Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
lolicon sanatı var lan Japonya'da. Pedofili normal karşılanıyor yani. Bunun gibi çok belgesel var. Durum ciddi yani.

Onun dışında, klasik op filmi. :(

Amerika bunun en büyük örneği 15-16 yaşa gelenler bekaretini kaybediyo.Bu yüzden cinsel icerikli cok fazla dizi var bununla ilgili.
Evet bundan bahsediyorum. Mesela bir Türk anne babasının cinsel birlikteliğinin konusunu bile açamazken bir Amerikan annesine o işten önce şarap içerseniz daha çok keyif alırsınız diyebilir. Mesela bir Türk soyunma odasında giyinmekten utanırken bir Japon hemcinsleri ile beraber yıkanabilir yada bir Finlandiyalı aile hep beraber saunaya girebilir. Mesela Türkiye'de bir kızın bekareti çok önemli bir şey iken Amerika'da hiç bir anlamı yoktur. Ama gelde sen bunu anlat.

Yakışıyor mu bu seriye o hareketler salına salına su savaşı (topu herneyse) felan yine moralim bozuldu.

Son düzenleme:
Ft ile OP'u karşılaştıranlara gelsin. :(
Adam Hentai'e beş kala programı çekiyor. Pffs. Trollü ciddiye alanda suç tabii ama elden ne gelir.

Ft ile OP'u karşılaştıranlara gelsin. :(
Adam Hentai'e beş kala programı çekiyor. Pffs. Trollü ciddiye alanda suç tabii ama elden ne gelir.
Adam göster ama elletme taktiği uyguluyo. Gösterse bu kadar satmaz. Göstermiyo millette meraktan okumaya gösterecek mi acaba demeye devam ediyor. Tebrik ediyorum müthiş bir ticari zeka.

Paylasıldımı bilmiyorum ama burada en çok beğendiğim şey, Lucci ve Sabo'nun karşılaştığı kısım oldu, bu filme hiç ilgim yoktu ama işin içine Lucci girince fikrim değişti :)

@Marco izlemediysen, lütfen bi göz at :)
İzledim hocamda benim fikrjmi pek değiştirmiyor bu. Film sonuçta. Oda'nın "Lucci'yi öyle planlıyorum Sabo ile dövüştürebilirsiniz" dediğini sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık