Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
İtachi'nin tek eksiği çakraydı.Çakrası biraz fazla olsa RS'nin gücüne sahip olan karakterleri saymazsak herkese karşı şansı olurdu reyizin.Aynı şekilde şu iki isim anime/manga dünyasında zekayı dövüşte en etkili kullanan iki isimdir.
Edo halleri kapışacaksa bence İtachi alır
Canlı halleri kapışacaksa Minato fazla zorlanmadan kazanır.

İtachi yaptığı tekniklerden etkileniyordu o yüzden canlı halinde sıkıntı var.
Minato edo haliyle tanrılarla kapıştı o yüzden eksikli gedikli gibi göründü.

Edo halleri kapışacaksa, Minato'nun çakra pelerini 6 bijuu dama tanklayabilir, dahası binlerce klon çıkartıp her birine Oodama Rasengan-Hiraishin 2- Bijuu dama kombolarıyla mahveder adeta Minato.

Minato'nun afalladığı adam 15-20 şehir havalandırabilen tanrısal bir adamdı. Itachi'nin hiç bir karşılığı yok.

4-5 yıllık bi konu ama bu kadar insanın itachi demesi enteresan.

İtachi çok seveni olduğu için animenin en çok abarttığı karakter oldu. Mangadaki itachiyle animedeki itachi arasındaki fark çok büyük. Bu kadar insanın itachi demesi büyük ihtimalle animenin yarattığı ilizyondan dolayı oldu.

Katılıyorum.Edo halleriyle kapışsalar İtachi alırdı.Teknik sayısı bakımından Minato'dan daha önde.Minato'nun en büyük kozu hızı ve zekası ki zekası İtachi karşısında tamamen bir işe yaramaz.Çünkü karşısındaki adamda bu konuda aşmış biri.Aynı şekilde İtachi'nin totsuga+yata aynalı bir susanoosu var ki Minato'nun gördüğümüz hiçbir tekniği bu savunmayı aşamaz.

Canlı hallerinde yenemese de Minato'yu yine biraz zorlar gibi geliyor.İtachi'nin hastalığı onu ne kadar etkiledi bu kısım önemli aslında.Sonuçta bu adam hastalığına rağmen o zamanki Sasuke'yle denkti.Hasta olmayan İtachi kage toplantısını basan Sasuke seviyesi olabilir gibi.

Katılıyorum.Edo halleriyle kapışsalar İtachi alırdı.Teknik sayısı bakımından Minato'dan daha önde.Minato'nun en büyük kozu hızı ve zekası ki zekası İtachi karşısında tamamen bir işe yaramaz.Çünkü karşısındaki adamda bu konuda aşmış biri.Aynı şekilde İtachi'nin totsuga+yata aynalı bir susanoosu var ki Minato'nun gördüğümüz hiçbir tekniği bu savunmayı aşamaz.

Canlı hallerinde yenemese de Minato'yu yine biraz zorlar gibi geliyor.İtachi'nin hastalığı onu ne kadar etkiledi bu kısım önemli aslında.Sonuçta bu adam hastalığına rağmen o zamanki Sasuke'yle denkti.Hasta olmayan İtachi kage toplantısını basan Sasuke seviyesi olabilir gibi.
İtachi, Sasuke denilen ahmakla hiç denk olmadı lütfen :artiz: Sasuke'nin beyni yetmez o dereceye yükselmeye geri kalanlara katılıyorum.

Edo halleri kapışacaksa, Minato'nun çakra pelerini 6 bijuu dama tanklayabilir, dahası binlerce klon çıkartıp her birine Oodama Rasengan-Hiraishin 2- Bijuu dama kombolarıyla mahveder adeta Minato.

Minato'nun afalladığı adam 15-20 şehir havalandırabilen tanrısal bir adamdı. Itachi'nin hiç bir karşılığı yok.
Zaten Tanrılarla kapıştığı için eksik göründüğünü biliyorum ama Minato'nun edo hali bir iki şey ışınlamaktan başka pek işe yaramadı. İtachi'nin canlı kanlı halindeki rahatsızlıklarından kurtulmuş haliyle Minato baş edemez gibi geliyor bana. Aslında iki karekter de dahi seviyesinde zeki bu yüzden işi daha çabuk bitirebilecek silahlara sahip olduğunu düşündüğüm İtachi'ye daha fazla şans tanıyorum :bilmem:

İtachi'de ki bilgi ve savaş yetenekleri çok üstün. Göz yetenekleri klanını yok etmeden önce herkesten iyiydi. Bi çok kişi Mangekyo'yu bile bilmiyordu. Ancak Minato ölmeden önce Sennin Modu öğrendiği Manga'nın son sayılarında kullandığı için öğrenmiş olduk.

Hız, kuvvet, çakra, bilgelik ve savaş tecrübesi değerlendirirsek, Minato önde gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık