Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Ft'yi fazla gömüyorsunuz, artık o kalıbın dışına çıkmaz. Hikayeden çok oraya kafa yoruyor ve artık değişeceğini hiç sanmıyorum, keyif almaya bakın.

Op'nin buna ihtiyacı mı vardı ayrıca böyle bir çizgisi de yok ki. Seriyi bilmeyen mi var, Z gibi seri yapsalar daha iyi olurdu, ecchi verecekse de araya koysaydı. Nami yakalansın üstü başı parçalansın veya Robin daha iyi olurdu. Animesini o kadar arkasında durduğum halde beni de kaybedecekler.
Bu, genç erkek takipçiler için çıkan özel bölümdü. Benzer bir bölüm Z için de çıkmıştı:
http://myanimelist.net/anime/16468/One_Piece__Glorious_Island

Game of Thrones izlerken sorun yok gelip burada çizim bir dekolteye laf atıyorsunuz. Çocuk falan görse ne olur bunu. Çizgi sadece bu. Bu kadar basit

Game of Thrones izlerken sorun yok gelip burada çizim bir dekolteye laf atıyorsunuz. Çocuk falan görse ne olur bunu. Çizgi sadece bu. Bu kadar basit
He biz fesatız yani. Çocuk diyorsun, sadece çizgi diyorsun fakat sen bunu aklı az çok başına gelmiş bir birey olarak söylüyorsun. Çocuk çizginin gerçek yada sahte olduğunu nereden bilecek :S Çizgi filmdeki efe yaralanınca ağlıyor la bu çocuklar... O kadar basit değil o işler.

He biz fesatız yani. Çocuk diyorsun, sadece çizgi diyorsun fakat sen bunu aklı az çok başına gelmiş bir birey olarak söylüyorsun. Çocuk çizginin gerçek yada sahte olduğunu nereden bilecek :S Çizgi filmdeki efe yaralanınca ağlıyor la bu çocuklar... O kadar basit değil o işler.
Sürekli game of Thrones tan örnek veriyorum ama aynı şeyin çok daha beteri orada da oluyor. Ama bir yaş sınırı var. Yayınlandığı saat çocukların izleyebileceği bir saat değil vs. Aynı önlemleri one piece için almamışlar mıdır sence? Ama benim dediğim sizin fesatlığınız değil. O kadar hentai ecchi falan varken gelip one piece'deki iki üç sahneye laf atmanız.

He o kadar basit zaten her şey.
Sürekli game of Thrones tan örnek veriyorum ama aynı şeyin çok daha beteri orada da oluyor. Ama bir yaş sınırı var. Yayınlandığı saat çocukların izleyebileceği bir saat değil vs. Aynı önlemleri one piece için almamışlar mıdır sence? Ama benim dediğim sizin fesatlığınız değil. O kadar hentai ecchi falan varken gelip one piece'deki iki üç sahneye laf atmanız.
Anime Kanal Tarih Yayın Saati Süre Reyting
One Piece Fuji TV 26 Haziran 09:30 30 dk. 9.5

Şimdi ben hiç GoT izlemedim o yüznden pek birşey diyemiyorum. Fakat animeye yaş sınırı konmaması benim sorunum değil. Aynı önlemleri alamazsın çünkü internet diye birşey var. Çocuk girer youtube a one piece film gold teaser falan yazar bulur... İyice artan ecchi ye tepki gösteriyorum ki hangi seride ecchi varsa ona da göstermişimdir. Bknz: Kenichi, FT vb.

Tekrar senin yazdığın çocuk yeaa, sadece çizgi işte kısmına da katılmadığımı belirteyim. Çocuklar emiyor herşeyi, neyle beslediğine dikkat etmek lazım.

O bölüm TV'de yayınlanmadı. Hoş o bölümden bağımsız olarak pedofili Japonya'da ciddi bir sıkıntı zaten.

Paylasıldımı bilmiyorum ama burada en çok beğendiğim şey, Lucci ve Sabo'nun karşılaştığı kısım oldu, bu filme hiç ilgim yoktu ama işin içine Lucci girince fikrim değişti :)

@Marco izlemediysen, lütfen bi göz at :)

Şimdi ben hiç GoT izlemedim o yüznden pek birşey diyemiyorum. Fakat animeye yaş sınırı konmaması benim sorunum değil. Aynı önlemleri alamazsın çünkü internet diye birşey var. Çocuk girer youtube a one piece film gold teaser falan yazar bulur... İyice artan ecchi ye tepki gösteriyorum ki hangi seride ecchi varsa ona da göstermişimdir. Bknz: Kenichi, FT vb.
Ona bakacak olursan çocuk internete girip başka şeyleri de! aratabilir. Yetkililer gereken önlemi alıyorsa sorun yok. Geri kalan önlemi artık çocuğun ailesi almalı. Sırf çocuklar izlemesin diye hiç o tip sahneler yayınlamamalarını da bekleyemezsin. Ama şunu da belirteyim benim de zerre hoşuma gitmiyor bu sahneler. Hoşuma gitmemesinin nedeni çocuklar değil bunun çizim olması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık