Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Crocodile

Sonuç değişir miydi?

• Değişirdi.

Kullanılan: 54 51.4%
  • Değişmezdi.

Kullanılan: 51 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    105
Birkaç gündür aklımda meyve ve çevre ilişkisine dair düşünceler dönüp duruyor. Bu yüzden iyi bir örnek olacağını düşündüğüm Luffy ve Crocodile dövüşünü farklı bir perspektiften sizlere sorma ihtiyacı hissettim.

Dövüş, ikilinin arasındaki ilk mücadelenin yapıldığı yerde geçecek. Farklılığı ise, Luffy'nin meyvenin zayıflığını biliyor olması. Hatta ikinci dövüşte kullandığı fıçı sırtında, ayrıca kanın da işe yaradığının farkında.

Çöl şartlarının Crocodile'a sağladığı avantajları göz önüne alırsak; bu dövüşün sonunu bu kriterlerde daha farklı olur muydu?

Dövüşü kazanan kaybedenden çok, meyvesel avantajlar bakımından ele almanızı rica ediyorum.

Not: Crocodile, ikinci dövüşü bulunduğu alanı çöle dönüştürerek kazanmıştı. Yenildiği dövüşte ise, çöl ortamında değildi. Bu ayrıntıları da göz önünde bulundurun.

Son düzenleme:
Croco alır götürürdü bu dövüşü. Avantajı çok fazla. Zaten Luffy ıkına ıkına yenmişti ki şu durumda hiç şans vermiyorum.

Crocodile alır.Sana lord ne demek göstereyim diye tüm çevresini kuma çevirmişti.Uyanmış halini gösterdi bence.
Sonra tekrar kullanamaması mekan yada enerji sıkıntısından dolayı olabilir.Zemin tepesine çökebilirdi son dövüşte.

Hapishanede uyanmış zoan gördüysek bence uyanmış meyve de gördük önceden.Mesela Chopper dev formu uyanmış hal bana göre.
Çoğu seride uyanış ve gerçek form gösterdiğinde büyür ve canavarlaşırsın.Chopper da aynı terane.

Yenerdi demek istiyorum.:) Ama buyuk ihtimal yenilirdi. Adam olmadik
anda bataklik cikariyor. Ama eger ki son atagi yapma sansi olursa yenme ihtimali de var.

Crocodile her halūkarda alır. Zaten şans eseri iki kere ölümden döndü. İkinci olayda zaten biliyordu zayıf noktasının sıvı olduğunu...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık