Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Sizce Fugaku Uchiha, Sakuma Hatake bunların seviyesi nedir? Sannin Seviyesi var mıdır?

Seride bunların güçlerin gösterilmedi ama söylenenlere bakarsak çok üst seviye ninjalar. Bana göre bu adamlar Sannin seviyesi olmadı 1 tık altıdır.

Sizce Fugaku Uchiha, Sakuma Hatake bunların seviyesi nedir? Sannin Seviyesi var mıdır?

Seride bunların güçlerin gösterilmedi ama söylenenlere bakarsak çok üst seviye ninjalar. Bana göre bu adamlar Sannin seviyesi olmadı 1 tık altıdır.
Sakumo Hatake için, "Namı Efsanevi Sannin'leri bile gölgede bırakıyordu" demişti Minato.

Fugaku hakkında ufak tefek Katon jutsuları ve 3t dışında bir bilgi yok. Ama Sannin gücünde olsaydı bilirdik.

Sakumo Hatake için, "Namı Efsanevi Sannin'leri bile gölgede bırakıyordu" demişti Minato.

Fugaku hakkında ufak tefek Katon jutsuları ve 3t dışında bir bilgi yok. Ama Sannin gücünde olsaydı bilirdik.
Fugaku zamanında Uchihaların başı ve MS sahip olmasından dolayı Sannin gücüne yakındır diye düşünmüştüm.

Bir de hocam Akatsuki arasından güç sıralaması yaparsak nasıl olur sizce? Ben şöyle düşünüyorum:

1-Obito
2-Nagato
3-Itachi
4-Orochimaru
5-Kisame
6-Konan
7-Kakuzu
8-Sasori
9-Deidara
10-Hidan
11-Zetsu

Konan ile Kakuzu yer değiştirebilir belki ama ben Konan'ı Kakuzudan falan güçlü görüyorum. Aslında Konan çoğu kişiye göre listenin baya altında ama Obito'ya Izanagi kullandıran kişi bunların altında olmaz diye düşünüyorum.

Fugaku zamanında Uchihaların başı ve MS sahip olmasından dolayı Sannin gücüne yakındır diye düşünmüştüm.

Bir de hocam Akatsuki arasından güç sıralaması yaparsak nasıl olur sizce? Ben şöyle düşünüyorum:

1-Obito
2-Nagato
3-Itachi
4-Orochimaru
5-Kisame
6-Konan
7-Kakuzu
8-Sasori
9-Deidara
10-Hidan
11-Zetsu

Konan ile Kakuzu yer değiştirebilir belki ama ben Konan'ı Kakuzudan falan güçlü görüyorum. Aslında Konan çoğu kişiye göre listenin baya altında ama Obito'ya Izanagi kullandıran kişi bunların altında olmaz diye düşünüyorum.
Fugaku MS sahibi değil, o anime özel. Manga'da yok.

Rinnesharingan Tobi>>Prime Nagato>>Pain>Edo Featleriyle İtaçi> MS Tobi>P1 Edo'lu Oroçi>MS Sasuke

bunlar en güçlüleri, altlarında da, Konan>Hasta İtaçi>Sasori=>Deidara>Kisame=Kakuzu>>Hidan=>Suigetsu>Jugo gelir.

Uzumaki zincirli Karin büyük ihtimal çoğunu dağıtır, ama bilinçli kullanabildiği bir şey değil.

Ondan başka ölümsüz olan görmedik ana seride. Ama Boruto'da ona yönelik bir ark var. @Riful daha iyi bilir.

Bence çok takılma ama, geçerliliği yok sonuçta. Ama tabii illa görmek istersen bak.
Hidan'ın ölümsüzlüğü Jaşin-sama'nın gizli tekniğinden gelme bir durum. Açıklaması yok, ne de olsa gerçek bir gizli teknik. Sadece Hidan'a özel, Jaşin-sama her kulunu kutsamaz ölümsüzlükle.

Novel'de Hidan'ı taklit etmeye kalkan Ryuuki adlı bir şahıs ölümsüzlük için ayin düzenlemeye kalkıyor.Bu ayinde kurbanların kanı karşılığında ölümsüzlük elde edeceğini söylüyor. Ancak bu şahıs bir düzenbaz, Jaşin-sama ve Takipçisi Hidan'ı karalamaktan başka bir iş yapmıyor. Yani ayin gerçekleşse ölümsüz olacağı kesin değil. Cahil yobazın teki sadece. Hidan'ın ölümsüzlüğü benzersiz şimdilik.

Ama ileride, Boruto'nun Müthiş Maceraları'nda daha fazlasını görebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık