Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kobe'ye topla tüfekle gitseler gene de durduramazlar. Adam tam bir idol.
Bu konuda aynı düşünmemize sevindim. Bir çok otoriteye göre MJ bir numara ama ben buna katılmıyorum. Bana göre NBA gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu Kobe'dir. En sevdiğin oyuncu kim deseler Iverson derim ama tartışmasız. O başka bi efsaneydi.
Bu arada Dün RW neler yaptı yine izledin mi? Dallas maçından sonra bu maç. Diyecek söz yok adama.

Son düzenleme:
Bu konuda aynı düşünmemize sevindim. Bir çok otoriteye göre MJ bir numara ama ben buna katılmıyorum. Bana göre NBA gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu Kobe'dir. En sevdiğin oyuncu kim deseler Iverson derim ama tartışmasız. O başka bi efsaneydi.
Bu arada Dün RW neler yaptı yine izledin mi? Dallas maçından sonra bu maç. Diyecek söz yok adama.
Bu aralar saçımı kaşıyacak vaktim yok ne yazık ki.

Eğer Westbrook sezonu Triple double ortalamasıyla bitirip bir de Triple double rekorunu kırarsa (ki kıracak gibi gözüküyor) Harden'ı geçeceğini düşünüyorum. İkisi arasındaki Mvp yarışı çok kızışmalı ama Westbrook olmazsa Nba cidden ayıp eder. En kötü Kobe'nin dediği gibi ödülü ikiye bölsünler tarihte ilk defa iki tane sezon mvpsi olsun :D Leonard'ı bu yarışta görmememin nedeni Mvp ödülünün birazda şova dayalı oynayan oyunculara gitmesi.

İzledim şimdi yardırmış Westbrook.

Spurs-Thunder maçını izleyen var mı?
Sonuna denk geldim sonradan da özetine baktım son topta Westbrook batırmış biraz son maçlarda son topları daha iyi kullanıyordu ama sağlık olsun triple double ını yaptı gene :D Onun dışında söylemek istediğim Kawhi Leonard ne oynuyor be adam son topta basket faul alıyor mimik oynamıyor :D

Sonuna denk geldim sonradan da özetine baktım son topta Westbrook batırmış biraz son maçlarda son topları daha iyi kullanıyordu ama sağlık olsun triple double ını yaptı gene :D Onun dışında söylemek istediğim Kawhi Leonard ne oynuyor be adam son topta basket faul alıyor mimik oynamıyor :D
West batırdıdan daha çok Spurs savunma yaptı daha doğrusu.Pota altını kapayınca şutlarda girmeyince döndü maç.Westi aldiridge savunuyodu sonlarda işede yaradı.Tecrübe ve pota altısavunması kazandı maçı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık