Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Crocodile

Sonuç değişir miydi?

• Değişirdi.

Kullanılan: 54 51.4%
  • Değişmezdi.

Kullanılan: 51 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    105
Bu zaten olmuş bir şey. 2. dövüşlerinde Luffy zayıf yönünü biliyordu ama genede dayak yedi hatta ölüyordu.
Orada olan farklı bir şeydi. Crocodile çöl olmayan bir alanı aniden çöl yaparak Luffy'yi gafil avladı. Yenmek için çölden yararlanmadı yani. Benim dediğim dövüş doğrudan çölün ortasında yaşanacak.

Luffy alabilirdi. Çünkü kanın işe yaradığını öğrenmesi bence kırılma noktasıydı. Çünkü yanında fıçı su ile dövüşmesi imkansızdı tabi :D Çöl ortamına rağmen alabilirdi diyorum ama tabi yine bi gömlek altında olduğu rakibine karşı arkadaşlarının ve ülkenin bulunduğu durumdan güç alarak kendini aşarak, iradesiyle alırdı anca.
@kadir t. Ne güzel kısaca ifade etmiş niyeyse ben yapamıyorum :D

Luffynin yanina pell i ver yine croco alirdi.Abi bu arada yine aklima geldi de gulesim geldi.Bi ara nami crocoyu alircilar vardi

Croco reistir ama stamia, douriki falan biraz aşağılarda. Luffy gücünü ayrıntılı bir şekilde bilseydi orada sonuç iki anlamda değişirdi ya güç bela, zorlana zorlana yener ama büyük hasarlar alırdı ya da kendi yenilse bile Crocoya ciddi zarar verir belki onu da işlevsiz hale getirirdi ki bence bu da sonuçla ilgili bir değişimdir.
Yenme yenmeme yine belli olmazdı hatta belki %65 Croco yenerdi ama yense bile canından can gitmiş halde olurdu.

Bana göre hiç bi zaman Luffy Crocoyu yenemedi.
Öyle adamı uçur ama sende zehir nedeni ile öl Robin olmasa, bunun neresi yenmek? Hava uçurduğu için mi veya bilinci birkaç saniye daha fazla açık kalabileceği için mi? Ee bende derim ki Croco belli bir süre sonra dimdik ayağa kalkabilecekken Luffy mezarda olacaktı. Nerde burda galibiyet, yok :D

Zaten kazanamayan bi Luffy var ortada ve birde çölde kapışacaklar, Luffye geçişmiş olsun.
Ve arkadaşlarda bahsetmiş; çöl, Crcoya kesinlikle rakipleri karşısında belli bir avantaj sağlar

croco çöl ortamında ekstra level alıyor. normal gücü 6ysa 8 lik dövüs cıkarır. zaten bahcedeki dövüste, her yeri çöle cevirerek cok kolay kazandı.

jinbei nasıl luffyi aldıgında suya ulasmaya calıstıysa marinefordda, crocodileda cölde o kadar ekstra. hatta güzel bir detaydır. e.oda aokijiye denizi donduruyor jinbei ulasmadan. bir amiral bile ekstranın farkında.

birde su yıldırım adası var yeni dünyadaki orayı düşünün, enel için ne kadar dogal ortam degilmi ?

Çöl de de olsa Luffy çöl avantajının croco'da olduğunu biliyor ve Nasıl yeneceğinin de farkında şimdi ki hali ile bence biraz zorlanır ama akıllı adamdır son anlarda neler yapabileceğini oda bize gösterdi ondan dolayı Luffy diyorum ve sonuç değişmezdi diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık