Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Crocodile

Sonuç değişir miydi?

• Değişirdi.

Kullanılan: 54 51.4%
  • Değişmezdi.

Kullanılan: 51 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    105
Croco, OP evreninde meyvesine hakimiyet konusunda en iyi karakterlerden belki de en iyisi. Bir de bu adamla çölde savaşmak demek, büyük handikap. Çöl şartlarında sayılı adama kaybeder Croco.

Luffy zamanındada bariz üstünlük sağlayamadı güzel vs izledik ama şu an görüyoruzki arabastadaki luffy bitikmiş.güncel luffy çöldede olsa şuan crocoyu düzler.eski luff nin çölde crocoyu alma ihtimali yok g2 ve g3 bilmiyordu ozamanlar

Ortamı iyi kullanacagını ve saldırıları ani olacağını dusundugumden bence kazanirdi zaten normal dovusun sonucuna bakarsak robin panzehir vermese croco sadece vilincini kaybetmis ama luffy zehirden dolayı olmus olacaktı.

G4 varken çöl yapmasının ne faydası olacak vurdum mu şehir turu attırır.Normal seviye vuruşlarına dayanamazken g4 veya hakiye nasıl dayanıcakki

Buna şöyle bakabiliriz önce dayak yiyor sonra dövüyor o çöl sahnesini öyle anlamak lazım rob luccy dede yerdeydi ama kalktı ve kazandı dofilamingo da keza aynı şekilde sonuçlandı.

Ya zaten ne kadar tartışsak manasız. Zaman gösterecek herşeyi. Bu saatten sonra gelişmesine imkanda vermiyorum Crocodile'ın. Ama şuan o Luffy e yenilen adam nasıl yeni dünyada olacak. Birde koramiral falan harcarken gözükürse hiç şaşırmam. Şimdi Oda nın kafasındaki Crocodile nere o zamanki 80 milyonluk adam nere.

Benim kişisel görüşüm Crocodile taa alabastada gösterdiği yeteneklerin aynısıyla karşımıza çıkacak ve o meyve yeteneğiyle rakipleriyle dövüşecek, bizde diyeceğizki bu adam zaten güçlüymüş yanılmışız. Çünkü gelişemez İvankov diyorki ' O bir çaylakken tanıştık ' . Şuan çaylak değil kendisi gelişme evresindede değil.
Aynen bence luffy yener bir gün karşılaşırlarsa görürüz sadece düşüncemi söyledim :D

Ya zaten ne kadar tartışsak manasız. Zaman gösterecek herşeyi. Bu saatten sonra gelişmesine imkanda vermiyorum Crocodile'ın. Ama şuan o Luffy e yenilen adam nasıl yeni dünyada olacak. Birde koramiral falan harcarken gözükürse hiç şaşırmam. Şimdi Oda nın kafasındaki Crocodile nere o zamanki 80 milyonluk adam nere.

Benim kişisel görüşüm Crocodile taa alabastada gösterdiği yeteneklerin aynısıyla karşımıza çıkacak ve o meyve yeteneğiyle rakipleriyle dövüşecek, bizde diyeceğizki bu adam zaten güçlüymüş yanılmışız. Çünkü gelişemez İvankov diyorki ' O bir çaylakken tanıştık ' . Şuan çaylak değil kendisi gelişme evresindede değil.
Çaylak değil diye niye gelişemesin? Urouge 47 yaşında iki sene önce Pacifista yenemiyordu adam BM'nin komutanını indirmiş. Demek ki gelişebiliyormuş. Onun dışında amiraller var. 50 küsür yaşlarındalar ama karşımıza çıktıkları vakit iki yıl öncesinden daha güçlü çıkarlar. Yaşlanınca daha az gelişir ama gelişim durmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık