Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi ve çekirdeğidirler." Color Walk 1 (2001)

Oda son sözü söylemiş,konu kilit. :a:

"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi ve çekirdeğidirler." Color Walk 1 (2001)

Aokiji'nin yorumundan sonra kilitlenseydi iyi olurdu bence. Oda iyi demiş güzel demişte yıl 2001, aradan kaç yıl geçmiş Nami ne yaptı ki o dönemden sonra bu kadar önem arz edecek

2001 yılında benim kardeşim doğdu. Daha yeni dünyaya geldi yani. Şu an ise eşşek kadar oldu , One Piece güncelde ve Bütün Harry Potter kitaplarını okumuş yakında liseye başlayacak eşşek kadar birisi.

Daha fazla açıklama yapmaya bile gerek duymuyorum.

Nami karakteri Arabasta sonrası ne kadar önemli oldu ki?

Skypia? Bir olayı yoktu. Sanji ise Enel'e bile atarlanıp bir çok kilit noktada bulundu.

Water 7 ? Kim sallar Nami'yi. Sanji burda açık açık 3. önemli karakter olduğunu gösterdi.(Chopper kadar bile önemi yoktu Nami'nin.)

Thriller Bark? Tek olayı Sanji'ye support görevi görmesi oldu.

Shabody? Monster Trio bile önemli olmasına rağmen sönük kaldı. Nami kim ki?

2 yıl zaman atlamasında Nami'nin üstünde duruldu herkes kadar.( Sanji ise en dikkat çeken oldu. )

Daha sonrasında Shabody 'de yine Nami çok da önemli bir karakter değildi.

BAA 'da Nami ön plana çıkabilirdi Arlong olayından belki ama yine sönük bir karakter olarak Brook ile kapışabilecek durumdaydı.

Punk Hazard? Kinemon bile Nami'den daha ön planda bir karakter oldu o zamandan beri. Bu arada Sanji Vergo'nun karşısına dikilip yine önemli kabul edilebilecek bir durumdaydı.

Dressrosa? Sanji , Doflamingo ile bile savaştı. Tayfa'dan önemsenen biri olduğunu gösterdi. Nami? Nami? Hatırlayamadım.

Uzatmaya gerek yok. Konuyu kilitleyin de evimize gidelim.
Senin görüşün bu diye bunları delillere dayandırdın diye hemen konunun kapanacak hali yok. Kimi sevdiği için bir karakteri önemli görür, kimi başka bir neden bulur başka karakteri önemli görür. Burada herkesin görüşü kendine. Öyle "konuyu kapatın" denmesini ben bize hakaret sayarım. Herkes istediği görüşünü burada söyler. "Bu kadar delil var daha da tartışmaya gerek yok" demeye getirmek forum ahlakına sığmaz.

Aokiji'nin yorumundan sonra kilitlenseydi iyi olurdu bence. Oda iyi demiş güzel demişte yıl 2001, aradan kaç yıl geçmiş Nami ne yaptı ki o dönemden sonra bu kadar önem arz edecek
Benim gözümde de Sanji daha önemli ama görünüşe göre Nami'ye daha fazla misyon yüklemiş Oda. :/

@Aokiji
Yıllar içerisinde Oda'nın düşünceleri değişmiştir diyorsun yani? Anlıyorum neden olmasın. :) Fakat pek de değiştiğini sanmıyorum.

Nami karakteri Arabasta sonrası ne kadar önemli oldu ki?

Skypia? Bir olayı yoktu. Sanji ise Enel'e bile atarlanıp bir çok kilit noktada bulundu.

Water 7 ? Kim sallar Nami'yi. Sanji burda açık açık 3. önemli karakter olduğunu gösterdi.(Chopper kadar bile önemi yoktu Nami'nin.)

Thriller Bark? Tek olayı Sanji'ye support görevi görmesi oldu.

Shabody? Monster Trio bile önemli olmasına rağmen sönük kaldı. Nami kim ki?

2 yıl zaman atlamasında Nami'nin üstünde duruldu herkes kadar.( Sanji ise en dikkat çeken oldu. )

Daha sonrasında Shabody 'de yine Nami çok da önemli bir karakter değildi.

BAA 'da Nami ön plana çıkabilirdi Arlong olayından belki ama yine sönük bir karakter olarak Brook ile kapışabilecek durumdaydı.

Punk Hazard? Kinemon bile Nami'den daha ön planda bir karakter oldu o zamandan beri. Bu arada Sanji Vergo'nun karşısına dikilip yine önemli kabul edilebilecek bir durumdaydı.

Dressrosa? Sanji , Doflamingo ile bile savaştı. Tayfa'dan önemsenen biri olduğunu gösterdi. Nami? Nami? Hatırlayamadım.

Uzatmaya gerek yok. Konuyu kilitleyin de evimize gidelim.
Dövüş konusunda karşılaştıracaksak tabii ki Sanji, ki yazdıkların güç konusu dışında bir yere çıkmıyor.

Hayaller ve yeteneklere göre kıyaslamayı düşünebilen kimseyi göremiyorum :/ Herkes savaş gücüne takmış.
Yok sanji bununla kapışabilir peki ya nami ? şeklinde :/

Sanjinin hayali All blue kendisi bir aşçı . Hayalinin dünyada değiştirebileceği misyon ne olabilir ? Herkesi obez etmek mi ?
Nami ise haritacı kadın. Bugüne kadar çizilmemiş bir dünya haritası peşinde. Birde bu hayalin gerçekleştiğinde ki dünyayı etkilemesini düşünün.
Aşçılık mı Dünya haritası mı ? :)

Senin görüşün bu diye bunları delillere dayandırdın diye hemen konunun kapanacak hali yok. Kimi sevdiği için bir karakteri önemli görür, kimi başka bir neden bulur başka karakteri önemli görür. Burada herkesin görüşü kendine. Öyle "konuyu kapatın" denmesini ben bize hakaret sayarım. Herkes istediği görüşünü burada söyler. "Bu kadar delil var daha da tartışmaya gerek yok" demeye getirmek forum ahlakına sığmaz.
Sanji benim Nami kadar bile sevdiğim bir karakter değil. Ben burda bir konuya kesin ve herkesin kabul edeceği bir açıklama getirmek için delilleri ile açıklamamı yaptım.

Diğer karakterlerin de sevenleri vardır , sen delilleri ile açıkladın diye konuyu kapatmak forum ağlağına sığmaz diye bir yorumu kabul etmiyorum. Madem delilleri ile bir açıklama yapıldığında bile bunu doğru kabul edebilecek kadar tartışma ahlağınız yok , o zaman lütfen , fikirlerinizin delillerle bile değişmeyecek olan kendi kişisel inançlarınız olduğunu baştan söyleyin de boşuna tartışma zahmetine girmeyelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık