Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Kabuto bildigin kazanıyordu.Tsunadenin zayıflığı falan bunlar dövüş içerisinde olabilecek şeyler.Kabuto dersine iyi çalışmıştı ve Naruto olmasa Tsunadeyi indirecekti.
Kabuto'nun yaptığı şeyi pek çok akranı yapabilirdi işte. Çok özel bir durum değil. Aynı bilgi ve şartlarda Darui, Zabuza hatta Asuma bile bir şeyler yapabilirdi.

Şartları umursamamak diye bir şey Naruto evreninde yok.

Part 2'deki Madara'nın susanosunu kıran, iki klonunu hacamat eden, hızda Raikage'ye yakın, fiziksel güçte üstün Yüksek Kage diyebileceğimiz bir Tsunade'ye karşı shit diff yerdi bildiğin Jounin Kabuto.

SM Kabuto vs Tsunade kabul edilebilir, ama Jonin Kabuto Sannin ayarı demek çok uçuk söylemler. Hatta gördüğüm en uçuk şeylerden biri.

O halde Haşirama'yı da part 1 olarak alalım Hiruzen iki tane Yüksek Kage yendi diyelim?

Kabuto'nun yaptığı şeyi pek çok akranı yapabilirdi işte. Çok özel bir durum değil. Aynı bilgi ve şartlarda Darui, Zabuza hatta Asuma bile bir şeyler yapabilirdi.

Şartları umursamamak diye bir şey Naruto evreninde yok.

Part 2'deki Madara'nın susanosunu kıran, iki klonunu hacamat eden, hızda Raikage'ye yakın, fiziksel güçte üstün Yüksek Kage diyebileceğimiz bir Tsunade'ye karşı shit diff yerdi bildiğin Jounin Kabuto.

SM Kabuto vs Tsunade kabul edilebilir, ama Jonin Kabuto Sannin ayarı demek çok uçuk söylemler. Hatta gördüğüm en uçuk şeylerden biri.

O halde Haşirama'yı da part 1 olarak alalım Hiruzen iki tane Yüksek Kage yendi diyelim?
Kabutonun Sannin seviyesi olmadığı bariz ancak Tsunadeyi alıyor olması gerçeğini değiştirmiyor.

Edo tensei ile gücünün çok cüzi bir miktarı ile dönem Haşiramayı alıyordu evet.
Benzer durum Tsunade'de de var. Oradaki Tsunade prime zamanının anca %30'u edebilecek tipteydi. Ve evet, o haline pek çok Kabuto seviyesi isim bela olabilirdi. Hatta Kimimaro bile(Konoha baskınında olsaydı maç kazandırabileceği söyleniyordu) kemik ormanıyla çok ciddi bir sıyrık ile aynı duruma sokardı. :D Evet, Kabuto oradaki Tsunade'yi alabilirdi diyebiliriz.

YAmato bence ektrem yüksek jonin-düşük kage arası bir şey. Dolayısıyla kısmi katılıyorum.

Ha? Sen Guru guru halini diyorsun. :D Orada kendi bilinci yok, Madara ve Zetsu bufflıyor. Standart Yamato'dan bahsediyordum ben. O Guru Guru hali Yüksek Kage bile eder, çünkü Tsunade, Raikage, Mifune + binlerce shinobi'den oluşan bir birlik baş edemiyordu onunla. Hiruzen geldi zapt etti.
Ben de gedo mazo'ya bağlı halini demiyorum. Hasirama kadar iyi moukton kullansaydı diyorum.

Benzer durum Tsunade'de de var. Oradaki Tsunade prime zamanının anca %30'u edebilecek tipteydi. Ve evet, o haline pek çok Kabuto seviyesi isim bela olabilirdi. Hatta Kimimaro bile(Konoha baskınında olsaydı maç kazandırabileceği söyleniyordu) kemik ormanıyla çok ciddi bir sıyrık ile aynı duruma sokardı. :D Evet, Kabuto oradaki Tsunade'yi alabilirdi diyebiliriz.
Dediğin mevzu direk Tsunadeye bağlı bir durum.Haşirama olayı ile alakası yok ne yazık ki.

Şartlar ne olursa olsun, orada Naruto olmasa Kabuto tek başına koskoca Tsunade'nin kellesini almış olacaktı. Güç denilen şeyin tek boyutlu olmadığını kanıtı bu.
İşte bu olmamış, yakıştıramadım. Kabuto'yu geçtim orada Orochimaru Tsunade'yi önce göğsünden şişliyor, (1, 2) ardından boğazını kesiyor, (1, 2) ve son olarak böğrünü deliyor. Bunlara rağmen Tsunade bir anda iyileşebiliyor.

Tsunade'yi Madara öldüremedi Kabuto mu öldürecek? Cık, cık :)

En iyi dövüşlerden biriydi. Kakashinin dövüş stili, Shikamarunun zekası falan çok güzel ilerlerken serinin ana karakterinin Rasenshurinken bummm brrrrr diye batirdigi dövüş. Baş kısımları hâlâ en keyif aldığım yerlerden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık