Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

@Integrale
Durant sakatlanmasa idi Durantın alacağı kesindi mesela.Mvp en iyi oyuncuya verilmiyor.En değerli oyuncu tanımı onlara göre takımını başarıya ulaştıran adamdır.Konferans birincilerinden çıkması çok doğal.

Kobeli Lakers o sezon 11. Sırada bitirdi sezonu.Takımı iyi veya değil bu ödülde en büyük kıstas takım başarısı.Bu zamana kadar hep bu şekilde verildi değişeceğini sanmam.Sende açma Kobe konusunu 10 sene laf anlattım fayda etmedi bir de sen uğraştırma :(
Yanlışın var o sezon 7. bitirdik play-off yaptık. Kobe'nin Lamar Odom dışında çöp dolu olan o kadroyu play-offa sokması bile büyük başarıdır :D
Evet MVP ödülü takım başarısına göre veriliyor. Ben de diyorum ki birisi en değerli oyuncu ödülünü alıyorsa takımı için tam anlamıyla değerli ve önemli olmalı. Harden'siz Houston mu daha kötü durumda olurdu yoksa Westbrook'suz Oklahoma mı diye bakıyorum olaya.
Durant'in alacağı da kesin değildi bu arada. Sıralamada 4. geliyordu Harden-Wb-Kawhi'den sonra.

Harden-Westbrook ikilisini tam sevdiğim söylenemez. Harden'ın hücumdaki akışı sağlaması,izlemesi zevkli bir hücum oyuncusu olmasını beğendiğim kadar müdafaa'daki vurdumduymazlığı o bütün artıları götürüyor. Westbrook desen şu an takımı parçalanırken saklanıp en son ortaya çıkıp adamları vuran/frag kasan cs oyuncusu gibi. İstatistik yapıyor ama kazanmıyor takım. Playoff'a girerler evet ama zannedildiği gibi ''Westbrook ve çöpler'' değil takım houston seviyesinin yarım tık altında falandır özellikle fiziksel oyunda Utah'tan sonra belki en iyi takımlar. Bu ikisinden biri alacak muhtemelen ama ben Kawaiiii lenırt kardeşimiz alsın isterim. Spurs fanlığının da etkisi çok tabi.

Kobe'nin üzerine adam tanıyamıyorum. O da MJ'yi izleyemediğimden. :(
Katılıyorum. Yalnız + - istatiği atmışsın GSW takım olarak ligin en iyisi. Kazma Mgay mi her meyse ismi işte o bile adam oldu. Orda ki Klay, Green başka takıma koy 2.sınıf oyuncu olurlar. Curry ve Durant sayesinde bi yerlere geldiler.

Thunder şampiyon olamaz bu sene temennim Cavs olsun. GSW olamaz inş. Zaten King James playofflarda bi farklı moda giriyor. Umutluyuz.

Katılıyorum. Yalnız + - istatiği atmışsın GSW takım olarak ligin en iyisi. Kazma Mgay mi her meyse ismi işte o bile adam oldu. Orda ki Klay, Green başka takıma koy 2.sınıf oyuncu olurlar. Curry ve Durant sayesinde bi yerlere geldiler.
Yahu ne yaptın? Bir kere Javale Mcgee o kadar kötü bir oyuncu değil. Çok hata yaptığı herkesin malumu fakat kısa süre içinde iyi performans veriyor. Hadi bunu geçiyorum. Klay ve Green nasıl 2. sınıf oyuncu oluyor? İzledin mi hiç sen bu oyuncuları? Durant yokken şampiyon oldu ayrıca bu takım. Zira izledim de maçlarını. Klay Thompson çok iyi oyuncu. Green ise takımın değişmezi. Her maç gaz veriyor bu adam. Fazla taraftarsın ya. :(

Mvp ödülünü bence en çok hak eden isim Leonard. Hücüm anlamında yetersiz denilsede adam Lebrondan daha fazla sayı oranına sahip ligde. Tabi o kadar iyi oyun kuramıyor fakat takıma katkısı ve muhteşem defansıyla bence ödülü hakediyor. Westbrook muazzam bir istatistik kastı ve oyunu izleyiciye müthiş keyif veriyor. Fakat takım oyuncusu değil ve takımı 6. sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Harden reyiz ise pgye geçince daha üst düzey bir oyuncu oldu sanki. Fakat tek yönlü bir oyuncu(Tek yönü çok iyi orası ayrı).
Yani bana sorsanız eğer takım kuracak olsam 3ünden birini seçme şansım olsa direk Kawhiyi seçerdim.
@Akainu Sakazuki
Bak Klay tartışılabilir. Adamın istikrarı yok o kadar. Üst düzey bir oyuncu fakat GSWde olmasa daha üstün istatistiklere sahip olsa bile oyunu taşıyacak kadar etki etmeyebilirdi belki.Lakersa koysan mesela taşıyamaz bence playofflara. Fakat Green farklı bir adam.Kevin Lovedan,Lamarcustan falan çok daha özel geliyor izlerken bana. Oyun kurması,şutu defansı falan ne bileyim. O adam GSWde yeteri kadar parlayamıyor gibi geliyor bana.

Yahu ne yaptın? Bir kere Javale Mcgee o kadar kötü bir oyuncu değil. Çok hata yaptığı herkesin malumu fakat kısa süre içinde iyi performans veriyor. Hadi bunu geçiyorum. Klay ve Green nasıl 2. sınıf oyuncu oluyor? İzledin mi hiç
Emin ol izledim usta. Geçen sene de ondan önce ki sene de bütün playoff maçlarını izledim. Mcgee tam bi kazma. Blok yapmaktan başka bi opsiyonu yok. Onu geç. Klay desen iyi gün oyuncusu. Bi süper yıldız değil. Curry seviyesinin yanından geçemez mesela. Curry tamam, çok özel bi oyuncu. Saf şutör ve çok iyi de oyun görüşü var. Green dediğin adam, adam demeye bin şahit. Tam bi çirkef. Maçlarını izledim de zamanında Kobe parmağı kırıldığında Sefelosha bilerek parmağına vuruyordu ekran başında ana bacı küfrederek izlerdim o maçları, aynı etki Green izlerken de var. Geçen sene LeBron'a yaptığı hareketler falan, tam bi çirkef. Bu sene sırf Green yüzünden GSW maçlarını izlemiyorum. O derece sen düşün.

Emin ol izledim usta. Geçen sene de ondan önce ki sene de bütün playoff maçlarını izledim. Mcgee tam bi kazma. Blok yapmaktan başka bi opsiyonu yok. Onu geç. Klay desen iyi gün oyuncusu. Bi süper yıldız değil. Curry seviyesinin yanından geçemez mesela. Curry tamam, çok özel bi oyuncu. Saf şutör ve çok iyi de oyun görüşü var. Green dediğin adam, adam demeye bin şahit. Tam bi çirkef. Maçlarını izledim de zamanında Kobe parmağı kırıldığında Sefelosha bilerek parmağına vuruyordu ekran başında ana bacı küfrederek izlerdim o maçları, aynı etki Green izlerken de var. Geçen sene LeBron'a yaptığı hareketler falan, tam bi çirkef. Bu sene sırf Green yüzünden GSW maçlarını izlemiyorum. O derece sen düşün.
Green'in yaptığı çirkeflikler ortada zaten ona lafım yok. Fakat takıma katkısı da göz ardı edilemez. Curry'nin oyuna yaptığı katkıyı ise geçen gün bizzat Kerr, ona destek olurken dile getirdi. Son zamanlarda şut konusunda çok sıkıntı yaşıyor ama artı ve eksi muhabbetine falan bakınca da oyuna etkisi belli oluyor cidden iyi oyuncu. Gerçi zaten buna bir şey söylemedin de diyeyim dedim.
McGee zaten sıradan bir Nba oyuncusu. Yani ekstra bir şey var diye söylemedim fakat oyuna girdiği dakikalarda verim alabiliyor Kerr ondan. O da ona yetiyor. Zaten McGee hakkında da iyi şeyler söylemişti. Klay süper star değil ama star. Onun da takıma katkıları göz ardı edilmemeli bence.

Kobe'ye topla tüfekle gitseler gene de durduramazlar. Adam tam bir idol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık