Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Meyvesiz Luffy çöptür... Şıklara çöp eklenirse iyi olur.

Şu an çıkarsan savunmada dünyası şaşar. Lastik meyvesi savunma olarak muazzam. Haki bile kar etmiyor.

Atak gücü çok düşer ama hakisi ile sağlam bir koramiral seviyesi olur. Vergo denmiş, o güzel örnek, işte onun gibi ama ondan güçlü bir kor olur. Sonra zamanla yükselir yine..

Ama baştan meyvesiz olsa şimdikinden farklı olmazdı.
Haki kar etmese dedesi nasıl dövdü bu çocuğu :( Yada Sentomaru'dan veya Boa kardeşlerden dayak yemezdi ya :/

Cevap basit.Kendi kılıçustasına denk bir kaptan olamazdı.
Yoo değil. Lastik meyvesi giderse en büyük dezavantajı da gider. Nedir o, kılıç ustaları... Yani en az Zoro olur.

İyi de Wiper bayılmadı kalktı dövüşe devam etti adam.:D Aslında Wiper Enel'i öldürecek noktaya geldiyse uygun bir kurguyla lastik olmadan da yenebilirdi. Aynı Wiper gibi Kairoseki ile felan dövüşerek tabi. Ama bak uygun kurgu diyorum.
En baştan meyvesiz gelse zaten bir şekilde çoğu bossu alırdı diyorum bende.Enel ise bence ayrı bir seviye.Zaten hayvan gibi fiziksel gücü ve mantrası var meyvesiz bile hallaç ediyordu luffyi.Tek eksiği ise canı tatlı.Sinek ısırha ah der yani :D

Kolayı, zorluğu kişisel kanaate kalmış hacım. Meyvesiz Luffy>Vergo diyorum ben.
En başta soru net değil ki, lufy en baştan meyvesiz başlasa yine çok güçlü olurdu ama benim anladığım, şimdiki halinden meyveyi alıyoruz. Sudan çıkmış balığa döner. Hız yok, güç yok ne kalıyor geriye. Senin dediğin gibi güçlü olsa bu çocuk g2-g3 olmadan kan almalıydı. Çöplere bile G2 yapıyor.

En başta soru net değil ki, lufy en baştan meyvesiz başlasa yine çok güçlü olurdu ama benim anladığım, şimdiki halinden meyveyi alıyoruz. Sudan çıkmış balığa döner. Hız yok, güç yok ne kalıyor geriye. Senin dediğin gibi güçlü olsa bu çocuk g2-g3 olmadan kan almalıydı. Çöplere bile G2 yapıyor.
Şu çöplere bile G2 yapıyor mantığını anlamıyorum. Bak yine çok iyi bildiğin bi karakterden örnek vereyim. Doflamingo değil mi çöpleri meyve gücüyle halleden :S Çöplere bile meyve kullanıyor mu diyelim yani. Boş laf la bu G2 ayağa düştü lafı. Adam yeni dünyada lan. Napacak tek mi atacak millete normal yumrukla. Haki de kullanmasın olm, haki çöplere haki kullanıyor ezik. G2 ayağa düştü, yenemeyince G4 açıyor. Lastik olmasa çok dayak yerdi. Elektrik bile işlemiyor bla bla.

Yav beyler ben şuanki gücü ne olurdu için oylamıştım Koramirale. :D
Bahsi geçen Luffy hangi Luffy? Konuyu okudum ama yinede yazayım dedim.

@twei söylenecekleri söylemiş. Ayrıca o bahsettiğin çöpleri ben hatırlayamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık