Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neden One Piece?

öncelikle naruto izlemedim ama diger anime ve mangalara göre fikrimi yazıyorum
op nin animesi kesinlikle kötü adamlar bildigin resimleri saga salo gösterip duruyorlar sözde animeymiş
birde üstüne saçma sapan filler bölümleri koyup duruyorlar manga daki asıl sorun ise konu çok güzel olmasına rağmen bi arc ın 2 veya 3 yıl da bitmesi örnek aklıma gelen balık arc 50 küsür bölüm 3-4 tane bilgi aldık
yani anlatmak istedğim 651 deyiz yeni dünyaya girmedi .

not: bu site olmasa op senelik takip ederim milletin yorumları hoşuma gittiği için haftalık takip ediyorum.

O zaman artık, senin torumlarını da görürüz buralarda. Sadece dışarıdan takip etmekle olmaz.

neden one piece mi? anlatayım :
sasukenin ergen tavırlarına sinirlenmektense> kutsal ejderlerin mallıklarına sirlenmeyi tercih ederim
narutoda tsunade varsa >bizde boa hancock var :oleyo2:
sakuranın sasukeye aşkındansa > naminin luffyi dövmesini tercih ederim
narutonun mallıklarındansa > luffy , franky, usopp, zoro ..... mallıkları daha güzel :alkis:
onların tobisi varsa > bizim dragonumuz var :D
onda jiraria sama varsa > bizde sanji var , brokk var
ama nartoyuda severim :D (one piece den az )

Flashbackler ve fillerlar olmasa yani çok daha az olsa belki biraz One Piece'e yaklaşır.O kadar çok flashback varki bi de hep aynı şeyleri gösteriyor tekrar tekrar sinir oluyordum o yüzden One Piece diyorum ben.Zaten artık Naruto 3. sıraya geriledi benim için devam eden seriler içerisinde;
1. One Piece
2. Bleach
3. Naruto

One Piece fanlarının olduğu bir platformda böyle bir konu pek adaletli olmasa herkesin objektif olduğuna inanıyorum. Manga-Anime sadece dövüş sahneleri için tercih edilmemeli. Naruto bildiğin polyanna oldu

MaqIc

1.naruto
2.one pice
3.bleach

narutonun konusu guzel ve japon mıtolojısıne dayanıyor ve sırlarla dolu ılerkı bolumde ne olacagını kesdırmek zor oluruyor benım ıcın ama arasıra kişhi kendı yazdıgı seneryoyu unutup bıraz mallık yapsada naruto 1 numara .

one piece ıse komik oldugu ıcın ııcın sevıyorum

bleach ıse tamamen sırlarla dolu bır manga

Japon Miti? Benim bildiğim çakra ile ninja Çin'e ait bir şey. Japonlarda çakra yerine ki var. Ninja yerine samuray vs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık