Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Şu çöplere bile G2 yapıyor mantığını anlamıyorum. Bak yine çok iyi bildiğin bi karakterden örnek vereyim. Doflamingo değil mi çöpleri meyve gücüyle halleden :S Çöplere bile meyve kullanıyor mu diyelim yani. Boş laf la bu G2 ayağa düştü lafı. Adam yeni dünyada lan. Napacak tek mi atacak millete normal yumrukla. Haki de kullanmasın olm, haki çöplere haki kullanıyor ezik. G2 ayağa düştü, yenemeyince G4 açıyor. Lastik olmasa çok dayak yerdi. Elektrik bile işlemiyor bla bla.
Şu mantığı anlamış değilim ben. Luffy'nin jet pistol vurduğu herkese tek atmasını bekliyorlar. Ya da düz yumrukla illa herkesi tekleyecek. Tabi çok normal. Luffy g4'ü bir açtı Dof'un iki üç yumrukla ile şaftı kaydı. King Kong'u görünce insanlar böyle oluyor. Yine Cracker gördüğümüz kadarıyla tek fiziksel darbe ile yenildi. Luffy'nin hiç var olan tekniğini sonuna kadar zorladığını görmedik. Her defasında yeni tekniklerini kullandı. İki sene öncesinde g2 g3'ü bulmuş olsa bile Lucci'ye karşı bunları kaç kere kullandı. Yine g2 g3'den önce rakiplerini tek vuruşla indirmiyor. Crocodile ile sokak dövüşü gibi dövüş yaptı bu adam. Yani Luffy'nin iki yıl öncesinde tek attığını bildiğimiz bir kişi var. O da Bellamy. Ama onun da anlattığı şey ayrı.

Luffy'nin şu an g2'siz g3'süz dalıpta indiremeyeceği kişiler Dof ve Cracker gibi isimlerdir. Onlarında zaten meyve güçleri çok absürt. Onun dışındaki herkesi istersen çok zorlanarak deyin düz yumruklarla olsun kısa zamanda yenecek güçte. Ama tek atamadı çöptür o zaman.:D

Yahu iyi o zaman Zoro'nun bütün teknikleri çöp. Kaku'ya vurdu vurdu çizik bile atamadı. Sadece yeni tekniğiyle tek attı.:D Olaya böyle bakmaktır bu.

WB tek attı Deve. İyi de WB deprem yumruğuyla tek atıyor kardeş.:D Bu adamın düz yumruğunu mu gördük. Luffy'nin dövüş tarzı sizi yanıltıyor. Bu adam tüm gücünü direk ortaya koyan biri değil. Vites vites artırıyor yettiği kadarıyla. Yoksa Dressorosa'da ki arenadaki dövüşte hepsini birlikte teklerdi G4 ile. O zaman da wooh derdiniz.:D

Son düzenleme:
Son dönem Luffy fanlarının üzerine çok gidiliyor baya bi agresifleştiler :artiz:

Tamamdır, g2 süper g3 muazzam :good:

Şu çöplere bile G2 yapıyor mantığını anlamıyorum. Bak yine çok iyi bildiğin bi karakterden örnek vereyim. Doflamingo değil mi çöpleri meyve gücüyle halleden :S Çöplere bile meyve kullanıyor mu diyelim yani. Boş laf la bu G2 ayağa düştü lafı. Adam yeni dünyada lan. Napacak tek mi atacak millete normal yumrukla. Haki de kullanmasın olm, haki çöplere haki kullanıyor ezik. G2 ayağa düştü, yenemeyince G4 açıyor. Lastik olmasa çok dayak yerdi. Elektrik bile işlemiyor bla bla.
G2 ömrü kısaltıyor. Bu kadar ileri seviyeye geçtikten sonra, önüne gelene g2 ile dalmasını ben de doğru bulmuyorum. :(

G2 ömrü kısaltıyor. Bu kadar ileri seviyeye geçtikten sonra, önüne gelene g2 ile dalmasını ben de doğru bulmuyorum. :(
2 yıl aradan sonra galiba hiç tam beden g2 kullanmadı. Hep tek vuruşluk şekilde sadece bölgesel uyguladı galiba. Ya da tam beden kullandığı çok az yer var.

G2'nin ömrü kısaltması uzun kullanımda mümkün. Lucci ne demişti, kan dolaşımını hızlandırınca hücrelere daha hızlı brsin gidiyor ysni doping etkisi oluyor. Fakat vücutta besin kalmayınca deformasyon başlıyor. 2 yıl sonrasında zaten anlık girip çıkıyor sıkıntı olmaz.

Neyse ben sıkıldım ya. Güzel konu ama hala çöp seçeneği eklenmemiş :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık