Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Dövüş konusunda karşılaştıracaksak tabii ki Sanji, ki yazdıkların güç konusu dışında bir yere çıkmıyor.
Dediğim gibi , dövüş gücü benim için bir anlam ifade etmiyor. Ben sadece ön planda olmalarına göre durumu inceledim , yoksa Arabasta'da da güçlü olmadığı halde Nami ön planda olan bir karakterdi.

Yalnız , belki de hikayenin sürekli dövüşle iç içe olmasından dolayı Oda artık Nami'yi eskisi kadar ön planda tutmuyor- tutamıyor. Açıkçasını o kadarını bilmiyorum ve umursamıyorum.

Ben sadece açık ve net olanı dile getirdim.

Yoksa Nami hala Brook ve Chopper'dan daha ön planda olan bir karakter.

Rafteli bulmak için şansa değilde iyi bir rotacıya ihtiyaç varsa Nami. Rafteli bulmak tamamen şans işiyse Sanji.

Seriye olan etkilerine ve misyonlarına göre değerlendireceksek Robin Nami'yi donunda sallar o zaman. Eşitliğin adaletin sağlanmasına vesile olacak bunu tetikleyecek büyük ihtimalle Robin. Konuya buradan gireceksek Luffy'nin yanına yazalım hemen Robin'in adını aynı şekilde Dragon'u da yazalım.

Tayfanın yolculuğu açısından Nami'nin yeri çok daha büyük. Sonuçta yemeklerin muhteşem olmasına gerek yok ama yolunu çok iyi seçmen, fırtınalardan uzak durman gerekir.
Dövüş konusunda ise Sanji ile Nami kıyaslanamaz bile. Sanji, Monster Trio'dan birisi ve tayfanın en güçlü 3. adamı, aynı zamanda Luffy'nin sol kolu.

Seriye olan etkilerine ve misyonlarına göre değerlendireceksek Robin Nami'yi donunda sallar o zaman. Eşitliğin adaletin sağlanmasına vesile olacak bunu tetikleyecek büyük ihtimalle Robin. Konuya buradan gireceksek Luffy'nin yanına yazalım hemen Robin'in adını aynı şekilde Dragon'u da yazalım.
Robin'in yeri bu konuda Luffy ile kapışır gibi zaten ama Luffy'nin her şeyin sesini duyma olayı bu konuda Robin'i saf dışı bırakabilir.

Yalnız Sanji açık ara en şanssız One Piece karakteri sanırım. :gamyon:
Rotacı işe yaramıyorsa Sanji daha değerli olacaktır savaş gücünden dolayı yoksa şans ve Sanji :oleyo2:

Yazar bu üçlüyü belirtmiş. Naminin misyonu ve hayali Dünya haritası. :T
Şimdi , robin veya franky gibi karakterler tartışılabilir . Onlar daha önemli diye bunlara kimse ses çıkarmazda.
Sanji ne alaka ? :/ Hadi Arkeologu veya Mühendisi anlarım. Aşçının olmaması niye bu kadar sorun çıkarıyor ? :/

Bu tayyibin , zorunlu fen derslerine niye ses çıkarmıyorsunuzda dine ses çıkarıyorsunuz açıklaması gibi bir durum.

Dediğim gibi , dövüş gücü benim için bir anlam ifade etmiyor. Ben sadece ön planda olmalarına göre durumu inceledim , yoksa Arabasta'da da güçlü olmadığı halde Nami ön planda olan bir karakterdi.

Yalnız , belki de hikayenin sürekli dövüşle iç içe olmasından dolayı Oda artık Nami'yi eskisi kadar ön planda tutmuyor- tutamıyor. Açıkçasını o kadarını bilmiyorum ve umursamıyorum.

Ben sadece açık ve net olanı dile getirdim.

Yoksa Nami hala Brook ve Chopper'dan daha ön planda olan bir karakter.

Ön planda olma durumu, verdiğin örneklerde tamamen dövüşler ile bağlantılı. Yani Sanji x ile dövüştü, Nami hiçbir şey yapmadi tarzı anlamlara çıkıyor yazdıkların. Üçüncü en önemli kişi olarak hem tayfadaki otorite, hem de hayali sebebiyle bence Nami'dir. Daha objektif olmak lazım.

Yazar bu üçlüyü belirtmiş. Naminin misyonu ve hayali Dünya haritası. :T
Şimdi , robin veya franky gibi karakterler tartışılabilir . Onlar daha önemli diye bunlara kimse ses çıkarmazda.
Sanji ne alaka ? :/ Hadi Arkeologu veya Mühendisi anlarım. Aşçının olmaması niye bu kadar sorun çıkarıyor ? :/

Bu tayyibin , zorunlu fen derslerine niye ses çıkarmıyorsunuzda dine ses çıkarıyorsunuz açıklaması gibi bir durum.
O mantıkla bakarsak , en önemli karakter sanırım Chopper olur.

Tayfanın yolculuğu açısından Nami'nin yeri çok daha büyük. Sonuçta yemeklerin muhteşem olmasına gerek yok ama yolunu çok iyi seçmen, fırtınalardan uzak durman gerekir.
Dövüş konusunda ise Sanji ile Nami kıyaslanamaz bile. Sanji, Monster Trio'dan birisi ve tayfanın en güçlü 3. adamı, aynı zamanda Luffy'nin sol kolu.
Sonuçta ikiside tayfadakilerin hayatta kalmasına vesile oluyor. Buna göre değerlendirelim insanlar Nami olmadan da yolculuk yapabiliyor rahatça ki binlerce korsan var hepsinde Nami'mi var. Ama ben sanmıyorumki Sanji kalibresinde bir karakter daha olsun. Bu adam enies lobby'de en umutsuz olduğu anda bizimkiler, hayatların kurtaracak bir hamle yaptı. O durumda bunu düşünebilmesi ve yapması, en güçlü üç cp9 ajanından birini indirmesi (bunu yapmasa Usopp ve Nami oracıkta ölecekti) küçümsenecek şeyler değil. Güç kıyası yapmayın ikisininde yetenekleri ve yaptıkları doğrultusunda tayfanın yolcuğuna devam etmesinde ne kadar katkısı olduklarını tartın ve sonuca ulaşın gençler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık