Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

@Roo
Tayfanın tahminleri ya onlar. Daha genel aldım ben. :/

@gyjbsch
Diğerleride konuşuluyordu da farketmez çokta önemli değil.
Aynen öyle. Bu ödül işi çok dengesiz bir hal almaya başladı. Açıklaması uzun bir konu olduğu için yazmak gelmiyor içimden ama, eminim ki birçok kişi bu dengesizliği fark etmiştir. Özellikle de time-skip öncesi ve sonrası arasındaki dengesizliği...
Editör işi de olabilir aslında.

Ben Ace konusunda tam olarak öyle yorum yapmadım. Ben Oda sırf buna ima olaraktan bile öyle bir ödül vermiş de olabilir ya da alakası da olmayabilir dedim zaten.:D

Öyle olsaydı zamanında da ödülü o kadar fazla olurdu. Bildiği sırlar değişmedi ya.
O zaman Wg ile anlaşmıştı ve böyle büyük bir organizasyon sahibi değildi. Şimdi Wg buna ihanet etti ve köşeye sıkıştı, her türlü pisliği yapma vakti geldi. Çok derin bağlantıları var ya öldüreceksin ya da anlaşacaksın. Adamın her yerde bağlantısı var, nasıl yalnızlaştırılacak? Yüksek ödül ile.

La dalgasına yazdığım şeyi ciddiye alıyorsunuz da ben gereksiz yere neden altını dolduruyorum.

Robin eski dünya tarihini biliyor ödülü 80 milyon. Robin bunları açıklayınca WG yıkılacak.
Dof'un bildikleri bir hiç Robin yanında.
Robin'e 80 vermişler bunun için. Dof'a taş çatlasa 500 verirler bu yüzden.
Robin daha çocuk çapı belli ve kitabeleri bulamaz. Bulsa bile yapabileceği bir şey yok. Şimdi ise zaten yine anlamıyorum, Robin böyle yazıyor dese kim inansın ona hem korsan hem şeytan diye biliniyor. Dofy herhangi bir yonkounun kucağına düşerse işte Wg ayvayı yiyebilir. Ayrıca üstte belirttim.

O zaman Wg ile anlaşmıştı ve böyle büyük bir organizasyon sahibi değildi. Şimdi Wg buna ihanet etti ve köşeye sıkıştı, her türlü pisliği yapma vakti geldi. Çok derin bağlantıları var ya öldüreceksin ya da anlaşacaksın. Adamın her yerde bağlantısı var, nasıl yalnızlaştırılacak? Yüksek ödül ile.

La dalgasına yazdığım şeyi ciddiye alıyorsunuz da ben gereksiz yere neden altını dolduruyorum.

Robin daha çocuk çapı belli ve kitabeleri bulamaz. Bulsa bile yapabileceği bir şey yok. Şimdi ise zaten yine anlamıyorum, Robin böyle yazıyor dese kim inansın ona hem korsan hem şeytan diye biliniyor. Dofy herhangi bir yonkounun kucağına düşerse işte Wg ayvayı yiyebilir. Ayrıca üstte belirttim.
Ama daha küçük çocukken sırlarınız felan var diye tehdit ediyor. Yani sırların getirebileceği ödül artışını Shichi olana kadar etki etmiştir. Zaten Shichi olmadan önce de görüyorduk. Sengoku felan peşindeydi. Yani o zamandan buyana değişen organizasyonudur. O organizasyonu getireceği ödül artışı da olursa olabilir. Gerçekten önemli bir konumdaydı. Ama yine garanti değil 1 milyar felan olacağı. Olabilir de.:D

ödül sisteminde en bastaki 5 li zaten bariz. bunların içinde sadece dragonun yonkoların her birinden güclü olmadan, daha fazla ödüle sahip olma olasılıgı var. çünkü istisnai olarak yonkolardan, dogrudan hükümetin düsmanı.

jack eger bir milyarsa.

kaidou muhtemelen en az 3 milyardır.
shanks 2.8 milyar
teach yeni olmanında etkisiyle 2.5 milyar
linlinde teach kadardır. 2.5

dragon 3.5 milyar falan cıkabilir.

marco muhtemelen 1.1 veya 1.2 dir.

jozuda 900 falandır.

doflamingo 700 gibi cıkar en ucta.

weevil anlatılanlara bakılırsa en kötü 900 eder. ama 500 den devam edicek :)

her bir amiral, en kötü 1.5 milyar eder bence.

mihawkın ödülü donmamıs olsaydı onada 1.2 verebilirlerdi en fazlada 1.4 ederdi diye düşünüyorum.

rayleigh 2 milyardır. sonucta yaslandı diye ödül düşmez. aklıma geldikce güncellerim.

Son düzenleme:
En çok aranan adamın ödülünün en yüksek olmaması çok saçma olurdu. Bunu da gözardı etmemek lazım. Rogerdan bile fazla olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık