Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Herşeye tamam ama objektif yorum yaparım her daim. İstatistik kasıyor, net, saf bi şutör de değil, bencil de bir oyuncu bunlar eksi yönleri. Fakat o hırsı yok mu hırsı. O azmi, savaşçılığı. Ben bu özelliklerine hayranım. Ha bir de içeriye girip delmesi. Yoksa eksi yönleri çok. pls objektif yorum yapmamakla suçlayamazsın beni :(
Bak şimdi güzel yorum yaptın, kabul ettim. :(

Adam %45 civarı fg ile 40 sayıyla triple double yaptı, yine de evlerinde 12 sayı fark yediler. Takımın kalanı cidden çöp ya. Bunlara play-off yaptırıyor bir de. Kadroda olsam utanırdım ben.
Bir adamın sırtladığı takımın diğer parçaları olmak ne kadar kötü hissettirici bir şeydir acaba. Ben o parçalardan biri olsam ucunda ölüm olsa bile çabalardım takıma yararım olsun diye.

Adam %45 civarı fg ile 40 sayıyla triple double yaptı, yine de evlerinde 12 sayı fark yediler. Takımın kalanı cidden çöp ya. Bunlara play-off yaptırıyor bir de. Kadroda olsam utanırdım ben.
Cidden öyle. Enes falan leş abi, Sabonis. Oladipo var arada oynuyor, Grant gelecek vaad ediyor bak. Bi tane bile yıldız yok takımda yardımcı olacak. Hepsi leş. Yazık adama ya, sezon başında Spurs'e gitseydi keşke.

Westbrook: 45 Sayı 9 Ribaund 10 Asist 5 Top çalma ve kritik anda gelen üçlük ile galibiyet. Memphis 100-103 Oklahoma.

Biz de gitmiş Spurs'ü yenmişiz ne aptal bi takımız yav tanking yapmayı bile beceremiyoruz :D

NBA en kötü 3 takımından biri star oldu. Şu Booker'in bi tarafını kaldırdılar dikkat ediyorum savunma yapan yok buna, haliyle atıyor şutları. Thunder'e sağlam bi kaç oyuncu lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık