Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Game of Thrones izlerken sorun yok gelip burada çizim bir dekolteye laf atıyorsunuz. Çocuk falan görse ne olur bunu. Çizgi sadece bu. Bu kadar basit
Op ve got anlıyorum.Birinin yaş aralığı 13-18 diğeri +18.Çizgi basit dediğin şey kimleri etkiliyor.Ben pikaçu yum diyip atlayan mı ararsın,ergen gelişimde ki beyni meme ile boğup gelişimi yönlendirmesi mi.Bize göre basit ama yaş aralığı düşük oldu mu basit olmuyor.

Op ve got anlıyorum.Birinin yaş aralığı 13-18 diğeri +18.Çizgi basit dediğin şey kimleri etkiliyor.Ben pikaçu yum diyip atlayan mı ararsın,ergen gelişimde ki beyni meme ile boğup gelişimi yönlendirmesi mi.Bize göre basit ama yaş aralığı düşük oldu mu basit olmuyor.
One piece'nin yaş aralığı 13-18 mi emin misin? Anketler 16-29 diyor ama.

Aslında ana etken de bu muhtemelen. Japonya sapık bir millet.
Bak işte o yüzden bu kadar basit diyorum. Bunu türk çocuklar görmez zaten. Japon çocukları görse de sorun yok. Sen kendin diyordun japonlar sapık diye. Bunun çok daha beterlerini izliyorlar. Kaplıcaya anadan üryan giriyorlar vs. Yani psikolojileri yeterince bozuk zaten.

Hacı çok abartmışlar o olayı. Sallanmalarına bile ayrı efekt koyuyorlar. Onu yapana kadar çizimin kalitesine kafa yorsalar çok daha iyi olur.
Dedim ya benimde hiç hoşuma gitmedi o sahneler ama hoşuma gitmemesinin sebebi çocuklar izlediği için değil. Bu çizimlerin saçma efektleri.

Bu 10dk'lık bölüm neden bu kadar olay oldu anlamadım. Genç erkekler için hazırlanmış bir bölümdü altı üstü. Z filminde de benzer bir şey çıkmıştı.

Bak işte o yüzden bu kadar basit diyorum. Bunu türk çocuklar görmez zaten. Japon çocukları görse de sorun yok. Sen kendin diyordun japonlar sapık diye. Bunun çok daha beterlerini izliyorlar. Kaplıcaya anadan üryan giriyorlar vs. Yani psikolojileri yeterince bozuk zaten.

Neyse iyi günler.

Demeye çalıştığım japonlar için sorun yok. Sen olaya türk kültürü ile yaklaşırsan sorun olur ama Japonlar için bunlar normal şeyler. 8 yaşında çocuğun cinselliği öğrenmeleri onlar için bir sorun teşkil etmiyor.
Amerika bunun en büyük örneği 15-16 yaşa gelenler bekaretini kaybediyo.Bu yüzden cinsel icerikli cok fazla dizi var bununla ilgili.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık