Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Adam Marineford'u yok etmeye gelmiş ama sen karışma Sengoku teke tek düello yapacağım ben ya:(.
Öyle bir niyeti dile getirdiğini görmedim, sizin gibi güçsüzler Roger'i yakalayamaz demişti hatırladığım kadarıyla, adam hem söylediğinde haklıydı çünkü onlar yakalamamışlardı hem iki kişi dalmalarıyla fiilen de haklı olduğu kanıtlandı xD

Öyle bir niyeti dile getirdiğini görmedim, sizin gibi güçsüzler Roger'i yakalayamaz demişti hatırladığım kadarıyla, adam hem söylediğinde haklıydı çünkü onlar yakalamamışlardı hem iki kişi dalmalarıyla fiilen de haklı olduğu kanıtlandı xD
Teach de eskiden güçlüydün şimdi adamını bile kurtaramıyorsun dedi mesela. Demek ki Marineford Beyazsakal o kadar da güçlü değil.
Hadi onu geçelim aynı Shiki Beyazsakal'a artık senin devrin demedi mi? Roger Beyazsakal'dan güçlü demek ki. E hani en güçlü korsan? Nesil diye bir şey var. Roger sonrası en güçlü korsan Beyazsakal kabul. Ama Marineford'daki en güçlü değil, yeni nesilden Kaido var. Adam romanda bile yeni nesil eski nesil muhabbeti yapmış.

Bulabildiğin en iyi örnek bu mu ? Seni örneğinle baş başa bırakıyorum :hhh:

Bilgilendirme, hatırladığım kadarıyla ilk Sengoku dikiliyordu sonra Garp yanaşıyordu :a:
Savaşta ön planda olanın Garp olduğu açıklanmıştı. Böyle bi şey okuduğumu hatırlıyorum ama yanılıyorsam bilenler bi aydınlatsın. :hmm:

Adamın başka arcı yok la, kaynaklar bu kadar. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık