Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek konu sadece senli benli konuşmaktan dolayı uzadı, yoksa düşünceme saçma denmesi saygısızlık falan değil. :)
Benim uslubum bu şekildedir, evet insanlar genellikle böyle konuşmuyor, karşımda tanımadığım bir insan varsa ciddiyetle konuşurum ki aramızda bir saygı olsun.
İngiliz beyfendisi falan değilim, her akşam sütlü çaydan sonra puro içmiyorm, ama saygının adı ''bir yerlerin kalkması'' olarak adlandırıyorsa bilemem.

Buzdağı kesmeyi küçümseyenlerin gözüne şöyle bir sokalım. :)

Birileri uğraşmış zamanında.Üstad 4 - 5 tane Pica'yı aynı anda kesecek kudrete sahip.Buradan bu sonuç çıkmaz ama Zoro'dan hala 4 - 5 kat ve üstünde olacak şekilde daha güçlü olması şaşırtıcı olmaz.

Son düzenleme:

Birileri uğramış zamanında.Üstad 4 - 5 tane Pica'yı aynı anda kesecek kudrete sahip.Buradan bu sonuç çıkmaz ama Zoro'dan hala 4 - 5 kat ve üstünde olacak şekilde daha güçlü olması şaşırtıcı olmaz.
Zoro'nun daha büyük bir Pica'yı kesemeyeceğini biliyor muyuz ki? Zoro'nun sınırı odur diyorsan bilemem tabii. :/

Zoro'nun daha büyük bir Pica'yı kesemeyeceğini biliyor muyuz ki? Zoro'nun sınırı odur diyorsan bilemem tabii. :/
Valla hemen hemen sınırı sayılırdı.Pica'yı keserken ter attı baya güç harcayarak en iyi tekniklerini yaptı.2 tanesini aynı anda kesmesi bence zor gibi.Kendini aşarsa olur ama mevcut seviye sanmıyorum.Teki için bile dibine gidiyor ulaşmaz diye.

Birileri uğramış zamanında.Üstad 4 - 5 tane Pica'yı aynı anda kesecek kudrete sahip.Buradan bu sonuç çıkmaz ama Zoro'dan hala 4 - 5 kat ve üstünde olacak şekilde daha güçlü olması şaşırtıcı olmaz.
Mihawk değil o Oda yanlış bilgi vermiş. Vista oyajii diye ağlarken kesmiş.

Valla hemen hemen sınırı sayılırdı.Pica'yı keserken ter attı baya güç harcayarak en iyi tekniklerini yaptı.2 tanesini aynı anda kesmesi bence zor gibi.Kendini aşarsa olur ama mevcut seviye sanmıyorum.Teki için bile dibine gidiyor ulaşmaz diye.
Olabilir. Oda gibi boyut perspektifi yönünden son derece özürlü birisinin çizimlerini yan yana getirip kıyaslamak çok sağlıklı değil ama olabilir yine de. Yalnız Zoro'dan 4-5 kat güçlü olması teknik olarak imkansız bana sorarsan. Ne Zoro o kadar zayıf, ne de Mihawk o kadar uçuk seviyede. Zoro'nun 4-5 katı güç, Roger'ı bile komaya sokar. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık