Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Sonuna denk geldim sonradan da özetine baktım son topta Westbrook batırmış biraz son maçlarda son topları daha iyi kullanıyordu ama sağlık olsun triple double ını yaptı gene :D Onun dışında söylemek istediğim Kawhi Leonard ne oynuyor be adam son topta basket faul alıyor mimik oynamıyor :D
Maçı izlemediğini söylediğin için bir kaç bir şey söylemek istiyorum. İlk olarak Thunder elinde ki maçı verdi son çeyrekte eli ayağı titredi hepsinin boş top çok kaçırdılar. RW karşı çok iyi savunma yaptılar. Dışarda Kawhi içerde Alridge savundu sürekli nefes aldırmadılar. Kawhi ise berbat oynadı dün sadece savunmada bir kaç iyi iş yaptı. Yoksa Alridge ve Kawhi çok kötü hücum ettiler fakat savunmalarıyla maçı kopardılar. Sonuç olarak Thunder takım olarak leş. O kadar bireysel ve kabiliyetsiz ki oyuncular. Delirdim izlerken. Enes, Oladipo, Sabonis gerçekten çok kötüydüler. Sonuç olarak RW yanına bi tane adam olsa mükemmel işler yapacak NBA'de fakat elde yok.

Ben ilk yarıyı izledim sadece Lamarcus ve Kawhi hücümda çok kötüydüler. Çift haneleri göremediler yanlış hatırlamıyorsam. Fark 15e dayanınca moral bozukluğu ve uyku sebebiyle kapatmıştım.Almışız fakat bence bu sene finali göremeyeceğiz tekrardan diye düşünüyorum. Houston rahat geçer,hücumu zayıf olan takım şampiyon olamaz.
@Akainu Sakazuki
Westbrook spursa gelsin,GSWnin kökünü kazıyalım:ehe:

Oklahoma Westbrook'un triple double yaptığı 39 maçın 31'ini kazanmış. Triple double yapamadığı 36 maçta ise 24 mağlubiyet almışlar.

Sen de fanısın o yüzden kasmıyor dersin
Herşeye tamam ama objektif yorum yaparım her daim. İstatistik kasıyor, net, saf bi şutör de değil, bencil de bir oyuncu bunlar eksi yönleri. Fakat o hırsı yok mu hırsı. O azmi, savaşçılığı. Ben bu özelliklerine hayranım. Ha bir de içeriye girip delmesi. Yoksa eksi yönleri çok. pls objektif yorum yapmamakla suçlayamazsın beni :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık