Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

En yüksek ödül 2 milyar olur oda Dragon bide Roger ortakdır. 1.85milyarda WB desek diyer younkolar da bunun gibidir. Jack bu ödülü kimbilir nekadar yılda kastı. Shicilere deyineyim birazda Dof sıradan korsan olsa sanırım taş çatlasa 700milyon buda bildiği bilgiler için artık ne biliyorsa , Croco şimdi nw de takılıyodu bir 450m olmuştur ödülü mr1 da 170m olmuştur , Moria ne yapıyor bilmiyorum ama aktif korsansa bir 400m de o olmuştur , Mihawk normal korsan olsa denizcilere sıkıntı çıkarmazdı o yüzden 500m ama karakteri ters olsa bunun yolu uzar , Jinbei tam hakettiği ödülde zaten :p Kuma 500m alırdı , Hancock 450m , Buggy de grubu sayesinde heralde bir 250m ederdi.

kör topal

Eğer Dragon en yüksek ödüllü olarak açıklandıysa:
Yonkoular
Dragon : 4 milyar :beli:
Kaido: 3 milyar 900 milyon:beli:
BB: 3 milyar 600 milyon :beli:
Shanks: 3 milyar 400 milyon :beli:
BM: 3 milyar 200 milyon :beli:

Diğerleri

Sabo: 1 milyar civarı
Benn Beckman: 1 milyar 300 milyon:beli:
Marco: 1 milyar 350 milyon :beli:
Şu anda Jack'ın ödülü 1 milyar dendi ama Fujitora , Tsuru ve Sengokunun bulunduğu 2 gemiyi batırdığı için ben bir 100 milyon daha artmasını bekliyorum ödülünün.

Not: Dragon'un en yüksek ödüllü olduğu açıklanmış değilse yani uydurmaysa ben Kaido'nun daha yüksek ödüllü olduğunu düşünüyorum. Yani 3 milyar 500 milyon gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Jack 1 b Lawda 500 m ise
Jozu 600m
Dofun asil ödül 650 m
Sabo 750 m
Mihawk(aktif olsa) 850 m
Marco 950m
Big momun sag kolu 1b
Ben beckman= Shiryu 1.1 b
Rayleigh 1.25 b
Shanks 2 b
Bb 1.8 b
Big mom 2.25 b
Kaidou 2.5 b
Wb 2.75 b
Roger 3 b
Dragon 3 b

Şimdik şöle bir durumda var.Yeni Dünyada bile yankılanan bi ünvanı var diye geçiyor.Yani bu ödül sadece Jack'e özel olabilir fazla uçmayabiliriz.

Şimdik şöle bir durumda var.Yeni Dünyada bile yankılanan bi ünvanı var diye geçiyor.Yani bu ödül sadece Jack'e özel olabilir fazla uçmayabiliriz.
Bu benim de dikkatimi çekti. O yüzden tahmin için erken.:D Ama yine de Yonkouların ve Dragon'un ödüllerinin bundan fazla olacağını düşünüyorum. Sorun ne oranda fazla olabilir. :D

1 milyarlık ödülden sonra forumun ayarı bozuldu, milyarlar havada uçuşuyor maşallah. Yahu biraz bekleyin kardeşlerim, bu kadar günübirlikçi olmayın. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık