Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Karikatürü bulamadım ama bu durumu şöyle özetliyim :D
Jiraya - Legendary Sannin , Sennin - Ölü
Minato - Sarı şimşek , Hokage , En hızlı adam, Dahi .. Ölü
İtachi - Sharingan , Ms, ... Ölü
Hashirama - Mokuton , Senju , Üstün Fiziksel güç ,Korkunç Chakra , Sennin ... Ölü...
Sakura - Chunin, Yumruk atıyor. VE HALA YAŞIYOR.
:D Son sözüm budur
bana sakura deme...sasuke-kun diyen sakura ve kurasaki-kun diyen orihime kadar itici hiç bir deneyimim olmadı anime-manga dünyasında :of:

Ben pek bir şey demeyeceğim ama şunu eklemek istiyorum; İtachi'yi savunanlar İtachi'nin her şeyini yazıyor Sussano, Izanagı vs. Minato'yu savunanlarda İtachi'nin bu mükemmeliyetini yazıyorlar. Ancak İtachi'yi savunanlar iş Minato'ya geldiği zaman adamı ışınlanma, rasenganda bitiriyorlar. Yok rasenganla İtachi'yi yenecekse filan... Koskaca Sarı Şimşek hakkında neler söylenmiş, kaçın denmiş vs. Bu adamı ışınlanma, rasenganda bitiriyorsanız daha bir şey denmez yani. :)

Ben pek bir şey demeyeceğim ama şunu eklemek istiyorum; İtachi'yi savunanlar İtachi'nin her şeyini yazıyor Sussano, Izanagı vs. Minato'yu savunanlarda İtachi'nin bu mükemmeliyetini yazıyorlar. Ancak İtachi'yi savunanlar iş Minato'ya geldiği zaman adamı ışınlanma, rasenganda bitiriyorlar. Yok rasenganla İtachi'yi yenecekse filan... Koskaca Sarı Şimşek hakkında neler söylenmiş, kaçın denmiş vs. Bu adamı ışınlanma, rasenganda bitiriyorsanız daha bir şey denmez yani. :)
"Görüldüğü kadarıyla " diye belirttik.
Görülen köye göre yorum yapıyoruz.
Ona kaldıysa ,
Obito ve Danzou , İtachinin Genjutsu yeteneklerinin muazzam seviyede olduğunu belirtiyor.
Orochimaru , Onun bir dahi olduğunu ve seviyesinin farklı olduğunu söylüyor.
Konoha Shinobileri , Kisame , Hashirama , Sarutobi ... İtachinin her yönüyle mükemmel olduğunu anlatıyorlar.
Bunları belirten kişilere bak hepsi üstün ninjalar. TEk başına köye saldıracak elemanlar.
Şu övme işini geçelim :/
Övme bakımından üstünlük yok bence :/

Itachi'nin bildiğimiz bir çok jutsusu varken Minato'dan bildiğimiz jutsular, Uzay Zaman, Shiki Fuujin, Rasengan. Yellow Flash lakabını almış, Hokage olmuş, Kyuubi'yle resmen oyun oynamış adamın bir Rasenganı bir mühürlemesi olacağını sanmıyorum. Daha çok jutsusu vardır bence Minato'nun. Itachi'nin başka jutsusu yok mudur, elbet vardır. Ama bu zamana kadar kullandıkları hariç, kullanabildiği jutsuları az çok tahmin edebiliriz. Ama Minato'nun edebilir miyiz, bilemiyorum. Yine de beraberlik oranı çok yüksek bir vs olsa da, bunları da göz önünde bulundurmak gerek..

BM Minato - Zorlanmadan, Bijuu damalar, devasa rasenganlar, hızlandırılmış H2 ile Itachi neye uğradığını şaşırır.
Hokage Minato - düşük zorluk, H2-H1-Gamabunta, Itachi baş edemez H2 ile özellikle.

H2'siz, Rasengansız, Kuchiyosesiz Jonin Minato - Yüksek zorluk.

Kazanır.

İtachi'nin tek eksiği çakraydı.Çakrası biraz fazla olsa RS'nin gücüne sahip olan karakterleri saymazsak herkese karşı şansı olurdu reyizin.Aynı şekilde şu iki isim anime/manga dünyasında zekayı dövüşte en etkili kullanan iki isimdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık