Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Dragon 5 milyar
Kaido 4 milyar
Big Mom 3 milyar
Shanks 2,5 Milyar (en barışçıl yonkou gibi geliyor)
Teach 2 Milyar

Kaidonun adamları 1 milyar- 1 milyar 750 milyon
Marco 1.2 milyar
Rayleigh 2 milyar

Yüceler yücesi,kutsal ejder,yer altının lideri. Dünya hükümetine karşı en büyük 2. tehdit Doflamingo : 4.99 milyar.

Haklısın Dragon'a biraz fazla verdim gibi.:D

Lufy ödülü 500 olunca Ace'i geçemedi deyince, ödül güç ile ilgili olmuyor her zaman. Ben durumun aciliyetine göre değerlendirdim. Kutsal sırlarını bilen şu an için yok edilmesi gereken en önemli kişi Dofy. Yonkoulara zaten gücün yetmiyor ve ne versen boşa gider ama Dofy=Robin gibi bir durumda. Nefes aldırmamaları için trilyonluk adam, bırak da milyar ödül alsın.

Robinciğimi tehlike görüp 80 milyon vermişlerdi.Muhtemelen Robin'in çocukluğundan beri geçen 20 kusur yilda ödül sistemi değişti :D

Lufy ödülü 500 olunca Ace'i geçemedi deyince, ödül güç ile ilgili olmuyor her zaman. Ben durumun aciliyetine göre değerlendirdim. Kutsal sırlarını bilen şu an için yok edilmesi gereken en önemli kişi Dofy. Yonkoulara zaten gücün yetmiyor ve ne versen boşa gider ama Dofy=Robin gibi bir durumda. Nefes aldırmamaları için trilyonluk adam, bırak da milyar ödül alsın.
Ben Ace konusunda tam olarak öyle yorum yapmadım. Ben Oda sırf buna ima olaraktan bile öyle bir ödül vermiş de olabilir ya da alakası da olmayabilir dedim zaten.:D

Öyle olsaydı zamanında da ödülü o kadar fazla olurdu. Bildiği sırlar değişmedi ya.

Dragon - 7.999.999
Kaido - 4.799.999
Shanks - 4.999.999
Big Mom - 4.699.999
Teach - 5.199.999
Mihawk - 799.999
Doflamingo - 649.999
Sabo - 1.499.999
Rayleigh - 1.999.999
Kuzan - 3.199.999

Korsan olsalardı;
Sakazuki 3.999.999
Borsalino - 3.499.999
Issho - 2.999.999

Dof fanı falan diyoruz ama adam haklı yani. :/ Dof kadar hükümet için tehlikeli, eli her yere uzanan, yeraltında onun kadar etkili olan kaç kişi var şu seride? Shichi olmasaydı aktif ödülü milyar ederdi bence de.

Robin eski dünya tarihini biliyor ödülü 80 milyon. Robin bunları açıklayınca WG yıkılacak.
Dof'un bildikleri bir hiç Robin yanında.
Robin'e 80 vermişler bunun için. Dof'a taş çatlasa 500 verirler bu yüzden.

Dof fanı falan diyoruz ama adam haklı yani. :/ Dof kadar hükümet için tehlikeli, eli her yere uzanan, yeraltında onun kadar etkili olan kaç kişi var şu seride? Shichi olmasaydı aktif ödülü milyar ederdi bence de.
İyi de hocam. Dünyanın en çok aranan adamına 600m ödül biçip onu da geçtim Yonkoulara 1.5 billionlarda ödül biçip Dof'a o kadar ödül koymanın neresi haklılık.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık