Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
La bırak git tamam Minato'yu hadi alsın ama gidip Madara ile kapışmak nedir, ters çevirip düz gömerler İtachi'yi oraya :artiz:
Minatonun kolunu bacağını koparttılar diye ne bu şiddet bu celal fero !!! :( Minatonun yerinde Itachi olsa ve kotoamatsukami dese Madara ben bir kelebeğim deyip uçmaya başlardı. :) Gaiden tekme yiyen Madara totsuka kılıcını yeyince gözünü Orochinin yanında açacaktır. :)

Minatonun kolunu bacağını koparttılar diye ne bu şiddet bu celal fero !!! :( Minatonun yerinde Itachi olsa ve kotoamatsukami dese Madara ben bir kelebeğim deyip uçmaya başlardı. :) Gaiden tekme yiyen Madara totsuka kılıcını yeyince gözünü Orochinin yanında açacaktır. :)
Klasik nedenlerden ODA'nın yaptığı gibi İtachi'yi öldürdü. İtachi sahalarda olsa Madarayı madara ederdi.

Gai derken küçük mü görüyon ? Hem bak ben ne diyorum edo haliyle Minato'yu alsın ama sen gidip Madara'yı alır diyorsun. Yani birde tartışma yapmayı mı bekliyon Sayın Mübaşir :artiz:

@Starrk

O kadar da değil.Her ne kadar mangaka çakrayı çok önemli bir şey olarak gösterse de İtachi>Kisame'yi hissettirmeye çalıştığı da açık.Ki bu Kisame'ye kuyruksuz bijuu mu ne diyorlardı çakra bakımından.Yani Kisame'de ki çakra her ne kadar İtachi'nin birkaç katı olsa da ondan çok yüksek ihtimalle daha güçsüz.

İtachi'nin alamayacağı jonin yoktur.Senin sıralamaya göre konuşsak 1. ligin en sonuna koyarım.O da işte çakrası az olduğundan.Çakrası olsa RS güçlerine sahip karakterler hariç herkese şansı vardır.

@Starrk

O kadar da değil.Her ne kadar mangaka çakrayı çok önemli bir şey olarak gösterse de İtachi>Kisame'yi hissettirmeye çalıştığı da açık.Ki bu Kisame'ye kuyruksuz bijuu mu ne diyorlardı çakra bakımından.Yani Kisame'de ki çakra her ne kadar İtachi'nin birkaç katı olsa da ondan çok yüksek ihtimalle daha güçsüz.

İtachi'nin alamayacağı jonin yoktur.Senin sıralamaya göre konuşsak 1. ligin en sonuna koyarım.O da işte çakrası az olduğundan.Çakrası olsa RS güçlerine sahip karakterler hariç herkese şansı vardır.
Verdiğim sıralamada itachi ikinci ligi yener dedim zaten. Komple okumadın Mı? Ama bu adamın taijutsu, chakra ve ninjutsuda üçüncü ligin tepesi olduğunu değiştirmiyor.
Amaterasu, tsukiyomi ve susanno sayesinde ikinci ligi yener ama birinci ligi yenecek kadar da etki etmez MS dedim orda.

kisameyi geçtim akatsukinin en güçlüsü zaten itachiydi (nagato ve obito hariç). Ben kisame daha güçlü demedim ki?

İtachinin sorunu farklı yansıtılıyor. MS yapan her karakter zamanla o sıkıntıyı yaşar çözümü de başka bi göz. Fakat İtachi duygusal davranıp ems'ye geçmedi.
Çakrası az derken kastedilen bu etkilerse bana garip geldi. Herif o haliyle bile kimsenin yapamadığı jutsuları yapıyordu.

Verdiğim sıralamada itachi ikinci ligi yener dedim zaten. Komple okumadın Mı? Ama bu adamın taijutsu, chakra ve ninjutsuda üçüncü ligin tepesi olduğunu değiştirmiyor.
Amaterasu, tsukiyomi ve susanno sayesinde ikinci ligi yener ama birinci ligi yenecek kadar da etki etmez MS dedim orda.

kisameyi geçtim akatsukinin en güçlüsü zaten itachiydi (nagato ve obito hariç). Ben kisame daha güçlü demedim ki?
Yok tamamını okumadım çünkü sen ilk paragrafta çakra olayına girince direk atlayasım geldi olaya.:/ Ama Kisame daha güçlü dedin demiyorum.Sadece çakrası bijularla kıyaslanacak olan birinin İtachi'den güçsüz olduğunu söylemeye çalıştım.Çakra elbet önemli de demek ki İtachi çakrasının sınırına gelmeden Kisame'yi bitirebilecek kadar güçlü.

İtachi bence 2. grubun zirvesi-1. grubun en güçsüzleri seviyesinde falandır.:/ Nasıl bir tanım olduysa...

İtachi, Sasuke ile yaptığı kurmaca dövüşü saymazsak Naruto alemini çizik almadan tamamladı. Adamın bir çok "buglı" yeteneği var. Mangaka çok kimseyle karşılaştırmadı ki neden şunu kullanmadı neden bunu kullanmadı denmesin diye. Mesela Totsuka kılıcını ya da kotoamatsukamiyi ya da izanamiyi savunmanın bir yolu yok. Tsukiyomi ve ameterasuyu da bire birde savunmak çok zor. Uygun bir kurgu ile alamayacağı adam yok.

Edit: Bu arada İtachi herkesi yener demiyorum yanlış anlaşılmasın. Mangaka isterse uygun kurgu ile alabilir diyorum. Edo Nagato'ya totsuka kılıcını kullandığında bunu gösterdi mesela. Toplamda Nagato daha güçlü biri yoksa. Ama rinnegan bile o kadar buglı değil. Normal şartlarda yenileceği adamları da alma ihtimali olan birisi İtachi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık