Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle senli benli konuşacak samimiyete erişmedik sizinle, askerlik arkadaşınız değilim laubaliliği sevmem.
Mangada o sahnenin olmadığını yeni öğreniyorum.
Ayrıca ben sizin veya başkalarının düşüncesini saçma bulmuyorum, mangaka babam değil, ne yazacağını kestiremem.
Sabah küfür eden arkadaş sizdiniz galiba, sanırım şaşırmamak gerek.
Saygı çerçevesini aşacaksanız bundan sonra konulara girdiğim cevaplara alıntı yapıp cevap yazmayın lütfen.
Ortada laubali olacak bir şey yok artistliğini kendine sakla.

Git mangayı oku ondan sonra gel şöyle olmuş böyle olmuş diye konuş o zaman. Burada bir şeyi savunuyorsan ben öyle bir şey yok diye söylerim. Mangayı okumuyorsan animeyi çok izlemişsin belli ki o sahne aklında kalmış. Sen kimsin ki ben seninle laubali olacağım?

Hem sabah kim küfür etmiş neyin boşunu yapıyrson bilmiyorum ama bilgisizliğin bu konuya da vurmuş ben küfür falan etmedim. Yani bir şeyleri yanlış hatırlamada veya istediğiniz gibi hatırlamada üstünüze yok gibi görüyorum. Sen çok saygılı bir foruma geldiysen burada takılma veya yorumlarını kendine sakla. Saygıdan kastım sanırım TBMM genel kurulunda tartıştığını sanıyorsun ki orada bile insanlar birbirlerine bir şey söylüyor. Bu forumda insanlar birbirleriyle tartışır, birbirlerine takılır. Eğer tartışmayacaksan ve yorumlarını sadece kendin okumak için ve kimsenin seni alıntılamasını istemiyorsan forumda ki herkesi engelleyip öyle yazabilirsin. Bu sayede kendini tatmin edebilirsin.

Hem boş muhabbet yapıp bana laubali diyorsun. Hem de saçma sapan konuşup sabah küfür eden sendin gibi bir ima da bulunuyorsun. Şimdi boş yapma hadi kolay gelsin.

Git mangayı oku ondan sonra gel şöyle olmuş böyle olmuş diye konuş o zaman. Burada bir şeyi savunuyorsan ben öyle bir şey yok diye söylerim. Mangayı okumuyorsan animeyi çok izlemişsin belli ki o sahne aklında kalmış. Sen kimsin ki ben seninle laubali olacağım?

Hem sabah kim küfür etmiş neyin boşunu yapıyrson bilmiyorum ama bilgisizliğin bu konuya da vurmuş ben küfür falan etmedim. Yani bir şeyleri yanlış hatırlamada veya istediğiniz gibi hatırlamada üstünüze yok gibi görüyorum. Sen çok saygılı bir foruma geldiysen burada takılma veya yorumlarını kendine sakla. Saygıdan kastım sanırım TBMM genel kurulunda tartıştığını sanıyorsun ki orada bile insanlar birbirlerine bir şey söylüyor. Bu forumda insanlar birbirleriyle tartışır, birbirlerine takılır. Eğer tartışmayacaksan ve yorumlarını sadece kendin okumak için ve kimsenin seni alıntılamasını istemiyorsan forumda ki herkesi engelleyip öyle yazabilirsin. Bu sayede kendini tatmin edebilirsin.

Hem boş muhabbet yapıp bana laubali diyorsun. Hem de saçma sapan konuşup sabah küfür eden sendin gibi bir ima da bulunuyorsun. Şimdi boş yapma hadi kolay gelsin.
Şimdi bu cevaba verilecek birçok alternatif cevap var, ama sizin gibi sokak ağzıyla katiyen konuşamam.
Evet o konunun mangada geçmediğini bilmiyordum, mangaya zaman atlaması sonrasında başladım çünkü.
Benim karakter hakkındaki düşüncem o, katılırsanız ortak bir paydada buluşuruz, katılmazsanız seviyeli bir şekilde tartışırız.
Ama sizinki terbiyesizlikten fazlası değil.

Sakin.Herhalde konuyu vaktinden de önce kilitlettirmek istiyorsun. :( Biliyor musun bilmem ama herkes bizim forumdaki tartışma üslübumuza pek alışkın değil.

Şimdi bu cevaba verilecek birçok alternatif cevap var, ama sizin gibi sokak ağzıyla katiyen konuşamam.
Evet o konunun mangada geçmediğini bilmiyordum, mangaya zaman atlaması sonrasında başladım çünkü.
Benim karakter hakkındaki düşüncem o, katılırsanız ortak bir paydada buluşuruz, katılmazsanız seviyeli bir şekilde tartışırız.
Ama sizinki terbiyesizlikten fazlası değil.
Konuşma koç hastan değilim. Boş yapma buralarda senin gibi tipleri hiç sevmem.

Senle seviyemi hiç bozmadım zaten şu saçma sapan yorumları yapana kadar. Samimi olacağım bir tip değilsin ve normal şekilde tartışıyorum seninle. Fakat cidden boş yapan bir adam olduğun mesajlarından belli oluyor. Hani çok muhteşem birisi sanıyorsun heralde kendini ki bir taraflar tavan şeklinde yorumlarda bulunuyorsun. Bu forumda pek çok terbiyesizle karşılaşabilirsin, o yüzden burada takılma bence şimdiden çıkış yapabilirsin. Nickinin üstüne geldiğinde aşağıda çıkış yap yazar bilmiyorsan onu da öğreteyim dedim...

Aynı Jozu'nun amiralden kan alması problem değil ama Mihawk'ın slashını durdurması onun zayıf olduğuna işaret... Arkadaşlar haklı değil mi?
Mihawk'ın slashı Mr 1 da durdurdu demek ki Mr1 yonkou adamı ayarına; Jozu'nun yumruğu yiyip ağzından sadece kan gelen Aokiji'ye bakınca Croco amiral ayarında. Ayrıca Crocodile Mihawk'ı durdurmuştu. Luffy de Croco'yu yendiği için yonkou oluyor ve 2 yıl önceki Luffy>Crocodile>Mihawk/Vista.

Sakin.Herhalde konuyu vaktinden de önce kilitlettirmek istiyorsun. :( Biliyor musun bilmem ama herkes bizim forumdaki tartışma üslübumuza pek alışkın değil.
Adama ''Sen'' kelimesini kullanıyorum diye bana Laubali kelimesini kullanıyor. Heralde beyfendi dememi falan bekliyor? Senin dediğin şeyler tamamen farklı sosyal medyanın pek çok yerinde insanlar böyle tartışır. Hele ki burası öyle ciddi olunacak bir forum değil bunu senin daha iyi bilmen lazım. Neyse dediğin gibi konu kirleniyor uzatmayacağım.

Mihawk'ın slashı Mr 1 da durdurdu demek ki Mr1 yonkou adamı ayarına; Jozu'nun yumruğu yiyip ağzından sadece kan gelen Aokiji'ye bakınca Croco amiral ayarında. Ayrıca Crocodile Mihawk'ı durdurmuştu. Luffy de Croco'yu yendiği için yonkou oluyor ve 2 yıl önceki Luffy>Crocodile>Mihawk/Vista.
Aokiji Luffye tek attığı için >all

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık