Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Üstteki mesajda gönderdiğim videoya göre değerlendirirsek Itachi'nin babasında EMS bile olabilir. Zaten herkesten mangekou sahibi olduğunu gizlediğini falan da söylüyor. Muhtemelen klan katledilirken Itachi onu öldürmese ve karşısına Tobi - Madara' çıksa karşı güç kullanacak ve açığa çıkacaktı. Klan liderliği konusunda ise evet katılıyorum bence de çok matah bir seviye değil ama yine de bir gösterge.
Ama tabi bunların hepsi tahmin.

Hiashi tarafında ise ben hala harcanmış bir Neji görüyorum. Şimdi olsa Boruto serisi çok daha farklı ilerlerdi.
Adamın takma adı Wicked Eye. Adama gözüne dair korku ve saygı içerikli bir takma ad vermişler. Part 1 için düz şaringan bile düşman için ürkütücü bir güçtü ama özellikle göz üzerine bir takma adı olması MS sahibi olmasını akla getiriyor.

Kakaşi part 1'de çakra rezervi inanılmaz düşük, yarım saat şaringan kullanımıyla bile ayılıp bayılıyor. Öteki taraftan Yamato inanılmaz büyük bir çakra rezervine sahip yaptığı tekniklerden belli oluyor. Ama Kakaşi teknik konular ve çeşitlilik olarak daha üstün.

Bence kolay bir dövüş değil. Tabii daha üst Kakaşi versiyonlarına karşı şans vermem Yamato'ya.

Kakaşi part 1'de çakra rezervi inanılmaz düşük, yarım saat şaringan kullanımıyla bile ayılıp bayılıyor. Öteki taraftan Yamato inanılmaz büyük bir çakra rezervine sahip yaptığı tekniklerden belli oluyor. Ama Kakaşi teknik konular ve çeşitlilik olarak daha üstün.

Bence kolay bir dövüş değil. Tabii daha üst Kakaşi versiyonlarına karşı şans vermem Yamato'ya.
Yamato, hashirama'nın demo sürümü gibi bir şeydi. Ama moegi reis'ten çok umutluyum.:mincika:

Yamato, hashirama'nın demo sürümü gibi bir şeydi.
Haşirama sadece mokuton'dan ibaret olsa evet, ama adamın tanrısal seviye fiziksel gücü, sennin mod'u, karanlık genjutsusu ve serideki en yüksek çakra rezervlerinden biri var.

Sırf mühür teknikleriyle bile Kyubi ile kedi gibi oynayabiliyor, basit mühürlerle bijuu dama tanklayabiliyor.

Part 1 Haşirama ise kast ettiğin, evet. Ama retcon sonrası Haşirama sadece mokutondan ibaret değil. Mokuton hiç kullanmasa bile çoğu yüksek kage karakteri yener.

P1'deki %1(retcon sonrası öyle oluyor) hali bile Hiruzen ile denk taijutsu atıyordu. İyi olmadığı konu yok.

Yamato mokuton'a sahip olması nedeniyle özel bir şinobi, Kakaşi ise her şeyiyle özel bir şinobi. Kakaşi'nin üstün olmadığı tek konu fiziktir.
Tekniklerinin kapasiteleri arasında çok büyük fark var. Yamato'nun teknikleri devasa iken, Kakaşi'ninkiler mütevazi epey. Ama tabii Kakaşi'nin üstünlük alanları daha fazla. Gerçi Part 1 Kakaşi Jonin Kabuto ile denk tutulduğundan çok da olmayabilir fark.

Haşirama sadece mokuton'dan ibaret olsa evet, ama adamın tanrısal seviye fiziksel gücü, sennin mod'u, karanlık genjutsusu ve serideki en yüksek çakra rezervlerinden biri var.

Sırf mühür teknikleriyle bile Kyubi ile kedi gibi oynayabiliyor, basit mühürlerle bijuu dama tanklayabiliyor.

Part 1 Haşirama ise kast ettiğin, evet. Ama retcon sonrası Haşirama sadece mokutondan ibaret değil. Mokuton hiç kullanmasa bile çoğu yüksek kage karakteri yener.

P1'deki %1(retcon sonrası öyle oluyor) hali bile Hiruzen ile denk taijutsu atıyordu. İyi olmadığı konu yok.
Sadece moukton seviyesi aynı olsa bile bence düşük seviye kage eder. O bin kollu adam saldırısı falan efsaneydi çünkü.

Sadece moukton seviyesi aynı olsa bile bence düşük seviye kage eder. O bin kollu adam saldırısı falan efsaneydi çünkü.
YAmato bence ektrem yüksek jonin-düşük kage arası bir şey. Dolayısıyla kısmi katılıyorum.

Ha? Sen Guru guru halini diyorsun. :D Orada kendi bilinci yok, Madara ve Zetsu bufflıyor. Standart Yamato'dan bahsediyordum ben. O Guru Guru hali Yüksek Kage bile eder, çünkü Tsunade, Raikage, Mifune + binlerce shinobi'den oluşan bir birlik baş edemiyordu onunla. Hiruzen geldi zapt etti.

Tekniklerinin kapasiteleri arasında çok büyük fark var. Yamato'nun teknikleri devasa iken, Kakaşi'ninkiler mütevazi epey. Ama tabii Kakaşi'nin üstünlük alanları daha fazla. Gerçi Part 1 Kakaşi Jonin Kabuto ile denk tutulduğundan çok da olmayabilir fark.
Part 1 Kabuto Tsunade'yi alıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık