Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dimi yani adamın şişhanesinden girdi gazhanesinden çıktı squ bile dandik kılıcı ve tekniğiyle,mihawk en güçlü saldırısıyla ikiye bölerdi dedeyi bu durumda ki adam dağı kesiyo o saldırısıyla,dev gemileri sağlı sollu dilimliyor.
Ciddi yara verirdi. 3 kere aynı boyutta yara verse WB ayağa kalkamaz bence. Sıkıntı o değil. Sıkıntı tutturabilmekte. Akainu bile anca 1 kaç kere tutturdu gene de yetmedi. Ama one piece dünyasında kılıç kesikleri en ölümcül yaralar. 1 veya 2 kere kes tamam. Ama WBnin depremi ciddi defans gücü veriyor adam dokunulmaz gibi oluyor. Jozu girmese bile araya adam depremle durdururdu kesiği. Aslında kendini deprem kaplayıp saldırabilir de. Teachten böyle bir şey görebiliriz. Full beden deprem. Adam dokunulmaz olur. Wb biraz morondu. Teach kahkahası ile bile deprem oluşturuyor. WB o kadar güldü ne bir deprem oldu ne bir şey. Normalde sesi ile, o salyangozlar aracılığı ile heryeri sarsmalıydı.

meyve ve başka güçleri varsa adamı kılıç ustalığından neden çıkarıyorsun?
Şu varya aslında çok komik. Mesela adam diyor ki elinde kılıç olan kılıç ustasıdır, en iyi kılıç ustası Mihawk ise kılıç tutan herkesten üstündür. Bilmiyorum bu bana neden komik geliyor acaba. Herhalde kılıç tutması birinin denizlere hükmeden 4 büyük korsandan biri olmasıyla ilgili, kılıç tutması onu bu sıfattan alı koymuyor falan.

Arkadaş ortamında ne zaman Mihawk konusu açılsa erkek olmamıza rağmen hepimiz ıslanıyoruz, ilk defa Mihawk'ın sevilmediği bir ortam görüyorum.
Marineford savaşında saldırısı Jozu tarafıldan durdurulduğu için küçümseniyor galiba.
Ona bakarsanız Jinbei'de Big Mom'u durdurdu, üstüne kaç metre ileriye fırlattı.
Ama aynı Jinbei Mihawk'ın karşısında durmayı başaramayıp, tek hamlede Mihawk tarafından püskürtüldü.

Kısacası Shanks ile kılıç tokuşturmuş bir adam Shichibukai falan olamaz, bu adam en az Shanks kadar güçlüdür.
Shichibukai olmasının ardında farklı bir sebebin yattığını düşünüyorum.

Arkadaş ortamında ne zaman Mihawk konusu açılsa erkek olmamıza rağmen hepimiz ıslanıyoruz, ilk defa Mihawk'ın sevilmediği bir ortam görüyorum.
Marineford savaşında saldırısı Jozu tarafıldan durdurulduğu için küçümseniyor galiba.
Ama aynı Jinbei Mihawk'ın karşısında durmayı başaramayıp, tek hamlede Mihawk tarafından püskürtüldü.

Kısacası Shanks ile kılıç tokuşturmuş bir adam Shichibukai falan olamaz, bu adam en az Shanks kadar güçlüdür.
Mihawk vs jimbei olayi mangada gecmiyor. Animatorlerin halt yemesi o olay.

Sen fazla anime izlemişsin, Mangada böyle bir sahne yok. O sahne filler.

Yani Mihawk'ın mevkisi belli, Shanks'ın mevkisi belli. Jozu tarafından durdurulmuş dediğin adam Shanks'ın tayfasında ki 3. adam seviyesinde birisi. WB ve Shanks aynı mevkiye sahip adamlar kısacası en az Shanks kadar güçlü demek saçmalıktan başka bir şey olmuyor.

Yani Mihawk'ın mevkisi belli, Shanks'ın mevkisi belli. Jozu tarafından durdurulmuş dediğin adam Shanks'ın tayfasında ki 3. adam seviyesinde birisi. WB ve Shanks aynı mevkiye sahip adamlar kısacası en az Shanks kadar güçlü demek saçmalıktan başka bir şey olmuyor.

Ama jozuda kılıç ustalarının doğal düşmanı değil midir? 3.adam olabilir ama buda göz önünde olmalı bence

Ama jozuda kılıç ustalarının doğal düşmanı değil midir? 3.adam olabilir ama buda göz önünde olmalı bence
Jozu'nun anti olması bir şeyi ifade etmiyor. Temel skala da kendisi tüm gücüyle Yonkou komutanı olacak seviyede, bunu meyvesiyle başarmış diyebilirsin. Fakat bu sonuçta Mihawk'ın onu geçemeyişini değiştirmiyor. Jozu'yu geçemesinin olayı o idi hadi peki ya Vista? Vivre Card'lara güvenenler için açıklama da geldi zaten Vista için Mihawk ile kapışacak yetenekleri olduğu söylenmiş.

Öncelikle senli benli konuşacak samimiyete erişmedik sizinle, askerlik arkadaşınız değilim laubaliliği sevmem.
Mangada o sahnenin olmadığını yeni öğreniyorum.
Ayrıca ben sizin veya başkalarının düşüncesini saçma bulmuyorum, mangaka babam değil, ne yazacağını kestiremem.
Sabah küfür eden arkadaş sizdiniz galiba, sanırım şaşırmamak gerek.
Saygı çerçevesini aşacaksanız bundan sonra konulara girdiğim cevaplara alıntı yapıp cevap yazmayın lütfen.

Öncelikle senli benli konuşacak samimiyete erişmedik sizinle, askerlik arkadaşınız değilim laubaliliği sevmem.
Mangada o sahnenin olmadığını yeni öğreniyorum.
Ayrıca ben sizin veya başkalarının düşüncesini saçma bulmuyorum, mangaka babam değil, ne yazacağını kestiremem.
Sabah küfür eden arkadaş sizdiniz galiba, sanırım şaşırmamak gerek.
Saygı çerçevesini aşacaksanız bundan sonra konulara girdiğim cevaplara alıntı yapıp cevap yazmayın lütfen.
Siz onu pek kale almayın, eblektir biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık