Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

- Birisi Beyazsakal'ın aile gibi yumuşak karnına karşı kötü bir şeyler yaptığında Beyazsakal korkunç biri oluyormuş. Ayrıca Beyazsakal dünyanın en güçlü korsanı.
- Shanks kızınca korkunç biri oluyormuş.
- Ana mutsuz olduğu zaman korkunç biri oluyormuş.
- Kaido varlığıyla bile korkunç biri. O dünyanın en güçlü yaratığı.

- Yonko'dan önceki zaman Roger, Beyazsakal ve Shiki'nin çağıymış.
- Ana güçlüymüş. O kendi ülkesini kurmuş.
- Beyazsakal ve Ana eski çağdan sayılıyorken Shanks ve Kaido yeni çağdan sayılıyormuş.
Şu kısım efsane. Shanks kızsa da çekirdek çitleyip izlesek artık. Eline sağlık.

Israrla vurgulanıyor. Halk öyle der öyle bilir diyecek bir açık kapı da yok. Umarım kabul edilir artıkın.
Yalnız Dünyanın en güçlü Korsanı demiş.:D Bu arada BeyazSakal'ın bir ara en güçlü Korsan olduğu kabul ediliyor zaten. Sadece MF arc'ı için parantez konuluyor.

- Beyazsakal ve Ana eski çağdan sayılıyorken Shanks ve Kaido yeni çağdan sayılıyormuş.

Bu 3 madde hoş olmuş. Shiki'nin gücü kabul görmeye başlar. Linlin eski çağdan olmasına rağmen 4. büyük korsan olarak kendini kabul ettirmesi neden bu kadar geç oldu bunu da merak ediyorum. Bunun dışında Kaido'nun deney ürünü düşünceleri daha da sert savunulacak.

Bu 3 madde hoş olmuş. Shiki'nin gücü kabul görmeye başlar. Linlin eski çağdan olmasına rağmen 4. büyük korsan olarak kendini kabul ettirmesi neden bu kadar geç oldu bunu da merak ediyorum. Bunun dışında Kaido'nun deney ürünü düşünceleri daha da sert savunulacak.
Big Mom yaşça daha küçük onlardan belki o yüzdendir.

Yalnız Dünyanın en güçlü Korsanı demiş.:D Bu arada BeyazSakal'ın bir ara en güçlü Korsan olduğu kabul ediliyor zaten. Sadece MF arc'ı için parantez konuluyor.
Bir ara dememiş ki bu bir ara muhabbeti nasıl çıkıyor :) Güncel olmayan bir bilgi olsa "en güçlü korsanıydı" derdi. Yani bizim gördüğümüz halinden bahsediyor.

Big Mom yaşça daha küçük onlardan belki o yüzdendir.
Hali hazırda Shanks ve gelecek olan Luffy gibi büyük potansiyel taşıyan örnekler var. Linlin'in gücü zirveye kolayca kafa tutacak düzeyde. Ama şöyle düşünüyorum, amaçlarını ve hedeflerini geç koydu. Sonuçta ilk hayalleri manipülasyon ile üretilip 'her canlının eşit şekilde yemek yediği yer' olarak benimsetildi. Yani yaşından ziyade kendi içinde amaçlarını geç edindi gibi geliyor bana. Örneğin şuan Yonkou potansiyeli taşıyan bir korsanın zirveye tırmanma hedefini kendine koymayıp, başka amaçlar ile denizlerde gezmesi gibi.

Eline sağlık @hdbfresh

-

Beyazsakal ve Shanks korkunç oluyormuş Beyazsakal ve Shanks en g:oleyo:

Şaka şaka WB en güçlü korsan bu özellikle ayrılmış. Kaido en güçlü yaratık. Zunisha'dan bile güçlü:D

Shanks en güçsüz Yonkou olabilir belki kimbilir. Ama hala gizemini koruyor. Kendisi ve tayfası tanıtılırken WB öldüğünden beri en güçlü denilirse de şaşırmam. Tabi denir sonra da Teach tayfasıyla tongaya getirip öldürür. En güçlülerin kaderi bu : -P

Hali hazırda Shanks ve gelecek olan Luffy gibi büyük potansiyel taşıyan örnekler var. Linlin'in gücü zirveye kolayca kafa tutacak düzeyde. Ama şöyle düşünüyorum, amaçlarını ve hedeflerini geç koydu. Sonuçta ilk hayalleri manipülasyon ile üretilip 'her canlının eşit şekilde yemek yediği yer' olarak benimsetildi. Yani yaşından ziyade kendi içinde amaçlarını geç edindi gibi geliyor bana. Örneğin şuan Yonkou potansiyeli taşıyan bir korsanın zirveye tırmanma hedefini kendine koymayıp, başka amaçlar ile denizlerde gezmesi gibi.
Mesela Mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık