyi kafana göre belirlediğini şu yorumu bir kere daha okursan anlayacaksın xD Bir şey demiyorum bak sana :bilmem:

Her şeyi kafana göre belirlediğini şu yorumu bir kere daha okursan anlayacaksın xD Bir şey demiyorum bak sana :bilmem:
Senin mantığın çok saçma ama Ferit. Ben gidip Luffy'nin yendiği Crocodile'ın WB'ye kafa tuttuğunu Yonkou gücünde dediğiniz Mihawk'ın kılıç atağını kancasıyla durdurduğunu Akainu'yu kestiğini Ace'i kurtardığını felan mı söyleyeyim.

Senin mantığın çok saçma ama Ferit. Ben gidip Luffy'nin yendiği Crocodile'ın WB'ye kafa tuttuğunu Yonkou gücünde dediğiniz Mihawk'ın kılıç atağını kancasıyla durdurduğunu Akainu'yu kestiğini Ace'i kurtardığını felan mı söyleyeyim.
Sana anlatayım belki anlarsın, pek fazla ümidim yok ama.

Sen dedin ki Ace, Shicbukai falan görmemiş vesaire ben de sana Jimbei örneği verdim burada elde tutacağın tek şey Jimbei o zaman o kadar güçlü değildi olur. Yani benim yaptığım önermede bir tane çıkarım var.

Sen karşılığında nasıl cevap atıyorsun peki ? Ace'nin dövüştüğü adam güçsüzdü ''Kendi kafanda uydurduğun ilk çıkarım'' sonra o arada zaman varken bu dövüş üzerinden Ace de güçsüzdür diyorsun ''Kendi kafanda uydurduğun ikinci çıkarım'', Ace ile dövüşüp alamadıysa o zaman Jimbei de o zamanlar güçsüzdür ''Kendi kafanda uydurduğun üçüncü çıkarım''.

Eee haliyle söylediklerine gülüyorum. Jimbei'nin ne kadar güçlü olduğunu geçmişine ve yaptıklarına bakarak görebilirsin ayrıca.

Sana anlatayım belki anlarsın, pek fazla ümidim yok ama.

Sen dedin ki Ace, Shicbukai falan görmemiş vesaire ben de sana Jimbei örneği verdim burada elde tutacağın tek şey Jimbei o zaman o kadar güçlü değildi olur. Yani benim yaptığım önermede bir tane çıkarım var.

Sen karşılığında nasıl cevap atıyorsun peki ? Ace'nin dövüştüğü adam güçsüzdü ''Kendi kafanda uydurduğun ilk çıkarım'' sonra o arada zaman varken bu dövüş üzerinden Ace de güçsüzdür diyorsun ''Kendi kafanda uydurduğun ikinci çıkarım'', Ace ile dövüşüp alamadıysa o zaman Jimbei de o zamanlar güçsüzdür ''Kendi kafanda uydurduğun üçüncü çıkarım''.

Eee haliyle söylediklerine gülüyorum. Jimbei'nin ne kadar güçlü olduğunu geçmişine ve yaptıklarına bakarak görebilirsin ayrıca.
İyi de zaten görmemiş. Yeni Dünya'ya girdikten sonrasında Jinbei ile savaşıyor zaten Ace. Yeni dünya'ya girmeden önce savaştığı en güçlü isim o vasıfsız Koramiral'di. Yeni Dünya'ya girdikten ne kadar sonrasında Jinbei ile savaştı bilmiyoruz. Ee Luffy Enel'i ta kaçıncı bölümde yeniyor. Bildiğimiz bir şey var

Onu geçtim Ace'e yenilen Jinbei'nin gücü bile belli değil. O kadar Crocodile Luffy'e yenilmemeliydi diyorsunuz e belki de Jinbei olayı da böyle bir şeydi. Onu geçtim avantaj dezavantaj durumları da var olayın içinde. Jinbei Enel'i yenebilir mi? Yenemez. Izgara balık yapar Enel Jinbei'den.:D Ace Yeni Dünya'nın gücünü anlayamadan Yeni Dünya'ya girmiş adamlardan biri. Logia olmasının büyük etkisi var bunda.

İyi de zaten görmemiş. Yeni Dünya'ya girdikten sonrasında Jinbei ile savaşıyor zaten Ace. Yeni dünya'ya girmeden önce savaştığı en güçlü isim o vasıfsız Koramiral'di. Yeni Dünya'ya girdikten ne kadar sonrasında Jinbei ile savaştı bilmiyoruz.

Onu geçtim Ace'e yenilen Jinbei'nin gücü bile belli değil. O kadar Crocodile Luffy'e yenilmemeliydi diyorsunuz e belki de Jinbei olayı da böyle bir şeydi. Onu geçtim avantaj dezavantaj durumları da var olayın içinde. Jinbei Enel'i yenebilir mi? Yenemez. Izgara balık yapar Enel Jinbei'den.:D
Enel'in neden Luffy'e yenildiğini bilip verdiğin örneğe bak valla ayıp :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık