Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Orada Kaguya'ya Oiroke kullanılması çok güzel düşünüşmüş bir hareketti. Stratejik olarak iyi bir şaşırtmaca oldu. Kaguya'da erkeklerden etkilenmedi ama yapılan işe şaşırdı kaldı.

Çok merak ediyorum Uchiha'nın başının bu kadar az gözükmesi en sevmediğim şeylerden.
Uçiha'nın başı olabilir ama her klan lideri ultra güçlü diye bir şey yok. Mesela Hiashi daha güçlüdür büyük ihtimal ondan. Onun dışında diğer klan liderleri de öyle kage edecek isimler değil. Belki Hiashi kage eder işte.

Animede yine mangekyo sharingan filan demişler.

Uçiha'nın başı olabilir ama her klan lideri ultra güçlü diye bir şey yok. Mesela Hiashi daha güçlüdür büyük ihtimal ondan. Onun dışında diğer klan liderleri de öyle kage edecek isimler değil. Belki Hiashi kage eder işte.

Animede yine mangekyo sharingan filan demişler.
Kyuubiyi almayı planlayan bir oluşumun liderinde Kyuubiyi kontrol edicek güç gerekli bana kalırsa. MS olmasa bu işe kalkismazlardi diye düşünüyorum.

Kyuubiyi almayı planlayan bir oluşumun liderinde Kyuubiyi kontrol edicek güç gerekli bana kalırsa. MS olmasa bu işe kalkismazlardi diye düşünüyorum.
Kimde vardı İtaçi haricinde MS? O kadar kompleks bir durum yok, mangekyo o sıralar çok özel bir güç öyle sıradan kişilerde bulunan bir şey değil. Olsaydı zaten dikkat çekerlerdi ve o kadar kolay avlanmazlardı. Onu geçtim Tobi koleksiyonuna katardı en basitinden.

Kimde vardı İtaçi haricinde MS? O kadar kompleks bir durum yok, mangekyo o sıralar çok özel bir güç öyle sıradan kişilerde bulunan bir şey değil. Olsaydı zaten dikkat çekerlerdi ve o kadar kolay avlanmazlardı. Onu geçtim Tobi koleksiyonuna katardı en basitinden.
Kyuubiyi kontrol etmek isteyen grup sırf İtachiye de bel bağlıyor olabilir de MS'siz kontrol edilmiyor diye biliyorum bijuular.

Babası sıradan biri değil klan lideri diye dedim. Diğerlerinde vardır diye değil.

Kyuubiyi kontrol etmek isteyen grup sırf İtachiye de bel bağlıyor olabilir de MS'siz kontrol edilmiyor diye biliyorum bijuular.

Babası sıradan biri değil klan lideri diye dedim. Diğerlerinde vardır diye değil.
Tamam da diğer klan liderleri ne ki? Choza ne, Hiashi ne(bu biraz kalbur üstü ama yine de üst pota için adam değil), Shikaku ne? Eski İna Şika Cho en fazla Kyuubi'yi köyün dışına itebiliyordu Hiruzen ile beraber.

Onun dışında bijuu ile dövüşmek büyük bir iş değil, Hidan'ın yapabildiği bir şey. Kyuubi diğer bijuulardan çok daha üstün orası ayrı.

Uçiha bunlardan daha saygın fakat köy içi ilişkileri kötü bir klan. Yani MS olsaydı zaten Tobi'nin koleksiyonunda görürdük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık