Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Tamam da diğer klan liderleri ne ki? Choza ne, Hiashi ne(bu biraz kalbur üstü ama yine de üst pota için adam değil), Shikaku ne? Eski İna Şika Cho en fazla Kyuubi'yi köyün dışına itebiliyordu Hiruzen ile beraber.

Onun dışında bijuu ile dövüşmek büyük bir iş değil, Hidan'ın yapabildiği bir şey. Kyuubi diğer bijuulardan çok daha üstün orası ayrı.

Uçiha bunlardan daha saygın fakat köy içi ilişkileri kötü bir klan. Yani MS olsaydı zaten Tobi'nin koleksiyonunda görürdük.
Benim bildiğim MS ile kontrol ediliyor oluşu bu bijuularin. Yenmek değil, bijuuyu kontrol edip köye salmak. Obitonun yaptığı gibi. Ondan ötürü dedim. İtachi ve Kotolu eleman dışında Kyuubiyi kontrol edecek klandan biri yoktu teknik olarak. Bunlara bırakmayı düşünüyor da olabilir illa lider vasıflı olacak değil dediğin gibi

Seri bitmiş gitmiş zaten varsa da yoksa da geçti artık elbet de.

Kyuubiyi kontrol etmek isteyen grup sırf İtachiye de bel bağlıyor olabilir de MS'siz kontrol edilmiyor diye biliyorum bijuular.

Babası sıradan biri değil klan lideri diye dedim. Diğerlerinde vardır diye değil.
Itachi’nin babasında ms var. Hatta kyuubinin sharinganla kontrol edilebileceğini dahası kendisinin de yapabileceğini Itachi’ye anlattı. Itachi klanı katlederken en çok babamdan korkuyorum diyordu. Zaten babasının kendisini savaşmadan oğluna teslim etmesi de ayrı güzel bir hikayeydi.

Itachi’nin babasında ms var. Hatta kyuubinin sharinganla kontrol edilebileceğini dahası kendisinin de yapabileceğini Itachi’ye anlattı. Itachi klanı katlederken en çok babamdan korkuyorum diyordu. Zaten babasının kendisini savaşmadan oğluna teslim etmesi de ayrı güzel bir hikayeydi.

Non canon. Mangada yok.

Manga üzerine konuşuyorum ya. Bunlar fillerdi.

Manga üzerine bir MS kullanıcısı şart. Kurama kontrolü için. Shisui veya İtachiyi düşünüyorlar sanırım kontrole.

Doğru evet unutmuşum. Ama öyle olması gerçek bilgi olmadığı anlamına gelmez. En basit örneği Obito. Ki Itachi’nin babası o sıralar Uchiha’nın lideri.
Tobi'nin koleksiyonunda yüksek ihtimalle görürdük. Seri sonlarına doğru büyük güçler işin içine girince mangekyo değersizleşti, ama ortalarında hala büyük bir güçtü. Öyle ki bir defa kullanınca bile görme kaybı yaşıyordun. Yani öyle olsaydı büyük ihtimal bahsederlerdi. Onun dışında flashback zamanları MS'nin olayı da çok farklı, elde etme şekilleri daha sert, katı.

Yani seri başlarında şaringan bile bu kadar değerli bir şeyken, peşinde sannin koşuyorken Mangekyo sahibi olup hiç adının geçmemesi saçma olur. Kagami'nin bile kullanıp kullanmadığı belli değil.

Klan lideri olayını öbür sayfada açıkladım. Klan liderliği çok über bir şey değil aslında.

Ki bence Hiashi daha güçlü olabilir. Kyuubi'nin Haçibi'nin parmağıyla savrulduğu koca darbeleri kaitenlemişti. Boş adam değil.

Diğerinin ise gösterimi yok. Yani olabilir evet, ama net bir şey söyleyemeyiz.

Tobi'nin koleksiyonunda yüksek ihtimalle görürdük. Seri sonlarına doğru büyük güçler işin içine girince mangekyo değersizleşti, ama ortalarında hala büyük bir güçtü. Öyle ki bir defa kullanınca bile görme kaybı yaşıyordun. Yani öyle olsaydı büyük ihtimal bahsederlerdi. Onun dışında flashback zamanları MS'nin olayı da çok farklı, elde etme şekilleri daha sert, katı.

Yani seri başlarında şaringan bile bu kadar değerli bir şeyken, peşinde sannin koşuyorken Mangekyo sahibi olup hiç adının geçmemesi saçma olur. Kagami'nin bile kullanıp kullanmadığı belli değil.

Klan lideri olayını öbür sayfada açıkladım. Klan liderliği çok über bir şey değil aslında.

Ki bence Hiashi daha güçlü olabilir. Kyuubi'nin Haçibi'nin parmağıyla savrulduğu koca darbeleri kaitenlemişti. Boş adam değil.

Diğerinin ise gösterimi yok. Yani olabilir evet, ama net bir şey söyleyemeyiz.
Üstteki mesajda gönderdiğim videoya göre değerlendirirsek Itachi'nin babasında EMS bile olabilir. Zaten herkesten mangekou sahibi olduğunu gizlediğini falan da söylüyor. Muhtemelen klan katledilirken Itachi onu öldürmese ve karşısına Tobi - Madara' çıksa karşı güç kullanacak ve açığa çıkacaktı. Klan liderliği konusunda ise evet katılıyorum bence de çok matah bir seviye değil ama yine de bir gösterge.
Ama tabi bunların hepsi tahmin.

Hiashi tarafında ise ben hala harcanmış bir Neji görüyorum. Şimdi olsa Boruto serisi çok daha farklı ilerlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık